6 χρόνια Travelstories - The Party!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα


Το Travelstories, η μεγαλύτερη ταξιδιωτική παρέα με πάνω από 12.000 μέλη, γιορτάζει 6 χρόνια παρουσίας στο ελληνικό internet, με ένα μεγάλο πάρτυ!

Καλούμε λοιπόν νέα και παλιά μέλη, απλούς αναγνώστες του site αλλά και όλους τους φίλους των ταξιδιών, στο πάρτυ γενεθλίων του Travelstories, που θα γίνει στις 24 Σεπτεμβρίου 2011 στις 20:30 στο Hard Rock Cafe στο Σύνταγμα!

Στο πάρτυ θα έχουμε φαγητό, ποτό, μουσική, πολύ κέφι, και πολλά events, ενώ θα κληρωθούν και πολλά δώρα για όσους μας τιμήσουν με την παρουσία τους!

Τα μέχρι στιγμής επιβεβαιωμένα δώρα είναι τα εξής:


  • Ένα τετραήμερο (τρεις διανυκτερεύσεις) στο Refanidis Hotel & Spas, στα Πορόϊα Σερρών, προσφορά της επιχείρησης.
  • Ένα τριήμερο (δύο διανυκτερεύσεις) στο Σερνικάκι Δελφών, στο συγκρότημα Kelari Studios, προσφορά της επιχείρησης (ισχύει μέχρι τέλος Νοέμβρη)
  • Ταξιδιωτικοί οδηγοί (αγγλόφωνοι) για προορισμούς του εξωτερικού, προσφορά του TravelBookStore.
  • Δύο σειρές βιβλίων τέχνης, μία «Art Books - Ζωγράφοι» που αποτελείται από 31 τόμους, και μία «Τα Μεγάλα Μουσεία» που αποτελείται από 21 τόμους, προσφορά των εκδόσεων ΟΡΑΜΑ.
  • 5 Aτομικές συνδρομές για προσωπική χρήση είτε υπό μορφή δώρου, για μαθήματα χορού κάθε μέρα από Δευτέρα ως Πέμπτη και για όσες ώρες επιθυμεί (σύμφωνα με το επίπεδο που ανήκει ο κάθε μαθητής) για ένα μήνα, προσφορά του StarSalsa.
  • Τρία κουπόνια των 50 ευρώ για αγορές αεροπορικών και ακτοπλοϊκών εισιτηρίων από το viva.gr, διάρκειας 6 μηνών, προσφορά της επιχείρησης.
  • Ένα δείπνο για 2 άτομα στο hard rock café, προσφορά του καταστήματος
  • Δύο πενθήμερα για 2 άτομα για τον Ιούνιο του 2012 στο Κάμπινγκ Παπά Νερό, προσφορά της επιχείρησης.
  • Ένα μπλουζάκι από το hard rock café shop, προσφορά του καταστήματος

Μείνετε συντονισμένοι γι’ ακόμη περισσότερα δώρα!!


ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΔΩ: ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ


Λεπτομέρειες για το πάρτυ:


  • Ο χώρος του πάρτυ είναι η αίθουσα/όροφος Nirvana Lounge του Hard Rock Cafe στο Σύνταγμα, οδός Φιλελλήνων 18, πολύ κοντά στο σταθμό του μετρό «Σύνταγμα».
  • Το πάρτυ θα ξεκινήσει στις 20.30, και το φαγητό θα ξεκινήσει να σερβίρεται στις 21.00, ενώ το open bar, δηλαδή απεριόριστη κατανάλωση ποτού (συμπεριλαμβανομένων και κοκτέιλς) θα ισχύει από τις 21:00 μέχρι τα μεσάνυχτα.
  • Το μενού για το φαγητό περιλαμβάνει:

  • Chips & Salsa
  • Tupelo Chicken Tenders - Φιλέτο κοτόπουλου παναρισμένο. Σερβίρεται με σως μουστάρδας με μέλι.
  • Santa Fe Spring Rolls - Spring rolls γεμιστά με κοτόπουλο, σπανάκι, κόλιανδρο, μαύρο φασόλι, καλαμπόκι και ανάμεικτο τυρί. Σερβίρονται με φρέσκια σάλσα.
  • Potato Skins - Πατάτες με φλούδα, ξεροψημένες, γεμισμένες με λιωμένο ανάμεικτο τυρί Cheddar, ξεροψημένο μπέικον, πράσινο κρεμμύδι, μαϊντανό και sour cream.
  • Mozarella sticks
  • Mini burgers - Μια μικρή βερσιόν του γνωστού μας Hard Rock Café burger σε ψημένο ψωμάκι με τυρί.
  • Mini hot dogs
  • Mini brownie
Η αίθουσα που θα γίνει το πάρτυ είναι στον 2ο όροφο του Hard Rock, θα χρησιμοποιηθεί αποκλειστικά για το πάρτυ του Travelstories, θα έχει τόσο bar και ψηλές καρέκλες για όσους προτιμούν να στέκονται, αλλά και τραπέζια για αυτούς που θα προτιμήσουν να καθήσουν. Δείτε και 2 φωτογραφίες του χώρου:

HARD-ROCK-CAFE-PHOTOS-007.jpg - HARD-ROCK-CAFE-PHOTOS-009.jpg



Το κόστος που περιλαμβάνει την αποκλειστική χρήση του χώρου για το party, το παραπάνω μενού για το φαγητό και την απεριόριστη κατανάλωση ποτών όπως περιγράφονται όλα παραπάνω, είναι 25 ευρώ το άτομο.


Είτε είστε νέο μέλος που μόλις ήρθε στην παρέα μας, είτε μέλος που έχει παρουσία χρόνια εδώ, είτε απλός αναγνώστης του Travelstories, σας περιμένουμε όλους στις 24/9 !!


ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΔΩ: ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
 

Attachments

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Αφεντικό, εγώ τί κερδίζω που βρήκα ότι στις 24/9 θα γίνει πάρτυ? :haha:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Να προσθέσω επίσης ότι τυχόν φήμες που θα ακούσετε για παρουσία της Beyonce είναι ψευδείς. :D
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Πολύ καλή η προσπάθεια.
Non-smoking ο χώρος φαντάζομαι,ε;:(
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Εμένα πάλι για Shakira μου είχαν πει.. Ψέματα κι αυτό? :D
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Άστα anny μου κι εγώ τα ίδια του λέω, αλλά κάνει τη πάπια. Ελπίζω τουλάχιστον να έχουμε ευνοϊκή μεταχείριση στις κληρώσεις :bleh:,

Party timeeee

maltakia, το έχω κι εγώ απορία τούτο. Boss για πες τι γίνεται με εμάς τα χαρμάνια;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Για όλους θα βρούμε λύση, μη μου ανησυχείτε :)

Το βασικό τώρα είναι ποιος star θα τραγουδήσει. :bleh:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.154
Likes
14.460
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Να προσθέσω επίσης ότι τυχόν φήμες που θα ακούσετε για παρουσία της Beyonce είναι ψευδείς. :D
Κρίμα (για τη Μπιγιονσέ). Και διπλό κρίμα γιατί η ημερομηνία δε με βολεύει και ίσως απουσιάσω (κι είχα κατά νου ένα νέο χάπενινγκ να σκηνοθετήσω) :roll:
Αλλά μέχρι τότε πολλά αλλάζουν οπότε δεν προεξοφλώ.
ΥΓ Ήδη ως γουρούνι μου άνοιξε η όρεξη! Ελπίζω η συμμετοχή να είναι αθρόα και να μας γνωρίσουν από κοντά οι νεώτεροι του φόρουμ!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Κρίμα (για τη Μπιγιονσέ). Και διπλό κρίμα γιατί η ημερομηνία δε με βολεύει και ίσως απουσιάσω (κι είχα κατά νου ένα νέο χάπενινγκ να σκηνοθετήσω) :roll:
ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!! :harakiri:
Αλλά μέχρι τότε πολλά αλλάζουν οπότε δεν προεξοφλώ.
Κάνε κάτι λέμε! Μπι δερ! Party χωρίς γουρούνι δε γίνεται!!!

Νομίζω πως μετά το Πήλιο, κι αυτό το έχουμε λυμμένο.... Ε? Ε? Ε?
Εγώ που δεν ήμουν στο Πήλιο και δε ξέρω; :bleh:

(άσε που πήγα πριν 3 βδομάδες για ένα γάμο στο Δεσποτικό και με ρώταγε ο ιδιοκτήτης γιατί δεν πήγαμε σ'αυτούς τότε :D)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.201
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom