Aegean - Εσωτερικό με 39 Ευρώ

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Νέα προσφορά της Aegean για πτήσεις εσωτερικού από και προς Αθήνα ή Θεσσαλονίκη και για 17 προορισμούς (Αθήνα / Αλεξανδρούπολη / Ηράκλειο / Θεσσαλονίκη / Ιωάννινα / Καβάλα / Κέρκυρα / Κεφαλονιά / Κως / Λήμνος / Μύκονος / Μυτιλήνη / Ρόδος / Σάμος / Σαντορίνη / Χανιά / Χίος )

Οι τιμές ξεκινούν από τα 39 Ευρώ προς όλους τους προορισμούς για την απλή μετάβαση και με όλους τους φόρους μέσα, αλλά και το τέλος συναλλαγής που....πότε έγινε 8 Ευρώ και δεν μας ενημέρωσαν;

Οπότε, κάποιος μπορεί να βρει το πήγαινε - έλα περίπου στα 70 Ευρώ.

50.000 θέσεις είναι διαθέσιμες...προλάβετε!

Η προσφορά αφορά σε απευθείας πτήσεις εσωτερικού από/προς Αθήνα & Θεσσαλονίκη, ισχύει για κρατήσεις έως 05/09/2009 και για πτήσεις από 20/09/2009 έως 17/12/2009. *Ο ναύλος ισχύει για απλή μετάβαση, περιλαμβάνει όλους τους φόρους και τη χρέωση συναλλαγής 8 ? ανά επιβάτη για αγορά εισιτηρίου από το site της Aegean. Δεν επιτρέπονται αλλαγές στο εισιτήριο, ενώ σε περίπτωση ακύρωσης δεν επιστρέφεται η αξία του ναύλου. *Η προσφορά αφορά στις απευθείας πτήσεις από Θεσσαλονίκη προς τους προορισμούς: Αθήνα, Ηράκλειο, Χανιά, Μυτιλήνη, Ρόδο.

Aegean Airlines - Προσφορές - Ξ ΟΟŒΟƒΟ†Ξ±Ο„ΞΏ newsletter
 
Last edited by a moderator:

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
βγήκαν 4 εισητηρια να υπαρχουν με 110 ευρώ :bleh::clap:
 

stormy

Member
Μηνύματα
58
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι - Λονδίνο :)
Ταξίδι-Όνειρο
χμ.. RTW!
Κι ότι είχα αρχίσει να ανησυχώ ότι δε θα βγάλει φθινοπωρινή προσφορά να κλείσω τα εισιτήρια Ηράκλειο-Αθήνα που ήθελα! Η πλάκα είναι ότι δε βρίσκω για 13/10 που ήθελα πρωινή/μεσημεριανή μόνο βράδυ.. Βρεεεε μη ταξιδεύετε Τρίτη και 13, αφήστε τα εισιτήρια για μένα :bleh:

Και μια απορία.. αν τα κλείσω με επιστροφή είναι 102 ευρώ.. Αν τα κλείσω ξεχωριστά, τα ίδια εισιτήρια είναι 95 ευρώ, τι είναι αυτή η μικρή διαφορά; :roll:
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
πάντως εγώ το τσίμπησα το Ηράκλειο με 55 ευρώ πήγαινε-έλα! λουκούμι!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
55 Ευρώ; Αχτύπητη τιμή....

Stormy...τι να σου πω! Κανονικά θα έπρεπε να είναι ακριβότερο αν τα έκλεινες ξεχωριστά αφού χρεώνεσαι 2 φορές τα έξοδα συναλλαγής. Μήπως έπεσε η τιμή της κλίμακας στο ενδιάμεσο; Για τσέκαρέ το!
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Κι εγώ εκλεισα για Θεσσαλονίκη το Νοέμβριο με 55 ?..Σούπερ
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
ρε παιδιά εγω θέλω για τέλη γενάρη απο ροδο αθήνα αλλα η προσφορά είναι μεχρι μεσα δεκέμβρη :( ΄λετε να βγάλει και για γεναρή και πότε? η να κλείσω να τελειώνω?

Να μην κλείσεις,εγώ την πάτησα,πριν 5 μέρες έκλεισα για Καβάλα με 102 ? και χθες βράδυ που είδα την προσφορά τρελάθηκα,έβαλα για τις ίδιες ημερομηνίες και βγαίνει 55 ?.:(
 

giorgos_o

Member
Μηνύματα
46
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Χριστούγεννα στην Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδιβες..
επειδη ειμαι ασχετος, πρεπει να κλεισεις συγκεκριμενη μερα κ ωρα ε??(πολυ ασχετος..)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.432
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom