Basketball

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.092
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Για πείτε προβλέψεις για f4 euroleague
 

giota235

Member
Μηνύματα
157
Likes
401
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Παναθηναϊκός Ρεάλ στον τελικό! Μακάρι να νικήσει τη Ρεάλ ο Ολυμπιακός και να πάει τελικό με Παναθηναϊκό, αν και το βλέπω λίγο δύσκολο. Μακάρι όμως! (Ολυμπιακός εδώ)
 

spyros91

Member
Μηνύματα
886
Likes
807
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Αν απαντήσω ως Ολυμπιακός, θα πάω ΟΣΦΠ Φενέρ με νικητή ΟΣΦΠ και το λέω καιρό τώρα.
Αν απαντήσω αντικειμενικά, Ρεάλ Φενέρ τελικό με Ρεάλ πρωταθλήτρια ξανα
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.749
Likes
50.925
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Φβορι η Ρεαλ απεναντι σε οποιονδήποτε, εχει ομως περισσοτερες πιθανότητες απεναντι της ο Ολυμπιακος λογω frront line.

Για μενα ο νικητης Ρεαλ-Ολυμπιακος (δινω 65% στη Ρεαλ) θα ειναι ο πρωταθλητής.
 

arabickostas

Member
Μηνύματα
474
Likes
1.575
Μεγαλο αουτσαιντερ η Φενερ για μενα που μπορει να κανει το μπαμ. Ο Σαρας ειναι μυαλο οσο λιγοι. Φυσικα η ποιοτητα της Ρεαλ θα μετρησει αρκει να μην βρεθουν σε τραγικη βραδια/βραδιες....
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.092
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Λοιπόν ας εκτεθώ και εγώ.
Το Φενερ-ΠΑΟ είναι 50-50 αλλά από καιρό έχω διαίσθηση ότι θα τοπάρει Φενερ.
Ρεαλ-Ολυμπιακός 55-45.
Ο Ολυμπιακός για να εχει ελπίδες πρέπει να επικρατήσει στους ψηλούς και να εμφανιστούν Κανααν, Πιτερς. Και φυσικά ελπίζω ο Γουοκαπ να μαζεψε δυνάμεις.
Η παράδοση για την εδρα στο πέμπτο ματς εσπασε, για να δουμε αν θα σπάσει και η πάράδοση που θελει τον πρώτο της κανονικής περιόδου να μην σηκωνει κουπα
 

Hayate

Member
Μηνύματα
874
Likes
5.305
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Για Παναθηναϊκό θα εξαρτηθούν πολλά και από την κατάσταση του Σλούκα ο οποίος μόλις σήμερα 3 μέρες πριν τον αγώνα συμμετείχε σε μέρος της προπόνησης.Ειναι υπεραπαραιτητος ,νομίζω χωρίς αυτόν απλά δεν γιατί οι λύσεις είναι συγκεκριμένες....Ρεαλ έχει προβάδισμα προφανώς , νομίζω θέλει κοντά στο τέλειο ματς ο Ολυμπιακός για να κερδίσει...Θα πονταρα στο αουτσάιντερ Φενέρ για κατάκτηση, για πλάκα όμως...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.092
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
O Σλουκας πιστεύω μια χαρα έτοιμος θα ναι..
Λογικά δεν μπαίνει σε φουλ προπονήσεις για να μη ρισκάρει και να αποφύγει επαφές
Διαβάζω ότι Λεσορ και Μαν προτιμούν Ρεαλ στον τελικο.
Προσωπικά θα προτιμούσα Οκυμπιακο.
Με Ρεαλ θα ναι πιο δύσκολα έχω την αίσθηση
 

giota235

Member
Μηνύματα
157
Likes
401
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
O Σλουκας πιστεύω μια χαρα έτοιμος θα ναι..
Λογικά δεν μπαίνει σε φουλ προπονήσεις για να μη ρισκάρει και να αποφύγει επαφές
Διαβάζω ότι Λεσορ και Μαν προτιμούν Ρεαλ στον τελικο.
Προσωπικά θα προτιμούσα Οκυμπιακο.
Με Ρεαλ θα ναι πιο δύσκολα έχω την αίσθηση
Με τον Ολυμπιακό στον τελικό θα έχει μεγαλύτερο ψυχολογικό κόστος για τον Παναθηναϊκό ο αγώνας από ότι με τη Ρεάλ. Πιστεύω ότι πιο πολλές πιθανότητες έχουν να χάσουν από τον Ολυμπιακό παρά με τη Ρεάλ γι αυτό κ προτιμούν τη Ρεάλ ως αντίπαλο.
 

kokobloko

Member
Μηνύματα
12
Likes
147
Ταξίδι-Όνειρο
Argentina
Οπ! Συγνωμη δεν το ειχα δει αυτο το τοπικ. Το μεταφερω εδω αυτο που εγραψα στο αλλο.
Πετρουσεφ θελει παναθηναικο στον τελικο για να ειναι πιο ευκολος απο οτι με Φενερ.

Εγω προσωπικα,καθαρα στατιστικα, θεωρω οτι η πολυ καλη ομαδα του οσφπ που παει τριτη φορα συνεχομενη φαηναλ φορ, εχοντας χασει 2 φορες στο τελευταιο σουτ τα 2 προηγουμενα, φετος θα το παρει. Δεν γινεται τοση ατυχια να συνεχιστει καποτε θα εχουν και την τυχη με το μερος τους.
Πρωτο φαβορι για κατακτηση βαζω τον ολυμπιακο, 2. την ρεαλ , 3. παναθηναικο 4. φενερμπαχτσε

Συν οτι οποτε η ντορτμουντ παει τελικο τσαμπιονς λιγκ(1997,2013) ο οσφπ παιρνει ευρωλιγκα.


Και ενα βιντεο με επικη περιγραφη περισυ!!

 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.299
Μηνύματα
887.327
Μέλη
38.971
Νεότερο μέλος
Blaser

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom