Ουγγαρία Bουδαπεστη-tips?

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Παιδιά γνωρίζουμε τίποτα για τα only-apartments.com?
Θέλω να κλείσω για Βουδαπέστη...είναι μούφα η ιστοσελίδα?
Δεν την εχω ακουστά, την χρησιμοποίησε κανείς?
thx
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Ευχαριστώ δυστυχώς τις μέρες που το θέλω είναι αλμυρό :D

Το vivaldi apartments μήπως το έκλεισε κανείς?
Το only-apartments τελικα το παράτησα, σκιάχτηκα, κάνω οτι μου πείτε άρα.......η σιωπή σας προς απάντησή μου ;)
 

Stathis37

Member
Μηνύματα
137
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
Austria Stubaital για ski
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλιανές άνδεις για σκι!
Γιατί θέλεις appartment;Εγώ είχα μείνει σε αυτό 2 φορές και έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος.Και κοντά στο κέντρο είναι,και σε ασφαλή περιοχή,και με συγκοινωνία,και φθηνό.
 

magdleon

Member
Μηνύματα
17
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ρωμη, Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Λατινική Αμερική
Καλησπερα. Εκλεισα και εγω αεροπορικο (75 ευρω με ryanair)για Βουδαπεστη, αρχες Δεκεμβριου και προβληματιζομαι πολυ με τα ξενοδοχεια. Δεν μπορω να καταληξω σε καποιο. Αρχικα έκλεισα apartment αλλα το ακυρωσα και βρηκα στο Atlantic Hotel ενα σχετικο ομορφο δωματιο με πρωινο σε καλη τιμη! Γνωριζει καποιος για το ξενοδοχειο να μου πει την γνώμη του; Η να μου προτινει κάποιο οικονομικό;
 

Panos84

Member
Μηνύματα
185
Likes
68
Ταξίδι-Όνειρο
Los Santos, San Andreas
Ευχαριστώ δυστυχώς τις μέρες που το θέλω είναι αλμυρό :D

Το vivaldi apartments μήπως το έκλεισε κανείς?
Το only-apartments τελικα το παράτησα, σκιάχτηκα, κάνω οτι μου πείτε άρα.......η σιωπή σας προς απάντησή μου ;)
Αν ψάχνεις ακόμα για διαμέρισμα, να σου προτείνω δύο, στα οποία έχω μείνει και με ικανοποίησαν απόλυτα. Δεν ξέρω τις ημερομηνίες που θέλεις να πας και τα χρήματα που θες να διαθέσεις, αλλά μπορείς να το τσεκάρεις.

Booking.com: Senator Apartments Budapest, Βουδαπέστη, Ουγγαρία - 857 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

Booking.com: 7Seasons Apartments Budapest, Βουδαπέστη, Ουγγαρία - 1004 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Γιατί θέλεις appartment;Εγώ είχα μείνει σε αυτό 2 φορές και έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος.Και κοντά στο κέντρο είναι,και σε ασφαλή περιοχή,και με συγκοινωνία,και φθηνό.
Ωραίο αλλά θα χρειαστούμε κουζινα, θα μείνουμε αρκετές μερούλες...
Ευχαριστω!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Αν ψάχνεις ακόμα για διαμέρισμα, να σου προτείνω δύο, στα οποία έχω μείνει και με ικανοποίησαν απόλυτα. Δεν ξέρω τις ημερομηνίες που θέλεις να πας και τα χρήματα που θες να διαθέσεις, αλλά μπορείς να το τσεκάρεις.

Booking.com: Senator Apartments Budapest, Βουδαπέστη, Ουγγαρία - 857 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

Booking.com: 7Seasons Apartments Budapest, Βουδαπέστη, Ουγγαρία - 1004 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
ωραίες περιπτώσεις αλλά είναι εξαντλημένα,
next time ;)
 

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
Καλησπερα. Εκλεισα και εγω αεροπορικο (75 ευρω με ryanair)για Βουδαπεστη, αρχες Δεκεμβριου και προβληματιζομαι πολυ με τα ξενοδοχεια. Δεν μπορω να καταληξω σε καποιο. Αρχικα έκλεισα apartment αλλα το ακυρωσα και βρηκα στο Atlantic Hotel ενα σχετικο ομορφο δωματιο με πρωινο σε καλη τιμη! Γνωριζει καποιος για το ξενοδοχειο να μου πει την γνώμη του; Η να μου προτινει κάποιο οικονομικό;
Δεν ξερω σε τι τιμη σου το δινει αλλα αν θες δες και το eurostars συνηθως το booking.com το δινει σε καλη τιμη...
Μετα αν θες διαμερισμα μπορεις να δεις το 7seasons εμεινε η αδερφη μου το καλοκαιρι και εμεινε πολυ ευχαριστημενη...
Και γενικα αν εχεις την δυνατοτητα θα σου ελεγα να μπαινεις να βλεπεις τις τιμες καθε μερα, εγω ετσι βρηκα το ξενοδοχειο μιση τιμη σε σχεση με δυο εβδομαδες αργοτερα...
 

Panos84

Member
Μηνύματα
185
Likes
68
Ταξίδι-Όνειρο
Los Santos, San Andreas
ωραίες περιπτώσεις αλλά είναι εξαντλημένα,
next time ;)
Δοκίμασε αν θες να πάρεις τηλέφωνο να ρωτήσεις για διαθεσιμότητα. Και εγώ τον Μάιο που ήθελα να κλείσω στο Senator, δεν μου έδινε διαθέσιμο δωμάτιο το booking. Πήρα τηλ. στο ξενοδοχείο και είχαν δωμάτιο ελεύθερο και έτσι έκλεισα κανονικά, τις ημέρες που ήθελα. :)
 

matoulis

Member
Μηνύματα
22
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΑΝ ΦΡΑΝΣΙΣΚΟ
Καλησπέρα στους φίλους ταξιδιώτες...!!! Σε ενα μήνα πετάμε για την όμορφη Βουδαπέστη και πραγματικά μετράω τις μέρες......΄! Έχει μείνει κανείς στο ξενοδοχείο Bohem art????
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Θα προτείνω κι εγώ το ξενοδοχείο που έμεινα μια και πήγα προσφατα Βουδαπέστη. Είναι ένα boutique hotel, το Bo 18. Aποκόμισα τις καλύτερες εντυπώσεις. Είναι 2 στάσεις μετρό από το κέντρο, δίπλα σε mall, πεντακάθαρο με πολύ εξυπηρετικό προσωπικό. Το πρωινό πάρα πολύ καλό-είχε μέχρι και σαμπάνια και συντριβάνι σοκολάτας. Η τιμή -κρατηθείτε- 40 ευρώ!!! Απ' ότι είδα το Δεκέμβρη το βρίσκεις με 38(!!). Προσωπικά το θεωρώ "find".
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.901
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom