Alpha bank bonus

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.555
Ναι το κατέβασα ηλεκτρονικά, απλά δεν ήταν μέσα στο φάκελο και μου έκανε εντύπωση
 

andpsy

Member
Μηνύματα
273
Likes
663
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Εξαργύρωσα τους 2500 πόντους απο green city σε πόντους της Alpha, αυτοι δεν γινονται μίλια, σωστά;
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Τι δύσκολη διαδικασία είναι αυτή για να γραφτεί κάποιος στον green city. Βάζεις τηλέφωνο και μέιλ, δεν γίνεται η εγγραφή, γιατί λέει πως κατι πήγε στραβά και όταν πας να το ξανακάνεις σου λέει ότι το τηλ και το μέιλ έχει ήδη εκχωρηθει και δε σε αφήνει. Κάτω εγώ κάτι λάθος;
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.058
Likes
1.607
Τι δύσκολη διαδικασία είναι αυτή για να γραφτεί κάποιος στον green city. Βάζεις τηλέφωνο και μέιλ, δεν γίνεται η εγγραφή, γιατί λέει πως κατι πήγε στραβά και όταν πας να το ξανακάνεις σου λέει ότι το τηλ και το μέιλ έχει ήδη εκχωρηθει και δε σε αφήνει. Κάτω εγώ κάτι λάθος;
Κάνε login και όχι εγγραφή αν πρόλαβες να επιβεβαιώσεις ένα από τα δύο.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Κάνε login και όχι εγγραφή αν πρόλαβες να επιβεβαιώσεις ένα από τα δύο.
Αυτό είναι το θέμα, όταν κάνω login μου λέει ότι δεν υπάρχει έγγραφη και όταν ξανακάνω έγγραφη, λέει ότι το τηλ και το μέιλ χρησιμοποιηθηκαν
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.058
Likes
1.607
Αυτό είναι το θέμα, όταν κάνω login μου λέει ότι δεν υπάρχει έγγραφη και όταν ξανακάνω έγγραφη, λέει ότι το τηλ και το μέιλ χρησιμοποιηθηκαν
Αν δεν είχες επαληθεύσει ένα από τα δυο στοιχεία, δεν μπορείς να κάνεις login. Θα πρέπει να στείλεις e-mail στο [email protected] εξηγώντας το πρόβλημα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.089
Τα κουπονια Green City τελειωσαν. Μην παιδευεστε αλλο.
Χθες βραδυ ειδα λιγα, καμια 70ρια.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.728
Likes
14.948
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Μπορούμε ακόμη να μετατρέψουμε τους 2500 πόντους Green City σε Bonus πόντους ή εγώ δεν βρίσκω τον τρόπο??
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.728
Likes
14.948
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Το εγραψα πιο πανω, ηταν περιορισμενα τα κουπονια και τελειωσαν.

Το διάβασα το μήνυμά σου πιο πάνω αλλά μάλλον δεν μετέφρασα σωστά την λέξη " κουπόνια":)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.006
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom