Alpha bank bonus

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
αρα με την premium παιρνεις 150μιλια ανα ευρω?
Σωστα.

παιδια με την μπλε aegean bonus visa (δεν ενεργοποιησα την καινουργια που μου ειχαν στειλει) ποσα ειναι τα μιλια μετατροπης απο ποντους?
Και εγω με αυτην ειμαι. 90 μιλια ανα ευρω αν μετατρεψεις μεχρι τελος Φεβρ.
 

Zinoviap

Member
Μηνύματα
53
Likes
62
Από το Μάϊο ως τον Οκτώβρη είναι ανοιχτό, τέτοια περίοδο είναι κλειστό.
Αν βαζεις τον συζυγο να τσεκαρει αν ειναι ανοιχτο αυτα παθαίνεις
Ευτυχως εχω κ εσας και δεν θα τραβηχτω αυριο τοσα χλμ αδίκως…
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.114
Likes
3.747
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Γιατί η γυναίκα μου έχει απαλλαγή ΦΠΑ.


Είναι σίγουρο;
Πληρώνεις με την δική σου πιστωτική και παίρνεις τιμολόγιο στο όνομα της γυναίκας σου. Γίνεται κανονικά. Μόλις το έκανα για το κινητούλι του συζύγου.
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.114
Likes
3.747
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Χίλια ευχαριστώ για την ενημέρωση!!!
Τελικά οι πόντοι δεν είναι μόνο Χ100 αλλά περισσότεροι!
Με αγορά 1.499 € μου έβαλαν 173.884 πόντους και άλλους τόσους λάθος!
Καλά είμαι σίγουρη ότι τρελάθηκε το σύστημα της alpha και αύριο θα μου τους πάρουν πίσω, αλλά και πάλι οι πόντοι δεν είναι χ100 γιατί θα έπρεπε να μου βάλουν 150.000 πόντους.
Τι παίζει;
 

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
Το 20% επιπλεον μιλια απ οτι καταλαβαινω απο τους ορους της προσφορας ισχυει μονο για μετατροπη στο app της Aegean. Σημερα (τελευταια κυριακη του μηνα) γινεται αυτοματη μετατροπη σε οσους εχουν ενεργοποιημενη αυτοματη μετατροπη οποτε χανεται το 20% αν ισχυουν οι οροι της Aegean. Σε ενα υπολοιπο που ειχα αφησει γυρω στους 2500 ποντους δεν προλαβα να τους μετατρεψω manually καθως εγινε αυτοματη μετατροπη σημερα.
Οποιου δεν εχει γινει ακομα ας το προσεξει!
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.407
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Θυμάται κάποιος/α από που απενεργοποιείς την αυτόματη μετατροπή πόντων σε μίλια;
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.141
Likes
20.433
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός

Hayate

Member
Μηνύματα
842
Likes
5.116
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Το 20% επιπλεον μιλια απ οτι καταλαβαινω απο τους ορους της προσφορας ισχυει μονο για μετατροπη στο app της Aegean. Σημερα (τελευταια κυριακη του μηνα) γινεται αυτοματη μετατροπη σε οσους εχουν ενεργοποιημενη αυτοματη μετατροπη οποτε χανεται το 20% αν ισχυουν οι οροι της Aegean. Σε ενα υπολοιπο που ειχα αφησει γυρω στους 2500 ποντους δεν προλαβα να τους μετατρεψω manually καθως εγινε αυτοματη μετατροπη σημερα.
Οποιου δεν εχει γινει ακομα ας το προσεξει!
Πωωωω την πατήσαμε,δε θυμομουν ότι γινόταν πρωί πρωί...
 

ANASTAPAP

Member
Μηνύματα
210
Likes
1.082
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ..
Το 20% επιπλεον μιλια απ οτι καταλαβαινω απο τους ορους της προσφορας ισχυει μονο για μετατροπη στο app της Aegean. Σημερα (τελευταια κυριακη του μηνα) γινεται αυτοματη μετατροπη σε οσους εχουν ενεργοποιημενη αυτοματη μετατροπη οποτε χανεται το 20% αν ισχυουν οι οροι της Aegean. Σε ενα υπολοιπο που ειχα αφησει γυρω στους 2500 ποντους δεν προλαβα να τους μετατρεψω manually καθως εγινε αυτοματη μετατροπη σημερα.
Οποιου δεν εχει γινει ακομα ας το προσεξει!
Κι εμένα ομοίως...:(
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Το 20% επιπλεον μιλια απ οτι καταλαβαινω απο τους ορους της προσφορας ισχυει μονο για μετατροπη στο app της Aegean. Σημερα (τελευταια κυριακη του μηνα) γινεται αυτοματη μετατροπη σε οσους εχουν ενεργοποιημενη αυτοματη μετατροπη οποτε χανεται το 20% αν ισχυουν οι οροι της Aegean. Σε ενα υπολοιπο που ειχα αφησει γυρω στους 2500 ποντους δεν προλαβα να τους μετατρεψω manually καθως εγινε αυτοματη μετατροπη σημερα.
Οποιου δεν εχει γινει ακομα ας
1. Παραγγελνεις κατι απο τον Κωτσο αμεσα, κανεις τους ποντους μιλια σημερα και ακυρωνεις την αγορα σημερα Σε καποιες μερες που θα τα αφαιρεσουν απο τον λογαριασμο σου δεν θα σου παρουν το 20%.
2. Αγοραζεις δωροεπιταγες απο τον ΑΒ για το σουπερμαρκετ του Μαρτη και μετατρεπεις τα μιλια ως τις 29 Φεβρουαριου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom