EasyJet Easyjet - Παραδοτέα Βαλιτσα

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ναι...

ΥΓ Το ωμεγα βρισκεται στο V οχι στο W.
 
Μηνύματα
16
Likes
0
σε ευχαριστω πολυ οσφιαλγια!!!μια τελευταια ερωτηση εχω,αν η χειραποσκευη μου ειναι 12 κιλα θα εχω προβλημα?τριπακια το γνωριζω,δε χρειαζομουν υ.γ!!!;)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αμα στην ζυγισουν μαλλον θα εχεις... καλυτερα μην την εμφανισεις στο τσεκ ιν.
 
Μηνύματα
16
Likes
0
χμμμ....αχ θεε μου τι μπερδεμααααα!!!!
και που να την εμφανισω?δλδ οταν παω να παρω τη θεση μου κ να δωσω τη βαλιτσα να μην τις εχω μαζι μου εκεινες?το μαξιμουν ειναι 10κιλα η μηπως πιο λιγα?
 
Μηνύματα
16
Likes
0
κατι ακομα που ξεχασα..επειδη ταξιδευουμε δυο,αν πχ εγω εχω 12 κιλα χειραποσκευη κ ο αντρας μου 8?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.029
Likes
6.417
Τωρα μιλαει η μαρια ή ο δημητρης?Για να καταλαβω ποιος εχει το μπερδεμα.

Μα τι λες,αν το οριο ειναι 10 κιλα,αν εσυ εχεις 12 δεν θα εχεις προβλημα?
Μεχρι 10 ο καθενας χωρις συνδυασμους.Κανονες υπαρχουν για ενα λογο.

Για να το κονομαει η εταιρεια απο αυτους που δεν τους ακολουθουν!!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.119
Likes
24.239
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Έχω την εντύπωση πως υπάρχει περιορισμός μόνο στις διαστάσεις της χειραποσκευής και όχι στο βάρος της.
 
Μηνύματα
16
Likes
0
ναι αλλα λεω πως ταξιδευουμε δυο κ πως αν λεω αν δε ξερω γιαυτο ρωταω αν μπορω να καλυψω τα δυο παραπανισια κιλα στου αντρα μου που θα ειναι 8 κιλα αντι 10
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
κατι ακομα που ξεχασα..επειδη ταξιδευουμε δυο,αν πχ εγω εχω 12 κιλα χειραποσκευη κ ο αντρας μου 8?
Ρε δωσε στον αντρα σου να κραταει αυτη με τα 12 κιλα. Κοριτσι πραμα δεν κανει να κρατας την πιο βαρια.
 
Μηνύματα
16
Likes
0
καλα το μονο σιγουρο αυτο!!!σκ@@@ το μετανιωσα που κλεισαμε με αυτην κ καλα ηταν πιο οικονομικη αλλα θα μας τα φανε απο τις βαλιτσες!!!ελεος. επιτρεπεται σου λεει το λαπτοπ αλλα...εμεις το θεωρουμε ως χειραποσκευη..αν ειναι δυνατον κ το τσαντακι ωμου να το θεςρουν χειραποσκευηη...ελεος δλδ
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.029
Likes
6.417
Έχω την εντύπωση πως υπάρχει περιορισμός μόνο στις διαστάσεις της χειραποσκευής και όχι στο βάρος της.
Τωρα που το λες εχεις δικιο!!Την μπερδεψα με την Ryanair!!

Παμε ελευθερα τοτε,με οτι μπορεσεις να χωρεσεις μεσα σε αυτες τις διαστασεις maria dimitris >>>> 56x45x25cm
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.302
Μηνύματα
887.280
Μέλη
38.969
Νεότερο μέλος
Angeloti55

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom