Alpha bank bonus

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.141
Likes
20.435
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Γενικά ναι, αλλά όχι απόλυτα, αν θες κάτι δοκίμασέ το, δεν είναι πάντα εκθεσιακά αυτά που είναι μόνο για παραλαβή σε κατάστημα. Ισχύει και το αντίστροφο, μπορεί να βλέπεις ένα τελευταίο τεμάχιο διαθέσιμο για online αγορά σε κάποιο κατάστημα και αυτό να μην υπάρχει, αν το παραγγείλεις τηλεφωνικά θα στο πούνε.
Δεν έχω κάνει ποτέ τηλεφωνικά παραγγελία και μου έκανε εντύπωση αυτό που έγραψες. Αυτή τη στιγμή δεν έχω κάτι για αγορά, αλλά λογικά στην επόμενη θα έχω και αυτό που θα χρειαστώ πιστεύω οτι μπορεί να μη το βρω διαδικτυακά και είχα σκεφτεί τη τηλεφωνική παραγγελία.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Μολις ψωνισα 300, δεν ειδα μηνυμα για δωρο που λετε, αλλα δεν θα με χαλουσε κιολας. Δωρεαν μεταφορικα μολις αρχισε η προσφορα. Τα μετατρεπουμε σε μιλια για να τσιμπησουμε και το +20% που δινει η Αλφα.

View attachment 454981
Το 20% πότε μπαίνει στην μετατροπή; Επίσης, τα δώρα που τα βλέπετε;
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
297
Likes
864
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.407
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Έκανα μια αγορά και δεν είδα πουθενά δώρα...που τον βλέπεις αυτόν τον πίνακα;
Μάλλον είχαν κάνει λάθος, γιατί τώρα ούτε εμένα μου το εμφανίζει. Εχει βάλει αντί γι’ αυτό δωροεπιταγή.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Μάλλον είχαν κάνει λάθος, γιατί τώρα ούτε εμένα μου το εμφανίζει. Εχει βάλει αντί γι’ αυτό δωροεπιταγή.
ΚΙ εγω πηρα δωροεπιταγη και μαλιστα γενναια, 50ρικο, οταν συνηθως ηταν 30. Πρεπει να ειναι η κορυφαια προσφορα ολων των εποχων το σημερινο.
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
297
Likes
864
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία
Μάλλον είχαν κάνει λάθος, γιατί τώρα ούτε εμένα μου το εμφανίζει. Εχει βάλει αντί γι’ αυτό δωροεπιταγή.
Μου έστειλαν μήνυμα ότι μαζί με την παράδοση της αγοράς μου θα μου δώσουν και δωρεπιταγή
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom