About football, soccer, ποδόσφαιρο, κλωτσοσκούφι ... again..

Nikos86

Member
Μηνύματα
550
Likes
4.072
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Και να έρθει κύπελλο και πρωτάθλημα στη Σαλουγκα να χτυπιέστε όλοι. 😂
Από τις πρώτες αγωνιστικές είχα κάνει πρόγνωση : κύπελλο Άρης πρωτάθλημα ΑΕΚ. Επιμένω να το πιστεύω και θα μάθουμε σύντομα. Αποκλείεται να αφήσουν δυο ομάδες τις Θεσσαλονίκης να τα σαρώσουν όλα. Και δυστυχώς έκατσε η βόμβα στα χέρια ημων των Αρριανών.
Για να δούμε λοιπόν πόσο μέσα έχω πέσει.
(συνεχίστε ο,τι κάνετε)
Τι προτιμάς όμως? Να πάρεις εσυ κύπελλο κι ο ΠΑΟΚ πρωτάθλημα ή ας κόψεις από τον ΠΑΟΚ το πρωτάθλημα και ας μην πάρεις κύπελλο? Μπέσα όμως...


Και τι νοοτροπία να έχουμε; Σαν αυτή που έχεις εσύ που στηρίζεις Φιορεντίνα γιατί είσαι Παναθηναϊκός; Αυτό δεν είναι νοοτροπία είναι μικρότητα…
Εεεε καλά σιγά και συ! Δηλαδή εσύ στην ανάποδη περίπτωση θα στηρίζες Παναθηναϊκό όχι Φιορεντίνα? Εγώ πάντως ξεκάθαρα Φιορεντίνα θα στήριζα.
 

arabickostas

Member
Μηνύματα
473
Likes
1.568
Οποιος εχει δει καταλαβαινει.

Υ.Γ Δεν ειμαι Παναθηναικος αλλα το 1996 αλλοι εβγαιναν να πανηγυρισουν τον αποκλεισμο απο τον τελικο του CL απο τον Αγιαξ στο Πασαλιμανι . Για αυτους που μιλανε για μικροτητες...
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
550
Likes
4.072
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Το οτι θα υποστηριξω την φιορεντινα διαφερει απο το να υποβαθμισω εναν ολοκληρο θεσμο οπως κανει ο ολυμπιακος επισημως και ανεπισημως. Ασε που φιορεντινα ειμαι απο τοτε που επαιζαν μπατιγκολ, ρουι κοστα , τολντο και τοριτσελι. Αλλα οπως προειπα θα το παρετε.
Εεεε καλά δεν υποβιβασαμε κανέναν θεσμό. Δηλώσεις στο πνεύμα των ψευτοεντυπωσεων από αντιπαθεστατους παραγοντισκους σαν τον Καραπαπαρα. Το Κόνφερενς λιγκ έχει αυτή την αξία που έχει. Ούτε μεγαλώνει ούτε μικραίνει από παραγοντισκους που πληρώνονται για να πουλάνε σανό.

Ίσα ίσα σας δώσαμε και ευκαιρία να το λέτε μιλκο καπ και εσείς. Στην τελική κακό μας έκανε. Πιστεύεις πως δεν έχει καταλάβει ότι του γύρισε μπούμερανγκ η μαλακία που είπε?

Και τέλος δεν σημαίνει πως μας εκφράζει όλους ο Καραπαπας όπως δεν εκφράζει όλους σας ο Γιαννακόπουλος. Δεν έχουμε όλοι οι γαύροι την ίδια νοοτροπία επειδή υποστηρίζουμε όλοι την ίδια ομάδα
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.286
Likes
6.993
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Τι προτιμάς όμως? Να πάρεις εσυ κύπελλο κι ο ΠΑΟΚ πρωτάθλημα ή ας κόψεις από τον ΠΑΟΚ το πρωτάθλημα και ας μην πάρεις κύπελλο? Μπέσα όμως...




Εεεε καλά σιγά και συ! Δηλαδή εσύ στην ανάποδη περίπτωση θα στηρίζες Παναθηναϊκό όχι Φιορεντίνα? Εγώ πάντως ξεκάθαρα Φιορεντίνα θα στήριζα.
Εμένα αυτό που με ενοχλεί περισσότερο είναι η νοοτροπία των αποτυχημένων που χαίρονται με τις ήττες των άλλων λες και είναι εκείνοι υπεύθυνοι γι’ αυτές.
Δηλαδή έχω να πάρω πρωτάθλημα από το πάλαι ποτέ αλλά αν κερδίσει η Φιορεντίνα μου αρκεί.
Το έχουν οπαδοί από όλες τις ομάδες αυτό, δεν είναι «προνόμιο» μόνο των Παναθηναϊκών.
 

kokobloko

Member
Μηνύματα
12
Likes
146
Ταξίδι-Όνειρο
Argentina
Δηλαδή έχω να πάρω πρωτάθλημα από το πάλαι ποτέ αλλά αν κερδίσει η Φιορεντίνα μου αρκεί.
Και στο μπασκετ παντως που εχουμε 40 πρωταθληματα και 6 ευρωπαικα με την ρεαλ θα ειμαι στο μεταξυ σας . Στο πολο με την προ ρεκο και παει λεγοντας. :welcome:
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.286
Likes
6.993
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Και στο μπασκετ παντως που εχουμε 40 πρωταθληματα και 6 ευρωπαικα με την ρεαλ θα ειμαι στο μεταξυ σας . Στο πολο με την προ ρεκο και παει λεγοντας. :welcome:
Να λοιπόν ποιος χρειάζεται αλλαγή νοοτροπίας!
 

Andreas K

Member
Μηνύματα
33
Likes
118
Και στο μπασκετ παντως που εχουμε 40 πρωταθληματα και 6 ευρωπαικα με την ρεαλ θα ειμαι στο μεταξυ σας . Στο πολο με την προ ρεκο και παει λεγοντας. :welcome:
Είσαι πάντως τυχερός που πρωταγωνιστώ σε τόσα αθλήματα στην Ευρώπη. Ούτε εσύ θυμάσαι πόσες ομάδες έχεις αλλάξει..
 

kokobloko

Member
Μηνύματα
12
Likes
146
Ταξίδι-Όνειρο
Argentina
Παντως περα απο την πλακα που κανουμε, μακαρι καποτε να πηγαινουμε σαν την αγγλια και οι φιλοξενουμενοι στα γηπεδα. Η καζουρα και το πειραγμα ειναι ωραιο να μενουν στα λογια, να διωξουμε βια και βλακειες.
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.286
Likes
6.993
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Παντως περα απο την πλακα που κανουμε, μακαρι καποτε να πηγαινουμε σαν την αγγλια και οι φιλοξενουμενοι στα γηπεδα. Η καζουρα και το πειραγμα ειναι ωραιο να μενουν στα λογια, να διωξουμε βια και βλακειες.
Μπα και στην Αγγλία τα ίδια γίνονται. Εχτές πανηγύριζαν οπαδοί της Τότεναμ την ήττα της ομάδας τους από την Σίτυ (το πήραμε πάλι….) γιατί έτσι δεν θα πάρει πρωτάθλημα η μισητή Άρσεναλ. Δεν υπάρχει σωτηρία πουθενά.
 

kokobloko

Member
Μηνύματα
12
Likes
146
Ταξίδι-Όνειρο
Argentina
Μπα και στην Αγγλία τα ίδια γίνονται. Εχτές πανηγύριζαν οπαδοί της Τότεναμ την ήττα της ομάδας τους από την Σίτυ (το πήραμε πάλι….) γιατί έτσι δεν θα πάρει πρωτάθλημα η μισητή Άρσεναλ. Δεν υπάρχει σωτηρία πουθενά.
Ειδες που βρηκαμε και ομαδα που μας αρεσει και των 2. η σιτυ.
Υγεια ειναι να υποστηριζεις τον αντιπαλο του αιωνιου αντιπαλου σου, συμβαινει σε ολο τον κοσμο. Και οι οπαδοι της παρι το καλοκαιρι εβγαλαν πανο που ευχαριστουσαν τον παναθηναικο που απεκλεισε την μαρσειλ.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
550
Likes
4.072
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Παντως περα απο την πλακα που κανουμε, μακαρι καποτε να πηγαινουμε σαν την αγγλια και οι φιλοξενουμενοι στα γηπεδα. Η καζουρα και το πειραγμα ειναι ωραιο να μενουν στα λογια, να διωξουμε βια και βλακειες.
Screenshot_2024-05-16-02-05-27-026_com.facebook.katana.jpg
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.896
Likes
14.615
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Τι προτιμάς όμως? Να πάρεις εσυ κύπελλο κι ο ΠΑΟΚ πρωτάθλημα ή ας κόψεις από τον ΠΑΟΚ το πρωτάθλημα και ας μην πάρεις κύπελλο? Μπέσα όμως...
Προσωπικά εννοείται το πρώτο γιατί δεν είμαι κομπλεξικός άνθρωπος! Κομπλεξικοί είναι κάτι γαύροι και κυρίως βάζελοι 😂
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.289
Μηνύματα
886.781
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom