80's music

thanosth

Member
Μηνύματα
3.379
Likes
6.933
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
και κάτι άκρως μελωδικό από της αγαπημένη μας εποχή
Brian Ferry και Slave to love
 
Last edited by a moderator:

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
...και μεχρι να ακουσετε το ντουετο απο τα deck.. η χαρακτηριστικη φωνη του black
 
Last edited by a moderator:

Dancing Queen

Member
Μηνύματα
94
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
στα φθινοπωρινα φυλλα
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Δυσκολα μου βαζετε στις 11.15 το βραδυ... αντε τωρα να διαλεξω απο μια λιστα 500 κομματιων τι να βαλω? Επειδη ειμαστε στην κατηγορια μπλουζ απο οτι εχω καταλαβει θα βαλω τη μια και μοναδικη επιτυχια της Debbie Gibson το foolish beat, ελπιζω να τη θυμαστε. σημειωστε την τρομερη ομοιοτητα της τοτε Debbie Gibson με την σημερινη Britney Spiars, σαν αδερφες

 
Last edited by a moderator:

Dancing Queen

Member
Μηνύματα
94
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
στα φθινοπωρινα φυλλα
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
thanosth το slave to lοve το ακουγα σημερα στο αυτοκινητο, προσωπικα προτιμω το dont stop the dance απο τον Bryan Ferry το βρισκω πιο αισθησιακο
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ας αναψουν τα αιματα αφηστε τα μπλουζ....
Chris Izaak
[ame=[media=youtube]zanYf6c-DpA[/media] - Chris Isaak Blue Hotel 1987 [Official Video]
 
Last edited by a moderator:

Dancing Queen

Member
Μηνύματα
94
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
στα φθινοπωρινα φυλλα
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Και για να κλεισω για αποψε αφου μιλαμε για αισθησιακες φωνες, η πιο απολυτη τουλαχιστον για μενα ειναι η Sade Απολαυστε το ενα και μοναδικο Smooth operator... αυτο το τραγουδι , με ταξιδευε δε ξερω γιατι παντα στη Νεα Υορκη κι ας μην εχω παει ακομα, απο μικρη φανταζομουνα πως ειναι το Manhattan ακουγοντας την υπεροχη φωνη της

 
Last edited by a moderator:

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
... rethimno το κοματι που εβαλες στο post 208 απαιχτο
Ευχαριστω πολυ dancing queen.....

Eπιμενω Ιταλικα.....


<
Quello che non ti ho detto mai....(αυτο που δεν σου εχω πει ποτε)..... απο το Θεο της Ιταλικης μπαλαντας
 

Dancing Queen

Member
Μηνύματα
94
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
στα φθινοπωρινα φυλλα
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Γνωριζετε οτι ο Chris Isaak εχει παιξει ενα πολυ μικρο ρολακι στη πολυ γνωστη ταινια "η σιωπη των αμνων" ? Μιλαμε δεν εμφανιζεται ουτε 10 λεπτα, κι εγω οταν δειχνει τη ταινια καθομαι και περιμενω πως και πως να δω αυτη τη σκηνη που εμφανιζεται.... κριμα που εξαφανιστηκε και δε ξανακουσαμε κατι γι΄αυτον μπορουσε να κανει πολλα περισσοτερα μετα το blue hotel
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.368
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom