Κούβα Cuba Libre!!

dedaleen

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Amazon
Άρα go2dbeach γιατί με ρωτάς? Για να με ψαρώσεις? Αφού βλέπεις ψιλοντρέπομαι. χαχα...
Για πες μας εσύ, τι λεπτομέρειες σου έχουν πει? χεχε...(Την πάτησες)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.404
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Άρα go2dbeach γιατί με ρωτάς? Για να με ψαρώσεις? Αφού βλέπεις ψιλοντρέπομαι. χαχα...
Για πες μας εσύ, τι λεπτομέρειες σου έχουν πει? χεχε...(Την πάτησες)
Εγω θα τα πω ΟΛΑ!!! Dedaleen , αλλα αφου τελειωσει το δικο σου report...μη γραφουμε παραλληλα για τα Caribbean islands. Να χειμωνιασει λιγο , να κρυωνουμε , να διαβαζουμε και να ανεβαινει η θερμοκρασια :haha:.
Η κεντρ.Αμερικη ειναι ολη δικη σου προs το παρον!:lol:
 

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Dedaleen, εννοείται ότι δε μας κουράζεις και δε χορταίνουμε να διαβάζουμε ταξιδιωτικές αφηγήσεις. Πες μας κι άλλα, μήπως καταφέρουμε και μεις και πάμε όσο είναι εκεί ο Φιντέλ ...
 

maria

Member
Μηνύματα
96
Likes
75
Οι ταξιδιωτικές περιγραφές δε μας κουράζουν ποτέ. Οπότε συνέχισε χωρίς ενδοιασμούς. :)
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Αχ τι εγινε ο φιλος με τη συνεχεια της ιστοριας;
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.404
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Κι εγω απορω που εξαφανιστηκε αφου θα μαs εγραφε πολυ ωραιο travelstory αν κρινω απο το ξεκινημα..
Επικοινωνησε μερικεs φορεs μαζι μου , τελευταια φορα τον Ιανουαριο που ειχε επιστρεψει απο Ινδια-Νεπαλ και επηζε απο δουλεια..
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
A τον καυμενο! Θα πρεπει ομως τωρα οταν βρει καιρο να μας διηγηθει και το ταξιδι στην Κουβα και στην Ινδια και το Νεπαλ! Αναμενουμε με αγωνια
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
συνεχισε για την Κουβα με οσα λογια θελεις. Περιμενουμε... το εισιτηριο πανακριβο,ισως λογω Αυγουστου .Το συνηθες για Αβανα απο Παρισι η Μαδριτη ειναι 1080 ευρω.Το "σοι" μου (ειμαι παντρεμενη με Κουβανο) παει και ερχεται συνεχεια και αυτη τη χωρα την εχω γνωρισει και απο τη καλη και απο την αναποδη......
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.404
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Θα μπορουσεs να μαs πειs εσυ ΚΙΚΙ για την Κουβα :) μεχρι να επιστρεψει ο φιλοs dedaleen με τη συνεχεια τηs δικηs του ιστοριαs.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
χρονια πολλα - χριστος ανεστη . Χιλια χρονια θα ζησεις... Τωρα μολις διαβασα το οδοιπορικο σου στο Αγιο Δομινικο.. Πολυ καλο ! Τρελλαινομαι και εγω για παραλιες και μου φαινεται οτι για αυτο παντρευτηκα
Κουβανο για να εχω παραλιες και τον χειμωνα. Πως και δεν γλεντας για Πασχα? Εγω δουλευω σε ξενοδοχειο και ευτυχως υπαρχει και το travel stories και περναω τις ωρες αυτες που ολοι διασκεδαζουν... για Κουβα θα γραψω σιγουρα αλλα τωρα εχω δουλιτσα .
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.404
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Δε χρειαζεται να πω ποσο λατρευω τιs παραλιεs , φαινεται απο το ονομα μου :lol:.
Εκανα Πασχα πριν ενα μηνα με τουs καθολικουs στιs Φιλιππινεs και τωρα ειναι καιροs ξεκουρασηs. Οποτε μπορεσειs θα χαρουμε ολοι να ακουσουμε απ'την καλη κι απ'την αναποδη οσα ξερειs για την Κουβα :).

Υ.Γ. το travelstories ειναι ο τροποs να ταξιδευουμε χωριs καν να κουνηθουμε απ'την καρεκλα μαs
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.270
Μηνύματα
885.830
Μέλη
38.948
Νεότερο μέλος
Stella_r

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom