AEGEAN για Ιταλια

paefstra

Member
Μηνύματα
13.163
Likes
41.529
Δες τώρα τι έπαθα: πέρσι το Πάσχα θα τη θεωρούσα καταπληκτική περίπτωση. Φέτος και με τις τιμές που δίνει η Ryanair για Μιλάνο, μου φαίνεται κάπως...είτε φέτος είμαι κατά κάτι φτωχότερη...
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Aegean Airlines | Offer to Italy


Περι τα 120 Ευρω για Μιλανο,Ρωμη,Βενετια

Απο 1/4 ως 30/6...Περιλαμβανει και καποιες μερες του Πασχα

Ας τις κάνουν μόνιμες τις τιμές στα 100 με 120 ευρώ μπάς και δούν ανεβασμένες πληρότητες και ας αφήσουν την λέξη ''προσφορά'' για αργότερα.

ΥΓ. Για το άλλο μαγαζί λένε οτι πάει για φούντο αλλά και εδώ δεν πάμε πίσω
 

North66

Member
Μηνύματα
4.314
Likes
5.074
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Φέτος και με τις τιμές που δίνει η Ryanair για Μιλάνο, μου φαίνεται κάπως...
Mικρές λεπτομέρειες: α) η Ryanair δεν πετά από Αθήνα και β) η Ryanair δεν πετά στο Μιλάνο. Επίσης, σε περίπτωση ακύρωσης πτήσης ίσως χρειαστεί να περάσεις την Αδριατική με καράβι.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.163
Likes
41.529
Mικρές λεπτομέρειες: α) η Ryanair δεν πετά από Αθήνα και β) η Ryanair δεν πετά στο Μιλάνο. Επίσης, σε περίπτωση ακύρωσης πτήσης ίσως χρειαστεί να περάσεις την Αδριατική με καράβι.
Ευχαριστώ για την επισήμανση.
Όμως: α) Κάποιοι επιβάτες δεν έχουν ως μοναδική τους βάση αναχώρησης για κάποιες χρονικές περιόδους την Αθήνα και β) προτιμούν να προσγειωθούν στο Bergamo. Επίσης για κάποιες χρονικές περιόδους έχουν το περιθώριο να κάνουν το πέρασμα της Αδριατικής με καράβι και δεν τους προκαλεί εκνευρισμό αυτό. Για μένα που ισχύουν και τα τρία υφίσταται σύγκριση. Αλλιώς Aegean.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Δες τώρα τι έπαθα: πέρσι το Πάσχα θα τη θεωρούσα καταπληκτική περίπτωση. Φέτος και με τις τιμές που δίνει η Ryanair για Μιλάνο, μου φαίνεται κάπως...είτε φέτος είμαι κατά κάτι φτωχότερη...
Ναι, ακριβώς έτσι :(
 

North66

Member
Μηνύματα
4.314
Likes
5.074
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Όμως: α) Κάποιοι επιβάτες δεν έχουν ως μοναδική τους βάση αναχώρησης για κάποιες χρονικές περιόδους την Αθήνα και β) προτιμούν να προσγειωθούν στο Bergamo... Για μένα που ισχύουν και τα τρία υφίσταται σύγκριση. Αλλιώς Aegean.
Το θέμα αφορά προσφορά για την περίπτωση στο δρομολόγιο ΑΤΗ-ΜΧP. Αν θες όμως να προτείνεις κάποιο εναλλακτικό δρομολόγιο της Ryanair ως προς την παρούσα προσφορά, θα πρέπει να μας δώσεις το πλήρες κόστος που θα περιλαμβάνει τη μεταφορά από Αθήνα προς το αεροδρόμιο αναχώρησης, το εισιτήριο, την αποσκευή που περιλαμβάνει το εισιτήριο της Aegean, αναψυκτικά, νερό και σνακ που επίσης περιλαμβάνει το εισιτήριο της Aegean, ταξιδιωτική ασφάλιση ώστε η επιστροφή στην Ελλάδα να μη γίνει με ΚΤΕΛ ή πλοίο και δικά μας έξοδα σε περίπτωση ακύρωσης πτήσης και μεταφορά απ' το αεροδρόμιο του Μπέργκαμο μέχρι το Malpensa. Και όλα αυτά φυσικά σε κάποιο άλλο θέμα.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Το θέμα αφορά προσφορά για την περίπτωση στο δρομολόγιο ΑΤΗ-ΜΧP. Αν θες όμως να προτείνεις κάποιο εναλλακτικό δρομολόγιο της Ryanair ως προς την παρούσα προσφορά, θα πρέπει να μας δώσεις το πλήρες κόστος που θα περιλαμβάνει τη μεταφορά από Αθήνα προς το αεροδρόμιο αναχώρησης, το εισιτήριο, την αποσκευή που περιλαμβάνει το εισιτήριο της Aegean, αναψυκτικά, νερό και σνακ που επίσης περιλαμβάνει το εισιτήριο της Aegean, ταξιδιωτική ασφάλιση ώστε η επιστροφή στην Ελλάδα να μη γίνει με ΚΤΕΛ ή πλοίο και δικά μας έξοδα σε περίπτωση ακύρωσης πτήσης και μεταφορά απ' το αεροδρόμιο του Μπέργκαμο μέχρι το Malpensa. Και όλα αυτά φυσικά σε κάποιο άλλο θέμα.
Ε ναι. Έλεος πια με τις εμμονές.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.085
Μέλη
38.964
Νεότερο μέλος
Sandofer

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom