Barcelona Card

Lara Croft!

Member
Μηνύματα
32
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΣΧΑ Ιουλιος 2013
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική & ΗΠΑ
Εμενα τα ειχε βγαλει τα λεφτα της και με το παραπανω!
 

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
Καλησπέρα
Ξέρει κάποιος να μου απαντήσει αν η περιοχή Μπανταλόνα είναι στη ζώνη 1 και αν καλύπτομαι με την Τ10?..θα βρίσκομαι την παρασκευή (13/12) για τρεις μέρες στη Μπανταλόνα στο ξενοδοχείο ΡΑΦΑΕΛ που βρίσκεται κοντά στο τέρμα της γραμμής L2..
Ευχαριστώ.
 

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
Ναι σε καλυπτει .
σ' ευχαριστώ πολύ Παναγιώτη !..άρα παίρνω το τρένο απο το αεροδρόμιο, φτάνω sants estacio, παίρνω γραμμή l10 και μετά l2 και φτάνω...ελπίζω να το σχεδίασα καλά γιατί δεν μπορώ να βρω άλλο τρόπο να φτάσω εκεί..
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.791
σ' ευχαριστώ πολύ Παναγιώτη !..άρα παίρνω το τρένο απο το αεροδρόμιο, φτάνω sants estacio, παίρνω γραμμή l10 και μετά l2 και φτάνω...ελπίζω να το σχεδίασα καλά γιατί δεν μπορώ να βρω άλλο τρόπο να φτάσω εκεί..
Να τα παρουμε απο την αρχη ,πες μου με πια εταιρια ερχεσαι για να δω σε πιο τερμιναλ φτανεις.
Μετα θα πουμε και τα υπολοιπα.
 

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
Να τα παρουμε απο την αρχη ,πες μου με πια εταιρια ερχεσαι για να δω σε πιο τερμιναλ φτανεις.
Μετα θα πουμε και τα υπολοιπα.
Φτάνω με aegean..απ΄ότι διάβασα, έχεις γράψει ότι φτάνει στο τέρμιναλ 1..
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.791
Ωραια.Απο το τερμιναλ 1 θα παρεις το shuttle bus να σε παει στο τερμιναλ 2 για να παρεις το τρενο.Θα βγαλεις εισιτηριο απο το μηχανημα και θα επιλεξεις την Badalona.Τρενο εχει καθε μιση ωρα.Θα κανεις μετεπιβιβαση στην σταση Clot και απο εκει θα παρεις το μετρο l2για Μπανταλονα.
Μετα το σταδιο της Μπανταλονα ειναι το ξενοδοχειο σου
 

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
Ωραια.Απο το τερμιναλ 1 θα παρεις το shuttle bus να σε παει στο τερμιναλ 2 για να παρεις το τρενο.Θα βγαλεις εισιτηριο απο το μηχανημα και θα επιλεξεις την Badalona.Τρενο εχει καθε μιση ωρα.Θα κανεις μετεπιβιβαση στην σταση Clot και απο εκει θα παρεις το μετρο l2για Μπανταλονα.
Μετα το σταδιο της Μπανταλονα ειναι το ξενοδοχειο σου
Δεν έχω λόγια για να σε ευχαριστήσω Παναγιώτη..λες βγάζω εισητήριο, η κάτρα τ10 δεν με καλύπτει?
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.791
Οχι γιατι το αεροδρομιο ειναι αλλη ζωνη.Ειναι προαστιακος.Κοστιζει περιπου 3 και κατι.Δεν θυμαμαι ακριβως.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.213
Μηνύματα
883.816
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom