80's music

Dancing Queen

Member
Μηνύματα
94
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
στα φθινοπωρινα φυλλα
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Αφου δεν βαλατε κανενα τραγουδακι μεχρι στιγμης, ας κανω εγω ποδαρικο για το 2010 που εχω γραψει τα αντερα μου σε αυτο το θεμα...
Βαζω το κομματι που μου εκανε ποδαρικο σημερα στο αυτοκινητο μου, πρωτη εργασιμη μερα του ετους.... πατησα το cd player και λεω οτι παιξει τωρα.... και επαιξε το παρακατω.... ξερω , ξερω θα μου πειτε δεν ειναι ακριβως 80ς, ειναι λιγους μηνες πριν απο το 1979... ειναι ομως απο τον θρυλικο Michael Jackson.... Dont stop till you get enough.... μα ειναι δυνατον να χορτασουμε ποτε με τα ταξιδια;;; καλη χρονια σε ολους με πολλα και ομορφα ταξιδια, αλλα πρωτα απο ολα υγεια... για να μπορουμε να τα πραγματοποιουμε!

 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Τραγουδαρα!! εχει χορευθει πολλακις !! Προσφατα στην Boom Boom!!
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
αλλο ενα κλιπ που προκαλεσε σαλο την δεκαετια του 80!!
ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ
 
Last edited by a moderator:

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τελικά θα με βοηθήσει κανείς να φτιάξουμε ένα 80s music community? :p
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Τελικά θα με βοηθήσει κανείς να φτιάξουμε ένα 80s music community? :p
....η βασιλισσα ειναι η θεωρητικος...:) με διδακτορικο επι του θεματος

και εγω στα deck:) σας υποσχομαι πολλα κιλα ιδρωτα:clap:
 

Dancing Queen

Member
Μηνύματα
94
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
στα φθινοπωρινα φυλλα
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
mio gps θα σε μαλωσω;).... τολμησες να αμαυρωσεις τα 80ς με lady gaga και δε συμμαζευεται? τι δουλεια εχουν οι αταλαντοι και οι ξεβρακωτες στο θεμα μας? Δε λεω και η Μadonna τα πετουσε όλα εξω (θυμηθειτε justify my love) ή open your heart που μπηκε παραπανω αλλα ήταν κλασσατη, τι γυρευουν τα αντιγραφα με τα πρωτοτυπα???
αφου με τιμησες δινοντας μου διδακτορικο ας επαναφερω τη ταξη διαλεγοντας... pia Zadora and jermain Jackson (ελπιζω να παιξει αυτή τη φορα το βιντεακι), στο όλα τα λεφτα για μενα κομματι when the rain begins to fall. Αφεθειτε στη γοητεια των 80ς, η μαγκια τρεχει από τα μπατζακια στο συγκεκριμενο video clip, γενικως οι συμμοριες των μηχανοβιων παιζαν πολύ εκεινη την εποχη, παρτε ματι ντυσιμο και styling εποχης…. Οι Αποκριες στο μεγαλειο τους… τα δε γυαλια ηλιου είναι απιστευτα…. Η ιστορια: ο αρχηγος της μιας συμμοριας ερωτευεται και διεκδικει τη γκομενα του αρχηγου της αλλης συμμοριας και γινονται μαλλια κουβαρια….
Δευκαλιων παρε εσυ την αποφαση να κανεις θεμα για τα 80ς, κι εδώ ειμαστε δε χανομαστε…. Προς το παρον ασχολουμαι σοβαρα με τα ταξιδια!!!
 
Last edited by a moderator:

Dancing Queen

Member
Μηνύματα
94
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
στα φθινοπωρινα φυλλα
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
mio gps μου εξηγεις τι σημαινει 2Τ 12000 rpm's ???
σορυ αλλα δεν το καταλαβα
αναφερεσαι στο when the rain begins to fall?
 

Dancing Queen

Member
Μηνύματα
94
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
στα φθινοπωρινα φυλλα
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Πως θα γινει αυτο το ποστ με τo ξεπεσμο σου στη lady gaga να διαγραφει? Μου χαλαει την αισθητικη μου.... μα δηλαδη ανηκουστο.... να πεσεις εσυ στα ναρκωτικα? γιατι βρε παιδι μου? τα χρονια που εκανες d.j. στα 80ς δεν τα σκεφτηκες?
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
η επιθυμια σου ...διαταγη:):)
εγινε ολικη διαγραφη!!

"οι συμμοριες των μηχανοβιων παιζαν πολύ εκεινη την εποχη"
2Τ=δυο τροχοι
12000= οι στροφες της μηχανης
rpm= συντομογραφια του"στροφες ανα λεπτο"

ενταξει??:)
 

Dancing Queen

Member
Μηνύματα
94
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
στα φθινοπωρινα φυλλα
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
συγνωμη και ηθελες ολα αυτα να τα ξερω απ' εξω? μηχανικος αυτοκινητων ειμαι? μια απλη βασιλισσα (που λες κι εσυ) και πολυ μου ειναι.... ευχαριστω για τη διαγραφη, εγω για πλακα το ειπα να διαγραφει το κομματι.... πλακα-ξεπλακα να μην επαναληφθη σε παρακαλω:)
μιας που ειμαστε στη λιστα "συμμοριες-κακα παιδια-μαγκες-καθαρματα" αφιερωμενο εξαιρετικα το beat it .... ξερω , ξερω παιζω πολυ michael jackson αλλα απο οτι ξερω ειναι και ο αγαπημενος του Δευακαλιωνα οποτε συγχωρειται η επαναληψη.... και τι δε θα πουλουσα για να αποκτησω το κοκκινο δερματινο τζα κετπου φοραει ο μαικλ στο video clip... ειναι τοσο 80ς
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom