Alpha bank bonus

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.929
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
1. Παραγγελνεις κατι απο τον Κωτσο αμεσα, κανεις τους ποντους μιλια σημερα και ακυρωνεις την αγορα σημερα Σε καποιες μερες που θα τα αφαιρεσουν απο τον λογαριασμο σου δεν θα σου παρουν το 20%.
2. Αγοραζεις δωροεπιταγες απο τον ΑΒ για το σουπερμαρκετ του Μαρτη και μετατρεπεις τα μιλια ως τις 29 Φεβρουαριου.
Επιστημονική προσέγγιση. 😉😉😉😉
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Επιστημονική προσέγγιση. 😉😉😉😉
Αυτα ειναι κολπα ζορικα που εκανα οταν ειχα ακομη 5ψηφιο αριθμο μιλιων κι ο Κωτσος δεν ειχε ξεσκιστει να δινει ποντους.
Για να μαθαινουν οι νεωτεροι.
 

pan82

Member
Μηνύματα
627
Likes
779
Αυτα ειναι κολπα ζορικα που εκανα οταν ειχα ακομη 5ψηφιο αριθμο μιλιων κι ο Κωτσος δεν ειχε ξεσκιστει να δινει ποντους.
Για να μαθαινουν οι νεωτεροι.
Καλά κι εσύ μίλα, εντάξει στο πρώτο πού προτείνεις εγώ έχω γίνει βετεράνος με τόσο αρνητικό αριθμό στην aegean visa μου αλλά το δεύτερο δε το ήξερα ότα βγάζει πόντους επί 10 η διπλάσιασμο να παίρνω επιταγές βασιλόπουλου για τους επόμενους μήνες. Αυτες από τα ταμείο τις αγοραζεις ;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Καλά κι εσύ μίλα, εντάξει στο πρώτο πού προτείνεις εγώ έχω γίνει βετεράνος με τόσο αρνητικό αριθμό στην aegean visa μου αλλά το δεύτερο δε το ήξερα ότα βγάζει πόντους επί 10 η διπλάσιασμο να παίρνω επιταγές βασιλόπουλου για τους επόμενους μήνες. Αυτες από τα ταμείο τις αγοραζεις ;
Ναι, εγω επαιρνα των 20 ευρω για να τρωγονται ευκολα. Επισης επαιρνα και σε συνεργατες, πχ απο το Νοτος οταν ηταν συνεργατης να τις εχω καβατζα στο σπιτι για να μην τρεχω για δωρα γιορτων γενεθλιων κλπ και στο ορκιζομαι ολοι ηταν πιο ευχαριστημενοι με το δωρο. Δεν ισχυει για το Αττικα, τσεκαρισμενο, δεν περνανε ×4 τους ποντους. Δεν εχω τσεκαρει για Χοντο.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.012
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Παιδια οι extra ποντοι που δινει ο Κωτσος ειναι κ αυτοι μετατρεψιμοι σε μιλια ή μονο ως ποντους μπορεις να τους χρησιμοποιησεις;
 
Last edited:

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.407
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Παιδια οι extra ποντοι που δινει ο Κωτσος ειναι κ αυτοι μετατρεψιμοι σε μιλια ή μονο ως ποντους μπορεις να τους χρησιμοποιησεις;
Τους έχω μετατρέψει όλους σε μίλια ήδη και κανονικά με αναλογία 4:5
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.012
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Παντως πραγματικα αυτη τη φορα αξιζε η αγορα απο κωτσο γιατι με "δωρο" και το φπα που ειχε βαλει, ειχε ιδιες τιμες με το σκρουτζ (τουλαχιστον στις tv που ηθελα εγω). Γιατι αμα ηταν να την πληρωσω 200€ παραπανω για να την παρω απο τον κωτσο, τι να το κανω...
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.253
Likes
6.732
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Παντως πραγματικα αυτη τη φορα αξιζε η αγορα απο κωτσο γιατι με "δωρο" και το φπα που ειχε βαλει, ειχε ιδιες τιμες με το σκρουτζ (τουλαχιστον στις tv που ηθελα εγω). Γιατι αμα ηταν να την πληρωσω 200€ παραπανω για να την παρω απο τον κωτσο, τι να το κανω...
Με 120 μίλια για κάθε ευρώ τσάμπα την αγοράζεις ακόμα κι αν έχει υψηλότερη τιμή.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.517
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom