Ινδονησία Bali...πρωτάρης ταξιδιώτης!

papatya

Member
Μηνύματα
55
Likes
13
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Πασχα-Ανταρκτική
Και εγώ με qatar πήγα. μια χαρά εταιρια ειναι , πολύ καλή.Δε ξέρετε ακόμη σε ποια περιοχή θα μείνετε? ειναι φτηνό το φαγητό.είμασταν 2 άτομα και δε ξεπεράσαμε ούτε μια φορά τα 15 ευρώ σύνολο , όπου και να φάγαμε
 

moredread

Member
Μηνύματα
42
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΛΙ!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικο
Τελος παντων: δε θα τους χαριζουνε γαιδαρο και θα τον κοιτουν και στα δοντια....
στα δόντια ..στα δόντια :haha:. Κοίτα αν δεν πιέσεις δεν βγάζεις άκρη..ήθελε να μας στείλει 20 νοεμβρη επειδη είναι λεει πιο οικονομικά..ε με λιγο πιεση απο δω απο κει..κλεισαμε για 26 σεπτ.(δεν ηθελα νοεμβρη λογω σχολης και λογω φόβου κακοκαιρίας)

Τώρα για το ξενοδοχείο...θα της προτείνω για Ubud...δεν έχω να χάσω τπτ.το πολυ πολυ να μου πει ξέχνα το :rolleyes:

Και εγώ με qatar πήγα. μια χαρά εταιρια ειναι , πολύ καλή.Δε ξέρετε ακόμη σε ποια περιοχή θα μείνετε? ειναι φτηνό το φαγητό.είμασταν 2 άτομα και δε ξεπεράσαμε ούτε μια φορά τα 15 ευρώ σύνολο , όπου και να φάγαμε
κομπλε...εγω επειδη τρωω πολυ θα υπολογιζω ενα 20ρι.
Δυστυχως δεν ξέρουμε ακόμα που θα μείνουμε...απο δευτερα θα έχω ενηνέρωση και θα καταστρωσω κ τοπλανο ταξιδίου.
 

papatya

Member
Μηνύματα
55
Likes
13
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Πασχα-Ανταρκτική
και μας τρςγονταςς πολυ μας βγηκαν τοσα.... μια χαρουλα, μαθε π θα μεινετε και μετα οτι αλλο θεσ εδω ειμαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!ζηλευω..μακαρι να μπορουσα να ξαναπαω και γω τώρα....:(
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Σιγουρα ετσι ειναι αλλα δεν προκειται και να μιζεριασεις η να σπαστεις αν μεινεις αλλου. Παλι πολυ καλα θα περασεις.
 

moredread

Member
Μηνύματα
42
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΛΙ!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικο
Σιγουρα ετσι ειναι αλλα δεν προκειται και να μιζεριασεις η να σπαστεις αν μεινεις αλλου. Παλι πολυ καλα θα περασεις.
δεν υπάρχει πρόβλημα...η αεροπορική με ενδιέφερε να είναι καλή(μην το χρουσουζευω) γιατι φοβάμαι λιγο τις πτήσεις :shock:

Αντε να δώσουμε κ το τελευταιο μάθημα κ να ξεκινήσει η οργάνωση.Το φαρμακείο είναι ήδη έτοιμο....

cheers
 

Pemuteran

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
δεν υπάρχει πρόβλημα...η αεροπορική με ενδιέφερε να είναι καλή(μην το χρουσουζευω) γιατι φοβάμαι λιγο τις πτήσεις :shock:

Αντε να δώσουμε κ το τελευταιο μάθημα κ να ξεκινήσει η οργάνωση.Το φαρμακείο είναι ήδη έτοιμο....

cheers
Έχει και έναν Έλληνα τον Πυγμαλιωνα που έχει ένα Μαγαζί Kebap Palace που πουλάει γύρο μαζί με άλλες ελληνικές λιχουδιές που της έχει αποκτήσει από τους γονείς του, ήτανε προσφυγες από την Κωνσταντινούπολη φύγανε με τα γεγονότα του 1960 ,ο γύρος του είναι ""πεντανοστιμος" και" είναι αρκετά φτηνός είναι σχεδόν απέναντι από το Discovery mall στην Jalan Kartika Plasa στην Κούτα δώσε χαιρετισμούς από τον χρηστο τον πιλότο από την Γερμανία θα σε περιποιηθεί είμαι βέβαιος, σου εύχομαι καλο ταξίδι και καλά να περάσετε.Καλο βραδυ από Γερμανία. Christos.
 

moredread

Member
Μηνύματα
42
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΛΙ!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικο
Έχει και έναν Έλληνα τον Πυγμαλιωνα που έχει ένα Μαγαζί Kebap Palace που πουλάει γύρο μαζί με άλλες ελληνικές λιχουδιές που της έχει αποκτήσει από τους γονείς του, ήτανε προσφυγες από την Κωνσταντινούπολη φύγανε με τα γεγονότα του 1960 ,ο γύρος του είναι ""πεντανοστιμος" και" είναι αρκετά φτηνός είναι σχεδόν απέναντι από το Discovery mall στην Jalan Kartika Plasa στην Κούτα δώσε χαιρετισμούς από τον χρηστο τον πιλότο από την Γερμανία θα σε περιποιηθεί είμαι βέβαιος, σου εύχομαι καλο ταξίδι και καλά να περάσετε.Καλο βραδυ από Γερμανία. Christos.

ωραίες πληροφορίες!!Θα πάω 90% ...κυρίως γιατί είναι έλληνας. Θα του δώσω κ τα χεραιτήσματα σου Χρήστο...να'σαι καλα γι ατην πληροφορία! :) θα το τιμήσουμε δεόντως!
 

ELEYTHERIA

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
ΤΟ ΜΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΑΓΟΡΕΣ ΜΑΙΜΟΥ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΑΛΛΑ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΕΣ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΓΕΝΑΙ ΕΛΑ
 

moredread

Member
Μηνύματα
42
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΛΙ!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικο
ΤΟ ΜΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΑΓΟΡΕΣ ΜΑΙΜΟΥ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΑΛΛΑ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΕΣ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΓΕΝΑΙ ΕΛΑ
Φεύγουμε Κυριακή κ γυρνάμε κυριακή. ειναι 5+2(το ταξίδι)

Σόρι κιόλας...αλλά θα πας στο Μπαλί 5 μέρες και την μία θα πας να φας γύρο?:roll:
Θα πάμε αν μένουμε νότια..οχι για να φαμε γύρο αλλα για να μιλήσουμε κ με ένα έλληνα! ;)
Αν μένουμε μακρυά..λίγο δύσκολο.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Καειναι φτηνό το φαγητό.είμασταν 2 άτομα και δε ξεπεράσαμε ούτε μια φορά τα 15 ευρώ σύνολο , όπου και να φάγαμε
Μήπως μπορείς να μας δώσεις ένα παράδειγμα τι περιλαμβάνονταν σ' αυτό το μενού των 15 ευρώ και πού το φάγατε? Ευχαριστώ.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.007
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom