Eurovision 2012 !!!!

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
μέχρι τώρα ποιός είναι το φαβορί για να τζογάρω;
Ελα ντε !!! Σε λιγο θα αρχισουν να αλλαζουν ολοι τα τραγουδια τους σαν την Ιταλια και θα γινει χαμος...... Δεν εχω ιδεα ποιος ειναι φαβορι ... δυστυχως βλεπω τη Σουηδια να ανεβαινει
Too much ado about nothing :rolleyes:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.561
Likes
8.241
εχω καποιες παρατηρησεις για το Σουηδικο.
α) η τραγουδιστρια ειναι διδυμη αδερφη της Alanis Morrisette ?
β) αυτη ειναι αχαρη ψηλεγκω
γ) τα ρουχα της θελουν καψιμο ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ...φερτε της τον στυλιστα της Παπαριδου καλε!
δ) το τραγουδι παιρνει ουσια οταν πεταγεται το μελαμψο γαμπρουδακι και κανει τα δικα του ..... αυτη φυσικα παιρνει 0 στις χορευτικες της ικανοτητες

Πάσχεις από γουστέλλειψη. ΤΕΛΟΣ. Η γυναίκα είναι καθηλωτική!

Μην μπερδεύεσαι με κάτι Danes Intrenational που θέλουν φτιασίδωμα από στυλίστα για να μπορέσουν να σταθούν (και αυτό συζητιέται κιόλας) στη σκηνή! :D
 

North66

Member
Μηνύματα
4.313
Likes
5.071
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Last edited by a moderator:

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.154
Likes
14.453
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Μπράβο οι μπάμπουσκες!!!!!!!!!!!! για τη Σουηδία δεν εκλπήσσομαι πολύ ντόρος έχει γίνει
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.154
Likes
14.453
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Παρά τις εκκλήσεις μου για χρήση ισλανδικών (δεν εισακούστηκα το γουρούνι) εντούτοις με αποζημιώνουν με ένα εξαιρετικό βίντεο. Απολαύστε


Η ιστορία πίσω από το βίντεο:
In Iceland there are old stories about faries and Huldufólk living in mountains. Basically its about them. Its a boy that runs into little fairy girl, he follows her and she disappears. Years later he goes back where they first met to find her.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Παρά τις εκκλήσεις μου για χρήση ισλανδικών (δεν εισακούστηκα το γουρούνι) εντούτοις με αποζημιώνουν με ένα εξαιρετικό βίντεο. Απολαύστε


Η ιστορία πίσω από το βίντεο:
In Iceland there are old stories about faries and Huldufólk living in mountains. Basically its about them. Its a boy that runs into little fairy girl, he follows her and she disappears. Years later he goes back where they first met to find her.

Πολύ ωραίο!
Ψηφίσω απο τώρα Ισλανδία.

α. είπαμε, το χω αποθημένο
β. έπρεπε να είχε κερδίσει το ''is it true'' που δεν κέρδισε, οπότε το χρωστάμε!!!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.154
Likes
14.453
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Είδες και το σέλας στο τέλος;; μαγεία
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.561
Likes
8.241
Πολύ ωραίο!
Ψηφίσω απο τώρα Ισλανδία.

α. είπαμε, το χω αποθημένο
β. έπρεπε να είχε κερδίσει το ''is it true'' που δεν κέρδισε, οπότε το χρωστάμε!!![/quote]



πω πω, τι μου θύμισες!!! το λάτρεψα αυτό το τραγούδι...:clap:


 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.286
Μηνύματα
886.831
Μέλη
38.958
Νεότερο μέλος
Natasappdpl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom