Γερμανία Berlin - δρομολόγιο για Schonefeld τα ξημερώματα

elinaa

Member
Μηνύματα
103
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλια-Ουαλία, Νορβηγια
Ταξίδι-Όνειρο
Λαπωνία, Καραιβική
το μετρο και ολα τα μεσα γενικα τι ωρα ξεκινουν το πρωι?
 

MARIA - OYRANIA

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλημέρα... Μόλις μπήκα στην όμορφη παρέα σας για να μοιραστώ τις γνώσεις και τις απόψεις μου για αρκετα ταξίδια αλλά και για να με βοηθήσετε σε απορίες μου , όπως την παραπάνω, ταξιδεύω στις 01 Μαι για Βερολίνο και τελικά θα μείνω σε ένα ξενοδοχείο κοντά στο Ζoologischer Garden από εκείνο το σημείο πως μπορώ να φτάσω στο αεροδρόμιο Schonefeld στις 05 Μαι ημέρα Δευτέρα στις 0600 το πρωι?
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.110
Likes
24.118
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Τα τρένα RE7 και RB14 περνάνε από το σταθμό Ζoologischer Garden και πάνε στο Schonefeld.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
kalispera se olous.egw paw verolino sts 30apriliou kai feugw stis 5 maiou me easyjet apo Schönefeld stis 6:40 to prwi.genika apo ta liga pou exw koitaksei uparxoun dromologia apo to Ζoologischer Garden (opou kai tha menw) .uparxoun plirofories gia t dromologia se auto to site..mipws kserei kapoios kati gia epivevewsi? http://www.fahrinfo-berlin.de/Fahri...1&seqnr=4&ident=6q.035091.1394144171&OK#focus
Καλώς ήρθες στην παρέα μας.
Σύμφωνα με τους όρους χρήσης:
Τα μηνύματα πρέπει να γράφονται στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ για να είναι ευανάγνωστα. Η χρήση των greeklish απαγορεύεται στο φόρουμ.
http://www.travelstories.gr/community/help/terms
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.208

giorgtsi

Member
Μηνύματα
291
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
New York
Τσεκάρετε εκείνη την ημέρα στις ώρες που θέλετε τι επιλογές δίνει το google maps.Και εγώ όταν είχα πάει στην επιστροφή πετούσα ξημερώματα και το google maps έλεγε να πάμε alexanderplatz με μετρό και μετά από εκεί πήγαμε στον τέρμα πάνω όροφο και πήραμε το τρένο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.483
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom