Basketball

prefontaine

Member
Μηνύματα
132
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Όκλαντ , Νέα Ζηλανδία
Ένα θα σου πώ για να καταλάβεις ποσο πολύ έχουν επηρρεαστεί οι της ανατολής...
Σε πάνω από 20 περιπτώσεις που βρέθηκε κοντά στο να τελειώσει τη φάση ο LBJ στις οποίες βρήκε μπροστά του τον Iggy μόνο τις δύο προσπάθησε και σε αυτήν πέτυχε μονο τη μια...Όλες τις άλλες τις πάσαρε...Σκέψου τι φαντάσματα έχουν ξυπνήσει από τα πέρυσι...
 

prefontaine

Member
Μηνύματα
132
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Όκλαντ , Νέα Ζηλανδία
Ας ανάψουν και μια λαμπάδα στον κομισάριο για το δωράκι...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.675
Likes
50.527
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Για να κερδίσουν οι
Καβς χρειάστηκε:
- να αποκλειστεί ο Γκριν (δικαιολογημένα για την όλη συμπεριφορά του σε ΟΛΑ τα ματς, το έχει παρακάνει ο συγκεκριμένος)
- να ξεσκιστεί ο Ίρβινγκ
- να ξεσκιστεί ο ΛεΜπρον
- να βάλουν οι Καβς 61π στο ημίχρονο με μόλις...5 ασίστ. Δε γίνονται αυτά!

Θεωρώ πως το ξεκάθαρο φαβορί εξακολουθεί να είναι το Γκόλντεν Στέιτ. Οι Καβς παίζουν με μικρό ροτέισιον, με προπονητή-θεατή χωρίς εισιτήριο και με ατομικές προσπάθειες που θα βγουν σε κάποια ματς, ειδικά όταν ο ΛεΜπρον είναι διαστημικός, αλλά σειρά απέναντι στους πρωταθλητές έτσι δεν κερδίζεις.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τρελά πράγματα έκανε ο Λεμπρόν σήμερα...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλά εγώ το είχα βάλει στο κινητό και το έβλεπα στη δουλειά, εντελώς απροκάλυπτα που λέει και ο @Yorgos
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.675
Likes
50.527
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Mεγάλο κουβά φάγαμε από το ΛεΜπρόν... Τώρα θα δούμε, αλλά με τον Ίγκι τραυματία να δω ποιος θα τον σταματήσει. Θα πρέπει βέβαια ΠΑΛΙ να τα βάλει όλα ο Ίρβινγκ, αλλά πια έχει τρομάξει το μάτι μου με αυτούς. ΛεΜπρον σε mode Jordan και βάλε κιόλας, ειδικά στην άμυνα παίζει για 3.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.392
Likes
14.313
Δεν ξέρω τι θέση θα πάρει ο Λεμπρόν όταν αποσυρθεί,όμως το πρωτάθλημα αυτό το πήρε σχεδόν μόνος του.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Το κυνηγαγε από το 2014 και κατάφερε την πλήρη ανατροπή από το 1-3 που δεν το έχει ξανακάνει καμιά άλλη ομάδα νομίζω.
Και έτσι πήγαν όσοι έπαιζαν στοίχημα κουβά συμπεριλαμβανομένου ποθανον του φίλου μας @Yorgos
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.742
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom