Aegean,50.000 για πτήσεις στο εξωτερικό.

panpan

Member
Μηνύματα
6.892
Likes
26.984
Προσφορά Εξωτερικού
  • Από/προς Αθήνα προς Βερολίνο, Βουδαπέστη, Φρανκφούρτη, Γενεύη, Λάρνακα, Λυών, Μάντσεστερ, Μόναχο, Πράγα, Ρώμη, Βιέννη, Βαρσοβία, Μιλάνο
    69€

    [*]
    Από/προς Αθήνα προς Βαρκελώνη, Βρυξέλλες, Ντίσελντορφ, Κωνσταντινούπολη, Κίεβο, Λονδίνο, Μαδρίτη, Μόσχα, Παρίσι, Αγία Πετρούπολη,Τελ Αβίβ
    79€

    [*]

Από/προς Θεσσαλονίκη προς Ντίσελντορφ, Αννόβερο, Λάρνακα, Μόναχο, Νυρεμβέργη, Παρίσι, Στουτγκάρδη, Φρανκφούρτη

69€




 
Last edited by a moderator:

taver

Member
Μηνύματα
12.501
Likes
29.146
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Mόσχα με λιγότερα από €120 ? Δε χάνονται αυτά...
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Δεν σ αφηνουν να αγιασεις, τι πραγμα ειναι αυτο???
 

matsas78

Member
Μηνύματα
111
Likes
1.203
Ταξίδι-Όνειρο
πάντα το επόμενο...
Μόσχα - Αγ πετρούπολη
ή Τελ Αβίβ
1 εβδομάδα τέλος Οκτώβρη ????
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Κων/πολη εχει με 120 για αρχες Δεκεμβρη...επειδη,ομως δεν θα το αποφασισω τωρα,λετε να βρω τετοια τιμη αργοτερα?
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Τοσο δυσκολο,εε?...δυστυχως,τοτε μπορω...να το κλεισω απο τωρα,δεν γινεται :(
 

xtina23

Member
Μηνύματα
32
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Έλα μου ντε!
Καλησπέρα,εγώ πάντως έχω να κάνω τα παραπονάκια μου για την aegean.Για σεπτέμβρη που περίμενα να βγάλει καμιά προσφορά και που υποτίθεται οτι βγάλαν τωρα έχει Ρώμη 500 ευρω 2 άτομα!Αν έχουν το Θεό τους!Για 1.5 ωρα πτήση.Που έτσι κ αλλιώς θα έπρεπε να ήταν φθηνότερα όχι μάλλον σε περίοδο "προσφοράς"!Προσπαθούμε να επιλέγουμε ελληνικές εταιρίες αλλά είναι απαράδεκτοι.Ανταγωνιστηκότητα μηδέν.Ουφ!!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.501
Likes
29.146
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Καλησπέρα,εγώ πάντως έχω να κάνω τα παραπονάκια μου για την aegean.Για σεπτέμβρη που περίμενα να βγάλει καμιά προσφορά και που υποτίθεται οτι βγάλαν τωρα έχει Ρώμη 500 ευρω 2 άτομα!Αν έχουν το Θεό τους!Για 1.5 ωρα πτήση.Που έτσι κ αλλιώς θα έπρεπε να ήταν φθηνότερα όχι μάλλον σε περίοδο "προσφοράς"!Προσπαθούμε να επιλέγουμε ελληνικές εταιρίες αλλά είναι απαράδεκτοι.Ανταγωνιστηκότητα μηδέν.Ουφ!!
Η προσφορά, αν δε διαβάσατε (το γράφει με τεράστια γράμματα) ξεκινά από 15/9. Υπάρχει Σ/Κ μέσα στο Σεπτέμβριο που τα εισιτήρια έχουν €130.00, στην τιμή της προσφοράς, που δεν είναι μεν τσάμπα, αλλά αφορά τουλάχιστον πολλές θέσεις....
 

xtina23

Member
Μηνύματα
32
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Έλα μου ντε!
Προφανώς είδα οτι είναι απο 15/9 και προφανώς έβαλα ημερομηνίες μεσα στην περίοδο που αναφέρει.Απλά θέλω να πω οτι για τόσο κοντινούς προορισμούς δεν πρέπει να πληρώνουμε και χρυσό!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.284
Μηνύματα
886.434
Μέλη
38.950
Νεότερο μέλος
vaggelis55

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom