Aegean - Ετοιμάσου για… ΤΟ πάρτι! Με έκπτωση έως 60% σε όλο το δίκτυο ζήσε μία ακόμη χρονιά γεμάτη πτήσεις και ταξίδια.

harilander

Member
Μηνύματα
559
Likes
462
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
Δυστυχώς για Χριστούγεννα η πλήρης απογοήτευση...
200αρια στην καλύτερη για παντού...
σιγά μην κάνουν έκπτωση, το πολύ ενα 10%,.
Αφού ξέρουν οτι αυτή την περίοδο εχει ζήτηση θα τα χρυσοπουλήσουν
 

nick07

Member
Μηνύματα
307
Likes
574
Μέχρι στιγμής δεν έχω βρει καμία αξιόλογη προσφορά..
Προσφορες ελληνικου σουπερ μαρκετ εχει γινει η φαση.. Εχουν ανεβασει τις τιμες στα υψη και παιζουν με 1+1 και 50-60% αλλα ακομα κι ετσι ειναι ακριβα
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.107
Likes
41.360
Λισαβόνα τέλος Ιανουαρίου μπορεί να βρει κανεις με 100€ περίπου το άτομο μετ επιστροφής
Αν εχει προλαβει να παρει και τ κουπονι 1+1 της Aegean Bonus Visa, κοστιζει ακομη πιο φθηνα ανα ατομο.
Βροχερος καιρος τον χειμωνα αλλα αν μιλαμε για κοστος οσο το ΚΤΕΛ Αθηνα Θεσσαλονικη, ποιος θα ελεγε οχι?
 
Μηνύματα
47
Likes
118
Αν εχει προλαβει να παρει και τ κουπονι 1+1 της Aegean Bonus Visa, κοστιζει ακομη πιο φθηνα ανα ατομο.
Βροχερος καιρος τον χειμωνα αλλα αν μιλαμε για κοστος οσο το ΚΤΕΛ Αθηνα Θεσσαλονικη, ποιος θα ελεγε οχι?
Νομίζω ότι το 1+1 ισχύει για κρατήσεις ως 31.12.2023
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.107
Likes
41.360

nick07

Member
Μηνύματα
307
Likes
574
Εψαξα στις περυσινες μου κρατησεις απο περιεργεια, 30 Μαιου 2022 εισιτηριο για συγκεκριμενο προορισμο για τις 22 Δεκ 2022 κοστος εισιτηριου 84.95 ευρω. Για τον ιδιο προορισμο την ιδια ημερομηνια (αλλα και ολες τις κοντινες ημερομηνιες) φετος, ιδιος τυπου ναυλος, η χαμηλοτερη τιμη σημερα 143.90 ευρω (μετα την εκπτωση της προσφορας). Αυξηση 69% συγκριτικα με περυσι (!!!) αλλα κατα τα λοιπα αγοραζουμε με σουπερ "προσφορα". Αν εχει 143 ευρω κρατηση σημερα για ταξιδι μετα απο 7 μηνες, λογικα αν παω να κλεισω 2 μηνες πριν την ημερομηνια ταξιδιου θα πρεπει να δωσω και νεφρο (ευτυχως που εχουμε 2). Χρονια πολλα Aegean!
 

pan82

Member
Μηνύματα
630
Likes
789
Εγώ έκλεισα ταξίδι-ξεπέτα δύο ημερών για να βάλω pin στο Λουξεμβούργο το Νοέμβριο! :p
109, μια χαρά!
Κι εγω για pin το ειχα προσθεσει ως τερματικη πολη σε ταξιδι στη Γαλλια, αλλα τελικα ειναι καλουτσικο για ταξιδι. Με δωρεαν συγκοινωνιες συμφερει η διαμονη διπλα στο αεροδρομιο λογω νορμαλ τιμων σε Ibis και σε 15 λεπτα εισαι καρακεντρο η σε 30 λεπτα στο Trier με δωρεαν λεωφορειο!
Εντάξει με πείσατε. Κλείστηκε μιας και εληγαν σε δεκα μέρες τα δύο 25€ κουπόνια της platinum mastercard ένα πσκ μεσα Δεκέμβρη με 70€ έτσι για το Χριστούγεννιατικο κλίμα μιας και είδα οτι εχει Christmas market και έχω να ταξιδέψω Δεκέμβρη από πριν το κορονοιο. Βέβαια είδα κρύο αλλα λέω πόσο παραπάνω να έχει από Βουδαπέστη Πράγα Βιέννη τέτοια εποχή που έχω πάει.
Επίσης μιας τα κουπόνια ήταν μέχρι 9 Δεκέμβρη και στις 10 μου έβγαζε δεν ισχυει, πήγα έβγαλα Νοέμβρη μια ημερομηνία που έπαιζε ιδια τιμή και αμέσως μετά αλλαγή και μια χαρά.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.396
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom