Erasmus - Το καλύτερο ταξίδι ever!!!

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
lefkogianos

περί Κρακοβίας ότι θες εδώ είμαι, ρώτα με ότι θες, σπουδάζω στην Κρακοβία και μπορώ να σε βοήθησω
 

candyman

Member
Μηνύματα
107
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου στην Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Ειρηνικού
εγώ την δευτέρα θα κάνω αίτηση για κοπεγχάγη δανια και brno τσεχία.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Γεια χαρά από μένα...!! Το εράσμους πριν διαβάσω αυτά τα σχόλια και ακούσω κι'άλλα από γνωστούς μου,παρόλο που μου αρέσουν τα ταξίδια, δεν θα το τολμούσα μεχρι πριν λίγες μέρες..!! Οπότε αποφάσισα να καταθέσω τα χαρτιά μου για τις εξής πόλεις:
Castellanza κοντά στο Μιλάνο, Opava στη Τσεχία και κρακοβία στη Πολώνια.
Αν έχει παει κάποιος σε μια από αυτές ασ μου δώσει καμία πληροφορία...!
Καλώς ήρθες και καλά ταξίδια!! Εννοείται ότι καλά κάνεις και σκέφτεσαι για erasmus, μην το χάσεις!! Εγώ ήμουν στη Βαρσοβία και έχω να πω τα καλύτερα για την Πολωνία γενικότερα! Κρακοβία=κούκλα! Πάτα και πάνω στη λέξη που είναι μπλε και θα βρεις πολλές σχετικές πληροφορίες!
 

lefkogianos

Member
Μηνύματα
14
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
..Άγνωστο ακόμα..
Ταξίδι-Όνειρο
ολος ο κόσμος!
lefkogianos

περί Κρακοβίας ότι θες εδώ είμαι, ρώτα με ότι θες, σπουδάζω στην Κρακοβία και μπορώ να σε βοήθησω
Γεια σου..! Τις προσεχείς μέρες θα καταθέσω τα χαρτιά μου για εράσμους και είμαι μεταξύ κρακοβίας και τσεχιας σε μια πόλη κοντά στην ostrava...θα μπορούσες να μου πεις κάποιες πληροφορίες για τη πόλη και το πανεπιστήμιο?

σπουδάζω οικονομικά στο ρέθυμνο!.."

ευχαριστώ
 

errica

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
παιδά καλησπέρα σας. έγινα δεκτή στο πανεπιστήμιο της βιέννης και θα ήθελα όποιος έχει εμπειρία΄από τον ίδιο ή από γνωστό να με ενημερώσει. σας ευχαριστώ.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
παιδά καλησπέρα σας. έγινα δεκτή στο πανεπιστήμιο της βιέννης και θα ήθελα όποιος έχει εμπειρία΄από τον ίδιο ή από γνωστό να με ενημερώσει. σας ευχαριστώ.
καλησπερα..!!ο ανθρωπος σου ειναι το μελος tesorino!
επειδη απο ο,τι βλεπω δεν εχεις συμπληρωσει τα 20 μηνυματα για να μπορεις να στελνεις pm, θα της πω εγω να επικοινωνησει μαζι σου!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Γεια σου..! Τις προσεχείς μέρες θα καταθέσω τα χαρτιά μου για εράσμους και είμαι μεταξύ κρακοβίας και τσεχιας σε μια πόλη κοντά στην ostrava...θα μπορούσες να μου πεις κάποιες πληροφορίες για τη πόλη και το πανεπιστήμιο?

σπουδάζω οικονομικά στο ρέθυμνο!.."

ευχαριστώ

για ποιο πανεπηστμήιο στην Κρακοβία κατάθεσες, έχουμε και καμιά 20αρία εδώ πάνω :p
 

fraulina

Member
Μηνύματα
217
Likes
402
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Γεια σε όλους!! είμαι αρκετό καιρό μέλος εδώ αλλά δν έχω γράψει καθόλου, μόλις είδα όμως το θέμα για το λατρεμένο erasmus δν μπορούσα να μη γράψω κι εγώ....αχ erasmus η πιο τέλεια εμπειρία!!!!!! πήγα Φρανκφούρτη το χειμώνα του 2007..πέρασα φοβερά, αν και έφαγα πολύ κρύο...γνώρισα πάρα πολύ κόσμο...έκανα πάρα πολλές εκδρομές......δεν περνάει μέρα που να μη σκεφτώ εκείνη την εποχή...το δωμάτιό μου στην εστία...μέχρι κ το κρύο της γερμανίας μου έλειψε! όσοι είναι ακόμα φοιτητές, μη χάσουν αυτή την ευκαιρία! ;-)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Σας ζηλεύω τρελά που πήγατε erasmus.Είχα την ευκαιρία να πάω σαν φοιτητής και εγώ αλλά δεν τα κατάφερα και τώρα απλά ζηλεύω γιατί πιστεύω ότι αυτό μένει από τα φοιτητικά χρόνια.Μπράβo παιδιά
Και μενα ρε παιδια με αυτο το θεμα μαχαιριες στην καρδια μου δινετε
Αχ αχ αχ......
 

lefkogianos

Member
Μηνύματα
14
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
..Άγνωστο ακόμα..
Ταξίδι-Όνειρο
ολος ο κόσμος!
για ποιο πανεπηστμήιο στην Κρακοβία κατάθεσες, έχουμε και καμιά 20αρία εδώ πάνω :p

το λενε cracow university of economics αλλά τελικά επειδή ξετρελάθηκα με τη βιέννη,έβαλα ως πρώτη επιλογή αυτή έστω και μέσω πολιτικών επιστημών μπας και.....με παρουν...:LOL:..!! Μετά έβαλα τσεχία και τελευταια την κρακοβία.....! erica μέχρι πότε θα κάτσεις εκεί???
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.602
Μέλη
38.930
Νεότερο μέλος
thanasisgr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom