Aegean Airlines Check in με την Aegean

zwerip11

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Live ενημέρωση....μόλις έκανα check-in για Λονδίνο ...πρόλαβα 4c-4d-4e-4f....τώρα για το αν είναι άνετες οι θέσεις ,θα σας πω μετά το ταξίδι!!!!:)
Ωραίος :D
Πώς κατάφερες και τις καπαρωσες; Έκανες Check in με το που άνοιξε το σύστημα;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.047
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Live ενημέρωση....μόλις έκανα check-in για Λονδίνο ...πρόλαβα 4c-4d-4e-4f....τώρα για το αν είναι άνετες οι θέσεις ,θα σας πω μετά το ταξίδι!!!!:)
Σε σύγκριση με τη Ryan, εννοείται πως θα είναι άνετες. Σε σύγκριση με το υπόλοιπο αεροπλάνο, πάλι....
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Να προσθέσω πως τις τελευταίες φορές που μπήκα σε A320 της Aegean, η σειρά 7 ήταν γενικά ανεκτη (λιγότερο legroom από την σειρά 4 σε Α321). Η σειρά 17 που επέλεξα επειδή δεν έκανα τσεκ ιν με το που άνοιξε το σύστημα, οπότε και μου πήρανε τις μπροστινές που επιλεγω συνήθως ήταν σκέτη κόλαση. Τολμώ να πω με σιγουριά ότι είχε χειρότερο legroom και από Ryan αφού το πόδι μου χτυπούσε στο μπροστινό κάθισμα.

Έτσι για να γνωρίζουν και οι υπόλοιποι συμφορουμητες ταξιδιώτες.
 

Apostolia_Mi

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Γεια χαρά σε όλους. Θα ταξιδέψω την ερχόμενη εβδομάδα για Κω από Αθήνα με Aegean. Έχω κλείσει εισιτήρια για δύο άτομα, ωστόσο είναι η πρώτη φορά που ταξιδεύω παρέα με κάποιον άλλον και θέλω να ρωτήσω, όταν θα μπω να κάνω το online ckeck in και θα μου στείλουν το boarding pass για να το εκτυπώσω και να το έχω μαζί μου, γνωρίζει κάποιος αν θα έχω δύο boarding passes (ένα για το κάθε άτομο) ή αν θα έχω ένα parding pass στο οποίο θα αναγράφονται τα ονόματα και των δύο ατόμων, με τις θέσεις μας και τα σχετικά;;;
 

zwerip11

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Live ενημέρωση....μόλις έκανα check-in για Λονδίνο ...πρόλαβα 4c-4d-4e-4f....τώρα για το αν είναι άνετες οι θέσεις ,θα σας πω μετά το ταξίδι!!!!:)
Τελικά και εγω διάλεξα θεσεις στην σειρά 4 και 5 και εμεινα απόλυτα ικανοποιημένος :)
 

Clemence

Member
Μηνύματα
305
Likes
80
Ακόμα δεν το έχουν αντιμετωπίσει το θέμα με την android εφαρμογή τους, αλλά παρατήρησα ότι μέσα στον Σεπτέμβριο κάτι έκαναν στο αεροδρόμιο της Ρόδου και το κινητό μου έλαβε ενημέρωση από την εταιρεία σχετικά με την πύλη αναχώρησης. Δεν κατάλαβα ακριβώς με ποιον τρόπο μου το έστειλαν.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.395
Likes
14.343
Ακόμα δεν το έχουν αντιμετωπίσει το θέμα με την android εφαρμογή τους, αλλά παρατήρησα ότι μέσα στον Σεπτέμβριο κάτι έκαναν στο αεροδρόμιο της Ρόδου και το κινητό μου έλαβε ενημέρωση από την εταιρεία σχετικά με την πύλη αναχώρησης. Δεν κατάλαβα ακριβώς με ποιον τρόπο μου το έστειλαν.
Στέλνουν ενημέρωση στο κινητό με SMS εδώ και ένα μήνα περίπου με την πύλη αναχώρησης.
 

Clemence

Member
Μηνύματα
305
Likes
80
Δεν ξέρω αν είναι ακριβώς sms γιατί δεν εμφανίζεται η στάνταρ ειδοποίηση των sms αλλά ένα ιδιαίτερο συμβολάκι της Aegean και μετά την ανάγνωση σβήνεται αυτόματα, δεν μπαίνει στην λίστα αναγνωσμένων. Anyway, ευπρόσδεκτο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.195
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom