About football, soccer, ποδόσφαιρο, κλωτσοσκούφι ... again..

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.557
Likes
8.612
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Μιας και κάνουμε προβλέψεις. Πιστεύω ότι ή ο Παναθηναϊκός ή ο Ολυμπιακός δεν θα παίξει του χρόνου Ευρώπη.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
2.879
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.530
View attachment 462152
Για να λέμε του στραβού το δίκιο όμως επειδή είναι κ@λοπαιδα αυτοί δε θα το παραχωρούσαν ποτέ το ματς.
Δωρο απο μας για σας....

Untitled.jpg

για να κανετε ωραια σαλωνακια να απολαμαβανετε παιχνιδια


Untitled2.jpg


εχει ελλειψη ο προεδρος εμαθα.. μην το εκλάβετε αλλιως .. μια γειτονια ειμαστε..
 

turms

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
2.879
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
αποτυχία οι palettes...
θα γεμίσει το σπίτι μούχλα
 

turms

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
2.879
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
μια χρονια πρέπει να ήταν το 2002? 2003? δεν θυμάμαι καλά
παραμονές του Aρης - ΠΑΟΚ
όλα τα ΜΜΕ μιλούσαν για αυτό, k στην πόλη επικρατούσε ένας τρελός αναβρασμός εν αναμονή του αγώνα, k τελικά δεν έγινε ποτε...το γήπεδο μετατράπηκε σε arena με οπαδούς να μπαινοβγαίνουν μέσα (k από τις δυο πλευρές), οποτε τελικά φάγαμε την "παπατζα" να περιμένουμε με τις ώρες να μπούμε, k τελικά γυρίσαμε σπίτι μας
στο τέλος θα γίνει k πάλι έτσι
ελπίζω μονο μην κλαίει καμια μάνα πάλι

βλέπω στο youtube κάτι video με αμερικανους που σοκάρονται με την διαφορα ΝΒΑ με ελληνικά γήπεδα basket όσον αφορά την ατμόσφαιρα

από την μια ψευτοκαμαρώνεις, από την άλλη όμως αν δεν μπορείς να πας στο γήπεδο με τον γιο σου να το χέσω
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.530
αποτυχία οι palettes...
θα γεμίσει το σπίτι μούχλα
Αεριζονται καλυτερα απο άλλα επιπλα..
Αλλιως αφυγαντηρα..


μια χρονια πρέπει να ήταν το 2002? 2003? δεν θυμάμαι καλά
παραμονές του Aρης - ΠΑΟΚ
όλα τα ΜΜΕ μιλούσαν για αυτό, k στην πόλη επικρατούσε ένας τρελός αναβρασμός εν αναμονή του αγώνα, k τελικά δεν έγινε ποτε...το γήπεδο μετατράπηκε σε arena με οπαδούς να μπαινοβγαίνουν μέσα (k από τις δυο πλευρές), οποτε τελικά φάγαμε την "παπατζα" να περιμένουμε με τις ώρες να μπούμε, k τελικά γυρίσαμε σπίτι μας
στο τέλος θα γίνει k πάλι έτσι
ελπίζω μονο μην κλαίει καμια μάνα πάλι

βλέπω στο youtube κάτι video με αμερικανους που σοκάρονται με την διαφορα ΝΒΑ με ελληνικά γήπεδα basket όσον αφορά την ατμόσφαιρα

από την μια ψευτοκαμαρώνεις, από την άλλη όμως αν δεν μπορείς να πας στο γήπεδο με τον γιο σου να το χέσω
Τωρα η κατασταση ομαλοποειται εντος των γηπεδων αφου ουτως η αλλως δεν υπαρχουν οπαδοι της αλλης ομάδας και εχει αυστηροποιηθει πολύ το πλαισιο με τις καμερες και την ταυτοποιηση.. πλεον ουτε δαδες, ουτε φωτοβολίδες .. να δεις πως γινονται παναγίτσες ολοι.. εξω ομως παραμενει το προβλημα ...

Ειμαι περιεργος ειδικά με τον τελικο του κονφερενς τι θα γινει και πως θα ανταπεξέλθει η αστυνομία στην ΟΠΑΠ ΑΡΕΝΑ και περιξ...
 

turms

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
2.879
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Αεριζονται καλυτερα απο άλλα επιπλα..
Αλλιως αφυγαντηρα..




Τωρα η κατασταση ομαλοποειται εντος των γηπεδων αφου ουτως η αλλως δεν υπαρχουν οπαδοι της αλλης ομάδας και εχει αυστηροποιηθει πολύ το πλαισιο με τις καμερες και την ταυτοποιηση.. πλεον ουτε δαδες, ουτε φωτοβολίδες .. να δεις πως γινονται παναγίτσες ολοι.. εξω ομως παραμενει το προβλημα ...

Ειμαι περιεργος ειδικά με τον τελικο του κονφερενς τι θα γινει και πως θα ανταπεξέλθει η αστυνομία στην ΟΠΑΠ ΑΡΕΝΑ και περιξ...
ότι k η κανεις οι palettes είναι αποτυχία. Εκτος αν μήνες κάπου με πολύ ξηρό κλίμα
 

turms

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
2.879
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
δεν το πιάνω το χιούμορ...αυτός που τα λέει τι είναι? k τι εννοεί ?


άσε κατάλαβα...

Ανθρωπιστής, ορθολογιστής, αντικειμενικός & ΠΑΟΚ

δεν καταλαβαίνω
1. ο ένας ειρωνεύεται το επεισόδιο στην μηχανιώνα η τα εννοεί
2. ο άλλος που λέει "τι ετοιμάζουν" το εννοεί, η κάνει χαβαλέ

πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι περιμένουν οι του ΠΑΟΚ
να κατεβει ο Aρης με την K19?
δηλαδή σε αντίθετη περίπτωση τι θα κάνανε? θα το παίζανε αδιάφοροι.
εδώ τότε με την καλαμαρια βρίζανε τους δικούς τους που βάλανε γκολ, k μην πάμε σε αλλα στο μπάσκετ, Βόλο κλπ

K πριν ρωτήσει κάποιος κάτι, αν είχα να διαλέξω ένα από τα δυο το κύπελλο θα διάλεγα. (το είπα ήδη μου φαίνεται)

Τώρα το πως θα κατεβάσει την ομάδα ο K.M., δεν ξέρω. Ας πάρουμε το κύπελλο k ας γίνει ότι θέλει την Κυριακή.

το χειρότερο για μένα είναι ότι άλλαξε προπονητή ο ΠΑΟ
με τον τούρκο είχα πολλές ελπίδες για τον τελικό (ότι θα το πάρουμε εμείς τελικά)

Μητσοτάκης σε μαθητές στην Πιερία: «Άρης είστε; Δηλαδή πάτε για Κύπελλο;» (vid)

THE END
 
Last edited by a moderator:

duty_free

Member
Μηνύματα
910
Likes
3.303
Και μετριόφρων πάνω απ’ όλα…
«Σε αυτό το μικρό χρονικό διάστημα που κόσμησα με την παρουσία μου το ΔΣ της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ»
H πρασινοκίτρινη φεβρουάριος μυξα 85ετους συναχωμένου, πάσχοντος απο οξεία και χρόνια βρογχίτιδα, μου ειναι λιγότερο απωθητική και σιχαμενη απο τον ΑλΚούγ, γμτμντσμντ.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.530
Μου αρεσει που ασχολεισαι σοβαρά..

αυτος που μιλάει δεν ειναι ο υπευθυνος επικοινωνιας του Αρη..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.109
Μέλη
38.965
Νεότερο μέλος
mareeap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom