Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.058
Likes
1.607

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
"μπειτε σε κληρωση...." μιλαμε για φοβερο κινητρο.
Μην και δωσουν 10χιλ μιλια σε ολες τις νεες χρεωστικες και μπουνε μεσα...
Δίνει 10000 σε 10 άτομα επί 31 μέρες...
 

Mary Stardust

Member
Μηνύματα
86
Likes
575
Αρκετά δε τα λες, γιατί στη μετατροπή θα γίνουν 7,500 το χρόνο. Πέρα από κει δε θα σας αφήνει να μετατρέψετε άλλα σε μίλια. Όταν την πάρετε θα εμφανιστεί στο λογαριασμό σας Miles and bonus. Όπως και τα 3000 μιλια εξαργυρωσης και αναβάθμισης που σας δίνει δώρο. Μετά μέσα στο λογαριασμό σας κάτω κάτω θα βγει η επιλογή convert Bonus points to miles. Απο κει μπορείτε να τους μετατρέψετε εσείς χειροκίνητα οποτε θέλετε. Μπορείτε επίσης τηλεφωνικά στην Alpha να ζητήσετε να μετατρέπονται αυτόματα. Θα γίνεται μόνο του το τελευταίο ΣΚ κάθε μήνα.
Screenshot_20231207_085951_com.whatsapp.jpg
 

just.travel

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα, ήθελα μα ρωτήσω αν κάποιος έχει εμπειρία από απόρριψη έκδοσης της premium? Υπάρχει σαν όριο καποιο εισόδημα που πρέπει να έχεις ή καποιο ποσό και πάνω στον λογαριασμό; Ρωτάω καθώς μέχρι πρόσφατα ήμουν φοιτητής και υπέβαλα μηδενική δήλωση. Εργάζομαι πλέον σαν ειδικευόμενος ιατρός. Καθως κυνηγάω την αναβάθμιση σε gold θα αντιμετωπίσω πιστεύετε πρόβλημα στην έκδοση; Ευχαριστώ
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.423
Καλησπέρα, ήθελα μα ρωτήσω αν κάποιος έχει εμπειρία από απόρριψη έκδοσης της premium? Υπάρχει σαν όριο καποιο εισόδημα που πρέπει να έχεις ή καποιο ποσό και πάνω στον λογαριασμό; Ρωτάω καθώς μέχρι πρόσφατα ήμουν φοιτητής και υπέβαλα μηδενική δήλωση. Εργάζομαι πλέον σαν ειδικευόμενος ιατρός. Καθως κυνηγάω την αναβάθμιση σε gold θα αντιμετωπίσω πιστεύετε πρόβλημα στην έκδοση; Ευχαριστώ
Πιθανόν ναι, δε νομίζω να υπάρχουν (επίσημα) συγκεκριμένα κριτήρια, αλλά το εισόδημα είναι σίγουρα ένα εξ αυτών.
Δεν έχεις κάτι να χάσεις όμως
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.119
Καλησπέρα, ήθελα μα ρωτήσω αν κάποιος έχει εμπειρία από απόρριψη έκδοσης της premium? Υπάρχει σαν όριο καποιο εισόδημα που πρέπει να έχεις ή καποιο ποσό και πάνω στον λογαριασμό; Ρωτάω καθώς μέχρι πρόσφατα ήμουν φοιτητής και υπέβαλα μηδενική δήλωση. Εργάζομαι πλέον σαν ειδικευόμενος ιατρός. Καθως κυνηγάω την αναβάθμιση σε gold θα αντιμετωπίσω πιστεύετε πρόβλημα στην έκδοση; Ευχαριστώ
Με μηδενικη δηλωση δεν εχεις καμια ελπιδα. Εκτος αν μπορεις να παρουσιασεις καταθεσεις που η τραπεζα εξασφαλιζεται για το ρισκο να σου δανεισει, αφου η πιστωτικη ειναι δανεισμος.
Επισης εχεις σοβαροτατες πιθανοτητες αν ανοιξεις μισθοδοτικο λογαριασμο μισθου ΔΥ στην Αλφα (αν το κανεις ως την πρωτοχρονια, χαριζει και 20.000 bonus που δεν γινονται μιλια).
 

Porfyria

Member
Μηνύματα
76
Likes
142
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού
Υπάρχει σαν όριο καποιο εισόδημα που πρέπει να έχεις ή καποιο ποσό και πάνω στον λογαριασμό;
Επισήμως, δεν υπάρχει. Συνυπολογίζουν διαφορά στοιχεία. Αυτό που είναι πολύ σημαντικό είναι η πρόσφατη αναλυτική μηνιαία εκκαθάριση μισθοδοσίας από τον εργοδότη (εντός τελευταίου διμήνου). Δεν χάνεις τίποτα με το να κάνεις την αίτηση. Επίσης μπορείς να σημειώσεις στην αίτηση, αν υπάρχει πεδίο σχολίων, ότι πέρσι ήσουν φοιτητής και γι'αυτό είχες τέτοια φορολογική δήλωση...
 

Manos46

Member
Μηνύματα
595
Likes
2.469
Ταξίδι-Όνειρο
???
Επισήμως, δεν υπάρχει. Συνυπολογίζουν διαφορά στοιχεία. Αυτό που είναι πολύ σημαντικό είναι η πρόσφατη αναλυτική μηνιαία εκκαθάριση μισθοδοσίας από τον εργοδότη (εντός τελευταίου διμήνου). Δεν χάνεις τίποτα με το να κάνεις την αίτηση. Επίσης μπορείς να σημειώσεις στην αίτηση, αν υπάρχει πεδίο σχολίων, ότι πέρσι ήσουν φοιτητής και γι'αυτό είχες τέτοια φορολογική δήλωση...
Εχω την εντύπωση ότι είναι 7.5k το χρόνο το ελάχιστο
 

kleo67

Member
Μηνύματα
16
Likes
4
Να σας ρωτήσω κάτι. Έχει ενεργοποιηθεί η πιστωτική Aegean της συζύγου, την οποία έχω συνδέσει με το λογαριασμό μου. Επίσημα η εγχαρτη ενεργοποιήθηκε σήμερα, όμως γινονται αγορες μια εβδομάδα περίπου, ως virtual. Όμως δεν έχει εμφανιστεί ακόμη στο λογαριασμό μου Miles αντίθετα εξακολουθεί να εμφανίζεται μια ακυρωμένη debit Aegean που είχα βγάλει αλλά ακυρώσει άμεσα.
Η ερώτηση είναι πότε εμφανίζεται η πιστωτική στο λογαριασμό Miles.
Ευχαριστώ και καλές γιορτές σε όλους.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.046
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom