Alpha bank bonus

andpsy

Member
Μηνύματα
272
Likes
658
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Ναι για την φτηνή προσανατολίζομαι..
θα γυρίσω και 2 συνδέσεις ρευματος στην Φυσικό Αέριο οπότε θα εχω και απο κέρδος
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Ναι για την φτηνή προσανατολίζομαι..
θα γυρίσω και 2 συνδέσεις ρευματος στην Φυσικό Αέριο οπότε θα εχω και απο κέρδος
Η οποια φθηνη φετος κοστιζει οσο 2,5 κιλα φετα :p.
Περσι ηταν ακριβη 40 ευρω :p
 
Μηνύματα
626
Likes
2.873
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.267
20 χιλιάδες πόντοι με την έκδοση quick loan που έχει 15% επιτόκιο και 70 έξοδα αιτήματος.

Το ζήτημα είναι μετατρέπονται σε μίλια?

Λογικά οχι.

myAlpha Quick Loan: Κερδίστε 20.000 Bonus πόντους
Το κοίταξα κι εγώ. Έχει έξοδα φακέλου 70 εύρω και είναι προϊόν της άλφα.
Άρα δεν μετατρέπονται οι πόντοι.
Μακριά λοιπόν.
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.407
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Τελικά σήμερα πήρα, περίμενα ενα 15λεπτο να το ψάξουν και αφού δεν έβγαλαν άκρη μου είπαν να τους αφήσω ένα τηλέφωνο να με καλέσουν αυτοί. Με κάλεσαν μετά από μισή ώρα και με ενημέρωσαν πως η συναλλαγή ενώ φαίνεται ότι έχει γίνει δεν έχουν καταχωρηθεί οι πόντοι και δεν ξέρουν το γιατί. Έχουν κάνει ένα αίτημα για να δουν γιατί δεν πέρασαν τους πόντους. Και θα με ξανα καλέσουν όταν έχουν απάντηση.
Με λίγα λόγια δε βγάζεις εύκολα άκρη.
Σήμερα είδα οτι μου πέρασαν μόνο τους x4 πόντους. Την προσφορα x5 οχι. Τηλέφωνο δε με πήραν. Άκρη δε νομίζω οτι θα βγει
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.267
Σήμερα είδα οτι μου πέρασαν μόνο τους x4 πόντους. Την προσφορα x5 οχι. Τηλέφωνο δε με πήραν. Άκρη δε νομίζω οτι θα βγει
Δεν χάνονται έτσι οι πόντοι. Ξανά τηλέφωνο και μίλα με κάποιον όταν αισθανθείς ότι μπορεί να λύσει το πρόβλημα σου, διαφορετικά κλείσε το τηλέφωνο και ξαναπάρε.
 
Μηνύματα
626
Likes
2.873
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Σταματήστε τα τηλεφωνα στο τηλ. κέντρο όπου θα να πέσετε σε έναν από τους διακόσιους υπαλλήλους στο τηλεφωνικό κέντρο και δεν γνωρίζουν καλά καλά τα βασικά. Αιτήματα μόνο με μαιλ διότι πάνε απευθείας στο εξειδικευμένο backoffice και από όπου θα λυθεί το καθε πρόβλημα με τους μπόνους πόντους!
 

pan82

Member
Μηνύματα
627
Likes
779
Σήμερα είδα οτι μου πέρασαν μόνο τους x4 πόντους. Την προσφορα x5 οχι. Τηλέφωνο δε με πήραν. Άκρη δε νομίζω οτι θα βγει
Εμένα τουλάχιστον μπήκε η πρώτη δόση σε πόντους αλλα όπως θα έπρεπε και Χ8 λόγω platinum και Χ5 λόγω αεροδρόμιου πλήρως μετατρέψιμοι σε μίλια ευτυχώς. Θα δω αν θα τους ζαλίσω να μου τα περάσουν όλα μαζί γιατί σκέφτομαι μη προκαλέσω τη τύχη μου...
Ακρη θα βρεις απλα θέλει υπομονή, στείλε και ένα email αναλυτικά με το πρόβλημα πέρα από τηλέφωνο, στο mail αργούν αρκετά αλλα στο τέλος τους πιστωνουν.
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
326
Likes
2.304
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Καλημέρα. Η εφαρμογή ανοίγει σε εσάς; Από χτες δεν μπορώ να μπω.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.267
Καλημέρα. Η εφαρμογή ανοίγει σε εσάς; Από χτες δεν μπορώ να μπω.
ios η android?
Αν έκανες αναβάθμιση στο ios 17 κρασάρει. Αναμονή για αναβάθμιση από την άλφα. Μιλάω για την μπόνους εφαρμογή. Η τραπεζική δουλεύει μια χαρά. Και από εκεί μπορείς να δεις τους πόντους.
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
326
Likes
2.304
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
ios η android?
Αν έκανες αναβάθμιση στο ios 17 κρασάρει. Αναμονή για αναβάθμιση από την άλφα. Μιλάω για την μπόνους εφαρμογή. Η τραπεζική δουλεύει μια χαρά. Και από εκεί μπορείς να δεις τους πόντους.
Ναι το υποψιάστηκα αλλά είπα να το επιβεβαιώσω κιόλας.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.267
Ναι το υποψιάστηκα αλλά είπα να το επιβεβαιώσω κιόλας.
Για ασφάλεια στο μέλλον να ξέρεις ότι μερικές εφαρμογές μπορεί να μην λειτουργούν σωστά και είναι καλύτερα να περιμένεις λίγο να κάνεις αναβάθμιση ειδικά αν δεν έχεις δεύτερη συσκευή. Πέρσι τέτοια καιρό δεν δούλευε η τραπεζική εφαρμογή άλλα την έφτιαξαν σε μια μέρα. Στην μπόνους δεν νομίζω να είναι τόσο γρήγοροι. Χτες είχε αναβάθμιση μετά από δυο μέρες στο 17.0.1 άλλα ήταν για θέματα ασφάλειας. Η άλφα μπόνους συνεχίζει να μην λειτουργεί. Αναμένουμε λοιπόν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.523
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom