aloha

PhoenixBlue

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη(?)
Ταξίδι-Όνειρο
around the world
γειά σας και από μένα...My name's Κώστας:cool:....παρότι μικρός(στα 22)το κόλλημα με τα ταξίδια το έχω από τα 18....με ένα σακίδιο έχω οργώσει όλη την Ελλάδα(να είναι καλά άλλο ένα άτομο που κουβαλάει παρόμοια τρέλα).!!

το site εντελώς στην τύχη το βρήκα:clap:..έχω γραφτεί πριν λίγο καιρό,τώρα αποφάσισα να ''σηκώσω'' ποστ....(μην βαράτε:()....

για τα ολίγα ταξίδια που έχω κάνει στο εξωτερικό να είναι καλά η σχολή μου(όχι για όλα βέβαια,κάποια έγιναν πάνω σε φάση τρέλας) χεχεχεχε:D...
ελπίζω να μου δωθεί η ευκαιρία να πάω και σε άλλες χώρες...καλά να είμαστε,λεφτά να έχουμε,πάλι καλά την όρεξη την έχουμε!



πάντως ελπίζω να μου δωθεί χρόνος κάποια στιγμή να παρακολουθώ συχνά το site...
και να απαντάω σε θέματα...!


cheers:D
 

nektaria

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Συρία
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Καλώς όρισες κώστα και καλά να περάσεις την παρέα μας,,σου ευχόμαστε καλά ταξιδία....
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome2: PhoenixBlue , απο μικρος στα...ταξιδια :lol:
 

PhoenixBlue

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη(?)
Ταξίδι-Όνειρο
around the world
nektaria ευχαριστώ πολύ και εύχομαι και σε εσένα πολλά ταξίδια...


go2thebeach καλώς σας βρήκα...χεχε ναι από μικρός...όταν είχα την δυνατότητα φρόντιζα να ξεφεύγω....!

να είστε καλά!


ΥΓ...κάποια στιγμή θα επιστρέψω με κάποια ταξιδιωτική ιστορία και με φωτογραφίες...
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Καλώς όρισες PhoenixBlue στην παρέα μας!

Σου εύχομαι να έχεις πάντα λεφτά και να μπορείς να κάνεις ό,τι ταξίδι τραβάει η ψυχούλα σου!

Σε παρόμοια φάση με σένα είμαι και εγώ! :)

Καλώς όρισες στο travelstories.gr και καλά ταξίδια να έχεις (και να έχουμε όλοι μας βεβαίως βεβαίως!) :D
 

Lucia86

Member
Μηνύματα
128
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Σικαγο(?)και Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδια,για 3 μηνες!!!
γειά σας και από μένα...My name's Κώστας:cool:....παρότι μικρός(στα 22)το κόλλημα με τα ταξίδια το έχω από τα 18....με ένα σακίδιο έχω οργώσει όλη την Ελλάδα(να είναι καλά άλλο ένα άτομο που κουβαλάει παρόμοια τρέλα).!!

το site εντελώς στην τύχη το βρήκα:clap:..έχω γραφτεί πριν λίγο καιρό,τώρα αποφάσισα να ''σηκώσω'' ποστ....(μην βαράτε:()....

για τα ολίγα ταξίδια που έχω κάνει στο εξωτερικό να είναι καλά η σχολή μου(όχι για όλα βέβαια,κάποια έγιναν πάνω σε φάση τρέλας) χεχεχεχε:D...
ελπίζω να μου δωθεί η ευκαιρία να πάω και σε άλλες χώρες...καλά να είμαστε,λεφτά να έχουμε,πάλι καλά την όρεξη την έχουμε!



πάντως ελπίζω να μου δωθεί χρόνος κάποια στιγμή να παρακολουθώ συχνά το site...
και να απαντάω σε θέματα...!


cheers:D
Καλως ηρθες και παλι!
Τυχερος εισαι που σε βοηθαει η σχολη σου
Εγω γυρναω στη σχολη και τρεχω να προλαβω τα παντα μετα...
 

PhoenixBlue

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη(?)
Ταξίδι-Όνειρο
around the world
Καλώς όρισες PhoenixBlue στην παρέα μας!

Σου εύχομαι να έχεις πάντα λεφτά και να μπορείς να κάνεις ό,τι ταξίδι τραβάει η ψυχούλα σου!

Σε παρόμοια φάση με σένα είμαι και εγώ! :)

Καλώς όρισες στο travelstories.gr και καλά ταξίδια να έχεις (και να έχουμε όλοι μας βεβαίως βεβαίως!) :D


καλώς σας βρήκα Xontro_Mpizeli!!!(by the way το nickname σου είναι όλα τα λεφτά χαχα:p)...
εύχομαι και σε σένα και σε όλους καλά ταξίδια:D!!!
 

PhoenixBlue

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη(?)
Ταξίδι-Όνειρο
around the world
Καλως ηρθες και παλι!
Τυχερος εισαι που σε βοηθαει η σχολη σου
Εγω γυρναω στη σχολη και τρεχω να προλαβω τα παντα μετα...


Lucia καλώς σας βρήκα....
η σχολή μου μία φορά το χρόνο κάνει ταξίδι πολυήμερο στο εξωτερικό....
εκδρομές εκπαιδευτικές εντός συνόρων κάνει 2-3 τον χρόνο...το τερπνόν μετά του ωφελίμου που λένε!!!:D




(είδα το ταξίδι που ονειρεύεσαι είναι προς Ινδία μεριά!!!πόσο θέλω να πάω..εκεί και Θιβέτ!!:cool:)
 

Lucia86

Member
Μηνύματα
128
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Σικαγο(?)και Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδια,για 3 μηνες!!!
Χμμμμ... Και η σχολη μου παει εξωτερικο μια φορα το χρονο, αλλα σε μερη που εχω ηδη παει. Δυστυχως...Α! Οταν ειναι το ταξιδι με λεωφορειο μεχρι τη Ρωμη, προτιμω να μην παω. Φοβαμαι οτι θ αρχισω να τρωω τα καθισματα...
Χεχεχε
Ινδια ψηφιζω! Ινδια!
Καλα ταξιδια να εχουμε!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.831
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom