Alpha bank bonus

Sugar

Member
Μηνύματα
206
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Να συμπληρωσω οτι στις μικροσυσκευες βγαζει επιπλεον και προσφορα αν αγορασεις 2, τοτε η δευτερη ειναι στη μιση τιμη.
Καλημέρα! σε ποια κατηγορία το είδες? το ψάχνω αλλά δεν το βρίσκω..
 

anestispro

Member
Μηνύματα
59
Likes
86
Πέρα απο καφέδες τι άλλο αναλώσιμο μπορούμε να πάρουμε από Κώτσο? Αγόρασα πριν μια εβομάδα 400ευρώ πράγματα και κλαίω σήμερα 😭
 

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
Εχουν ολα. Πηρα τα bonus μολις χρεωσα την καρτα, ακομη και σε προιοντα αναλωσιμα.
6 μηνες ελεγα να αλλαξω freebuds και το σκεφτομουν γιατι αυτα που ειχα εδω και 3 χρονια (περιέργως) πηγαιναν ακομα σφαίρα. Εν τελει μεσα στο weekend δυστυχώς τα εχασα... Ωραιος ο συγχρονισμος με την προσφορα του κωτσου!
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Εγω ημουν συγκρατημενη και ψωνισα τοσα οσα γιατι απο τον Μαρτη ερχονται τοσα πολλα bonus απο τις προθεσμιακες για ταξιδια με Aegean που τα μιλια απλα δεν τρωγονται η θα πρεπει να τα φαω σε διαμονες. Αυτο που γινεται δεν ειναι διαχειρισιμο, εχω χασει τη μπαλα.
Κάπως έτσι όμως έχετε μίλια και για τη γιαγιά!
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.267
Κάπως ετσι νιώθω και εγώ πήρα ακριβώς το ίδιο + την απαλλαγή Φ.Π.Α. από τα έξοδα αλλά και δίνοντας το παλιό πίσω νομίζω έκανα πολύ καλό deal !!!
Πήραμε δυο 15άρια προμαξ . Την αποφορολόγηση θα την κάνουν αυτοί, άλλα στον λογαριασμό μας μπήκαν όλοι οι πόντοι. Ενα από τα καλύτερα ντιλς
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Πέρα απο καφέδες τι άλλο αναλώσιμο μπορούμε να πάρουμε από Κώτσο? Αγόρασα πριν μια εβομάδα 400ευρώ πράγματα και κλαίω σήμερα 😭
Λαμπες, εργαλεια, καλωδια, ειδη γραφειου, μελανια, σακουλες σκουπας, οτιδηποτε για καθαρισμο πλυντηριου και πλυντηριου πιατων (δεν ηξερα οτι υπαρχει ειδικο καθαριστικο υγρο για κεραμικες εστιες) κλπ κλπ.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.505
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom