Alitalia Happy hour

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.636
Likes
12.459
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Τελευταίας στιγμής: για ταξίδια από 20/8 έως 30/11 μόνο για σήμερα 12:00 με 15:00.


Between the hours of 12:00 Noon and 3:00 PM on 5 July 2012 book online and take advantage of a 15% discount tailor made just for you, valid for travel between 20 August and 30 November 2012.

We look forward to your visit on alitalia.com

The 15% discount applies to the all inclusive air fare (including taxes and surcharges), on all destinations on the Alitalia network for travel in Classica – Economy Class, Ottima and Magnifica – Business class. This offer does not apply to air fares purchased for travel in Classica Plus – Pemium Eonomy. This offer is valid for travel anytime from 20 August until 30 November 2012.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Πολύ καλό, βρήκα στην τύχη με τα 335.... (πτήση delta βέβαια) ΑΤΗ-JFK-ATH
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πολύ καλό, βρήκα στην τύχη με τα 335.... (πτήση delta βέβαια) ΑΤΗ-JFK-ATH
με 284 Ε (!!!!) απευθειας ΝΥ, για 2η φορά η προσφορά...
έχει βεβαια τι αρνητικό να είναι με Delta...ούτα μία σταση καν...ούτε μια διανυκτέρευση στην Πόλη, ούτε ένα πρωινό ξύπνημα....
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
πωωωωωωωωω 284 ξανα -.- Καλα αυτη η ΔΕΛΤΑ δεν τα εβγαλε τα λεφτα; Δεν μπορει να κρατησει τις απευθειας πτησεις της για άλλον ενα χρόνο;
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
με 284 Ε (!!!!) απευθειας ΝΥ, για 2η φορά η προσφορά...
έχει βεβαια τι αρνητικό να είναι με Delta...ούτα μία σταση καν...ούτε μια διανυκτέρευση στην Πόλη, ούτε ένα πρωινό ξύπνημα....
Ξέρεις τι έγινε, ε; Μπήκα πριν τις 12 και ήταν χωρίς το 15%.

Α ρε να μην έχω 50 μέρες άδεια τον χρόνο!!!
 

julie140809

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Για να έχεις 50 μέρες το χρόνο άδεια πρέπει να δουλεύεις για την Ευρωπαική Ένωση η να είσαι Μαμα με παιδί κάθεσαι και πληρωνεσαι 6 μήνες διακοπές (να είναι κ το μωρο όμως άνετα για ταξίδια σαν το δικό μου) :)
 

calpou

Member
Μηνύματα
18
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Καλιφορνια
με 284 Ε (!!!!) απευθειας ΝΥ, για 2η φορά η προσφορά...
έχει βεβαια τι αρνητικό να είναι με Delta...ούτα μία σταση καν...ούτε μια διανυκτέρευση στην Πόλη, ούτε ένα πρωινό ξύπνημα....

ζηλεψα!θα σκασω απ το κακο μου τωρα!εγω κοιμαμαι οταν βγαινουν τετοιες προσφορες και ειδικα για αμερικη που λατρευω????:(:(:(
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ζηλεψα!θα σκασω απ το κακο μου τωρα!εγω κοιμαμαι οταν βγαινουν τετοιες προσφορες και ειδικα για αμερικη που λατρευω????:(:(:(
πάρε τη τώρα που είσαι ξύπνια και ισχύει ακόμα. με 335 απευθείας πτηση=τσάμπα.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
για ποιες ημερομηνιες βγαζει αυτη την τιμη?γιατι τα βρισκω πιο ακριβα....
έχει ένα σωρό ημερομηνίες. αν σε ενδιαφερει ψαξε κ βρες τις. ενδεικτικά: 11-14/10, 11-16,11-17, 8-14,9-14,8-16..κλπ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.164
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom