Alitalia Alitalia και χαμένες αποσκευές

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ωω σε ευχαριστω.. μηπως να μεριμνησεις να με βαλει να κατσω και διπλα σε κανενα διμετρο θεο..χαχα...
θα το εκλαβω σαν δωρο... ευχαριστω πολυ
ακόμα και χωρίς να αναφέρεις ότι είσαι φίλη του Traveller, με τη γοητεία σου θα έρθουν στα πόδια σου. θα τους βρεις στη Gilda, παραδοσιακό στεκι θεών. κι εγώ εκεί πάω..
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
ακόμα και χωρίς να αναφέρεις ότι είσαι φίλη του Traveller, με τη γοητεία σου θα έρθουν στα πόδια σου. θα τους βρεις στη Gilda, παραδοσιακό στεκι θεών. κι εγώ εκεί πάω..
καλα το πως εγινε να γινω φιλη του τραβελερ εκει που μαλωναμε ουτε εγω το καταλαβα..δωσε περισσοτερες πληροφοριες για το στεκι και ελπιζω ναναι κεντρικο.. οπως ειπα ειμαι χωρις προγραμμα αρα μπορω να το επισκεφτω σαββατο βραδυ η κυριακη..
να βγαλω φωτο τους θεους να δουμε και πως ειναι...οι θεοι.. μονο σε θνητους ξερουμε..
αντε κοριτσια για σας δουλευω αν ποτε μαθω να ανεβαζω φωτο εδω...
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Άσε που πιστεύεις ότι ο traveller και εγώ είμαστε το ίδιο πρόσωπο... Χρόνια σου πολλά πάντως.
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Άσε που πιστεύεις ότι ο traveller και εγώ είμαστε το ίδιο πρόσωπο... Χρόνια σου πολλά πάντως.

ποιος τι χαρη μου τωρα απεκτησα 2 φιλους πρωην.....αντιπαλους...
τελικα μαλλον οι κατασκοποι επαιξαν καταλυτικο ρολο.....αλλιως δεν εξηγειται
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
καλα το πως εγινε να γινω φιλη του τραβελερ εκει που μαλωναμε ουτε εγω το καταλαβα..δωσε περισσοτερες πληροφοριες για το στεκι και ελπιζω ναναι κεντρικο.. οπως ειπα ειμαι χωρις προγραμμα αρα μπορω να το επισκεφτω σαββατο βραδυ η κυριακη..
να βγαλω φωτο τους θεους να δουμε και πως ειναι...οι θεοι.. μονο σε θνητους ξερουμε..
αντε κοριτσια για σας δουλευω αν ποτε μαθω να ανεβαζω φωτο εδω...
ε καλά τώρα κολλητοί είσαστε αφού δεν κάνει χωρίς εσένα..
άντε μια και έιναι η γιορτή σου και ειμαι σε τοπ διάθεση μια και αυριο πάω casa, πάρε 2-3 διευθύνσεις που ταιριάζουν πιστεύω στην ηλικία και το στυλ σου..
Gilda Club - Homepage (η αγέραστη Gilda...must)
Piper Club Roma (το μυθικό club των 60ς έκανε το comeback χωρίς να προσεγγίσει ποτέ την παλιά του δόξα, στέκι 30+)
AkAB - change your vision (στο testaccio για πιο μπιτ και κόσμο περισσότερο alla moda)
με την εμφάνιση σου πρόβλημα εισόδου δεν θα αντιμετωπίσεις πουθενά.
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
ε καλά τώρα κολλητοί είσαστε αφού δεν κάνει χωρίς εσένα..
άντε μια και έιναι η γιορτή σου και ειμαι σε τοπ διάθεση μια και αυριο πάω casa, πάρε 2-3 διευθύνσεις που ταιριάζουν πιστεύω στην ηλικία και το στυλ σου..
Gilda Club - Homepage (η αγέραστη Gilda...must)
Piper Club Roma (το μυθικό club των 60ς έκανε το comeback χωρίς να προσεγγίσει ποτέ την παλιά του δόξα, στέκι 30+)
AkAB - change your vision (στο testaccio για πιο μπιτ και κόσμο περισσότερο alla moda)
με την εμφάνιση σου πρόβλημα εισόδου δεν θα αντιμετωπίσεις πουθενά.
καλα εισαι απαικτος ουτε με εχεις δει ποτε αλλα ξερεις και την ηλικια μου και το στυλ μου... καλα καλε εδω εχει γραφεια η κυπ? και να σκεφτεις οτι σε ολες τις συναντησεις δεν εχω βγει και σε καμμια φωτο..
προφιτερολ ..αχ τι εχεις να ακουσεις στην επομενη συναντηση..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
καλα εισαι απαικτος ουτε με εχεις δει ποτε αλλα ξερεις και την ηλικια μου και το στυλ μου... καλα καλε εδω εχει γραφεια η κυπ? και να σκεφτεις οτι σε ολες τις συναντησεις δεν εχω βγει και σε καμμια φωτο..
προφιτερολ ..αχ τι εχεις να ακουσεις στην επομενη συναντηση..
χαχαχα..έχουν φτάσει τα data από τη συνάντηση πολυ γρήγορα και από διασταυρούμενες πηγές. πάντως και χωρίς τον προφιτερόλ ακούγοντας τον Traveller να λεει συνέχεια η Famek η θεά, η Famek η θεά τι άλλο εκτός από το ότι πράγματι είσαι να συμπεράνω? και σε μία θεά μόνη στην Αιώνια Πόλη πρώτη επιλογή στο κέντρο, 50 μ από piazza di Spagna, είναι η Gilda..
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
καλα ευχαριστω για ολα τα κομπλιμεντα τα παιρνω σαν δωρο σημερα στην γιορτη μου... και ελπιζω και η αλιταλια για ναμαστε στο θεμα μας να με αποζημιωση....με τις αποσκευες ...στην ωρα τους...
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.114
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
καλα ευχαριστω για ολα τα κομπλιμεντα τα παιρνω σαν δωρο σημερα στην γιορτη μου... και ελπιζω και η αλιταλια για ναμαστε στο θεμα μας να με αποζημιωση....με τις αποσκευες ...στην ωρα τους...
Σοφία χρόνια πολλά σου εύχομαι από την ΚΥΠ :D και μαζί με την σοφία σου εύχομαι να έχεις πίστη-αγάπη-ελπίδα
υ.γ. με λίγα ευρουλάκια ή έστω ένα μπουκάλι κρασί μπορεί και να γίνω δική σου κατάσκοπος..
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Σοφία χρόνια πολλά σου εύχομαι από την ΚΥΠ :D και μαζί με την σοφία σου εύχομαι να έχεις πίστη-αγάπη-ελπίδα
υ.γ. με λίγα ευρουλάκια ή έστω ένα μπουκάλι κρασί μπορεί και να γίνω δική σου κατάσκοπος..
καλα ευκολα εξαγοραζεσαι εσυ τελικα..α παπα... τι να πω
σε ευχαριστω παντως... μαλλον δεν σε πληρωνουν καλα..
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
παιδια μολισ γυρισα.. στο τσαφ τη γλυτωσα παλι απο την αλιταλια..
επιστρεφοντας απο ιταλια για θεσνικη και κανοντας τσεκιν 2 και ωρες πριν μου ειπαν πως δεν εχει θεση για μενα και ειναι γεματο το αεροπλανο και θα πεταξω αυριο.. και θα μου δωσουν αποζημιωση..
επαθα. δηλωσα οτι αυριο δουλευω ειπα το επαγγελμα μου , επεσα και σε φιλοτιμη αεροσυνοδο και καθησα μπροστα της και δεν κουνιομουν...
αρχικα μου πε να περιμενω να κανουν ολοι τσε κιν μηπως και δεν ερθει κανεις.. τελικα μετα απο 10 λεπτα μου παν οτι μου βρηκαν και πεταξα...
και να σκεφτεις οτι το εισητηριο το ειχα βγαλει πριν 3 μηνες... μεσο ιντερνετ...σε προσφορα... δεν ξερω αν εφταιγε αυτο...
παντως δεν καταλαβα γιατι δεν ειχε θεση για μενα.. μαλλον κατι γινοταν με τις ανταποκρισεις...
τελος καλο ολα καλα
λεπτομερειες για την αποδραση στην ιταλια....και το θαυμα που εζησα προσεχως....
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
παντως δεν καταλαβα γιατι δεν ειχε θεση για μενα..
Mάλλον έβαλε ο traveller το χεράκι του για να σου καταστρέψει την καριέρα. Τόσα κονέ έχει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.434
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom