Aεροδρομιο μακεδονια parking

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.615
Likes
9.927
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
για το ΙΚΕΑ να υποθεσω ειναι το 79 και το 78Α ???
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.164
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ναι ρε, και για το Διαβαλκανικο...
 

ioa1983

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
παιδια καλησπερα,πρωτη φορα γραφω.θελω την βοηθεια σας.την πεμπτη τα ξημερωματα πεταω απο θεσσαλονικη για αμστερνταμ και θα παω θεσσαλονικη με μηχανη.εχω δει στο αεροδρομιο πολλες μηχανες παρκαρισμενες εξω απο τις αναχωρησεις και τις αφιξεις.λετε να εχω προβλημα αν αφησω εκει την μηχανη?
 

ioa1983

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Τωρα που το ξανασκεφτομαι εξω απο τις αφιξεις ειναι παρκαρισμενες μηχανες,στο υποστεγο πριν μπεις στο κτιριο του αεροδρομιου.Θα φτασω κατα τις 2 το βραδυ στο αεροδρομιο και ελεγα να αφησω εκει την μηχανη για να γλιτωσω την ταλαιπωρια και τα εξοδα για ταξι
 

podilatis23

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Χρόνια πολλά παιδιά... Γύρισα προχτές απο βουδαπέστη στη θεσσαλονίκη... Είχα αφήσει το αυτοκίνητο σε μια αλάνα δίπλα στο καζίνο γιατί φοβόμουν να το αφήσω μέσα... Πρέπει να παραδεχτώ ότι είχα άγχος αν θα είναι όλα καλά...
Ευτυχώς το μόνο πρόβλημα ήταν ότι είχε πιάσει πάγο... ΑΛΛΑ παιδιά μεγάλη προσοχή όπως πήγαινα να το πάρω, με τα πόδια, δεν είχε φώτα και ήθελε προσοχή και επίσης αρκετοί είχαν αφήσει τα αμάξια πάνω στο δρόμο και δυστυχώς τους είχαν πάρει τις πινακίδες...
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Χρόνια πολλά παιδιά... Γύρισα προχτές απο βουδαπέστη στη θεσσαλονίκη... Είχα αφήσει το αυτοκίνητο σε μια αλάνα δίπλα στο καζίνο γιατί φοβόμουν να το αφήσω μέσα... Πρέπει να παραδεχτώ ότι είχα άγχος αν θα είναι όλα καλά...
Ευτυχώς το μόνο πρόβλημα ήταν ότι είχε πιάσει πάγο... ΑΛΛΑ παιδιά μεγάλη προσοχή όπως πήγαινα να το πάρω, με τα πόδια, δεν είχε φώτα και ήθελε προσοχή και επίσης αρκετοί είχαν αφήσει τα αμάξια πάνω στο δρόμο και δυστυχώς τους είχαν πάρει τις πινακίδες...
Μη φοβάστε να το αφήνετε ΜΕΣΑ στο καζίνο,εννοώ στά πάρκινγκ του καζίνο,ΔΕΝ υπάρχει κανένα πρόβλημα ,ΔΕΝ σου ζητάει κανείς τίποτε και θα νοιώθετε και πιό ασφαλείς απ ότι αν είναι εκτεθειμένο σε αλάνα η στο δρόμο(ας πρόσεχαν...).
Το μόνο πρόβλημα είναι αυτό που είπες...ο δρόμος ,η διαδρομή που διανύεις με τα πόδια όντως επικίνδυνος ειδικά το βράδυ.
 

gauguin

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΓΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΧΑΒΑΗ
Προσωπική μου επιλογή, μετά από κάποιους πειραματισμούς, είναι παρκάρισμα στο Hondos Center και ταξί πηγαίνοντας στο αεροδρόμιο, λεωφορείο μέχρι το αυτοκίνητο επιστρέφοντας. Στο Hondos Center υπάρχει φύλαξη, εκτός ωραρίου που είναι λίγα τα αυτοκίνητα διαλέγω σημείο, ο φύλακας λέει και μια καλησπέρα! Πηγαίνοντας επιλέγω ταξί για να κερδίσω χρόνο (πάντα βρίσκω), στην επιστροφή που δε βιάζομαι βολεύει ο ΟΑΣΘ. Αποφεύγω και τη μουρμούρα των ταξιτζήδων. Κάποια φορά που είχα πολλή ώρα μπροστά μου πήγα με λεωφορείο, αλλά γενικά δεν το ρισκάρω.
Όποιος επιμένει στο πάρκινγκ του αεροδρομίου, ας πάει τουλάχιστον στο μακράς διαρκείας (το πιο μακρινό) που είναι οικονομικότερο - ή μάλλον λιγότερο ακριβό.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Συμφωνώ με gaugin και επίσης προτείνω και το πάρκινγκ του ΙΚΕΑ, κοντά στα αστικά και την πιάτσα των ταξί (Εθνική Τράπεζα). Λόγω αστικών και διαβαλκανικού λίγο παραπέρα έχει κίνηση σχεδόν συνέχεια - επίσης έχει και αρκετές κολώνες φωτισμού. Το μέρος βολεύει για να βγάλεις λεφτά από το ΑΤΜ, να πάρεις ταξί ή αστικό και είναι 2 λεπτά από αεροδρόμιο.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.891
Likes
14.577
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Συμφωνώ με gaugin και επίσης προτείνω και το πάρκινγκ του ΙΚΕΑ, κοντά στα αστικά και την πιάτσα των ταξί (Εθνική Τράπεζα). Λόγω αστικών και διαβαλκανικού λίγο παραπέρα έχει κίνηση σχεδόν συνέχεια - επίσης έχει και αρκετές κολώνες φωτισμού. Το μέρος βολεύει για να βγάλεις λεφτά από το ΑΤΜ, να πάρεις ταξί ή αστικό και είναι 2 λεπτά από αεροδρόμιο.
+1 . 'Εχω αφησει πάνω από 5 φορές το αμάξι μου εκεί, καθημερινές, σαββατοκύριακα, αργίες και πάντα το βρήκα άθικτο . Επίσης πάντα υπάρχουν πολλά ΙΧ εκεί. Θεωρώ το μέρος ασφαλέστατο.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Επίσης στο Θεσσαλονικιώτικο ΙΚΕΑ δεν αφήνουν χαρτάκι στα αυτοκίνητα :D Είναι large!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.279
Μηνύματα
886.159
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom