Emirates:Προσφορά(για δύο) Ν.Υόρκη

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
Διπλή διασκέδαση με τις ειδικές προσφορές μας για εσάς και την παρέα σας. Ταξιδέψτε δύο μαζί από Αθήνα προς Νέα Υόρκη στην Οικονομική Θέση από 425* ευρώ και στη Διακεκριμένη Θέση από 2.049* ευρώ.

Κάντε κράτηση δύο θέσεων έως 31 Μαρτίου για ταξίδι που θα πραγματοποιηθεί στην Οικονομική Θέση από 12 Μαρτίου έως 31 Μαΐου και 1 Νοεμβρίου έως 10 Δεκεμβρίου 2017, και στη Διακεκριμένη Θέση από 12 Μαρτίου έως 10 Δεκεμβρίου 2017.
 

john_shadow86

Member
Μηνύματα
92
Likes
205
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
425 το άτομο σωστά? επίσης που είναι η προσφορά γιατί στο site δεν την βρίσκω...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
425 το άτομο σωστά? επίσης που είναι η προσφορά γιατί στο site δεν την βρίσκω...
Υποθέτω ότι είναι το άτομο...Η προσφορά ήρθε με e-mail/newsletter.Εκεί είχε link για κράτηση.Δυστυχώς δεν έχω πρόσβαση στο mail τώρα.Υποθέτω ότι θα πρέπει να υπάρχει στο site τους.
 

lefos1986

Member
Μηνύματα
60
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
Singapore-Indonesia
Υποθέτω ότι είναι το άτομο...Η προσφορά ήρθε με e-mail/newsletter.Εκεί είχε link για κράτηση.Δυστυχώς δεν έχω πρόσβαση στο mail τώρα.Υποθέτω ότι θα πρέπει να υπάρχει στο site τους.
Μπαίνω στο σάιτ της εταιρείας αλλά μου βγάζει πρόβλημα δε μου δείχνει δρομολόγια.ξερει κανείς τι παίζει?
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.335
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Μπαίνω στο σάιτ της εταιρείας αλλά μου βγάζει πρόβλημα δε μου δείχνει δρομολόγια.ξερει κανείς τι παίζει?
Και σε εμενα το ιδιο εβγαζε. Μετα μπηκα απο το kayak και το βρηκα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom