Eurovision 2012 !!!!

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Κατσε να τα δουμε live για να αποφασισουμε
Του Δαντη ταιριαζει με Γιουροβιζιον, το ιδιο και η Ελευθερια που ειναι φωναρα, στο κοριτσακι με τη μαυρη φραντζα και τη ξανθια περουκα, βαζω Χ
Παντως λετε η Ρωσσια με τις γιαγιαδες να κανει την εκπληξη ???

ρε παιδια ο cakenet ζει ????
Δεν θα σκασει μυτη να μας πει πια θα ειναι στο τελικο ???:bleh:
live θα τα δουμε..δεν ξερω αν θα τα ακουσουμε κι ολας..

φημες λενε οτι τα τραγουδια θα ειναι playback..:roll:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ετοιμοι ολοι οι Γιουροβιζιονιστες για αποψε?:lol:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Απόψε είναι ; Τι ώρα ;
Σε μία ειδική βραδιά, που θα πραγματοποιηθεί εκτός των εγκαταστάσεων της ΕΡΤ, στις 22.00, αποψε θα ξεκινήσει η διαδικασία επιλογής της ελληνικής συμμετοχής.

Οι καλλιτέχνες πίσω από τα τέσσερα κομμάτια που είναι υποψήφια για τον φετινό διαγωνισμό της Eurovision είναι η Ελευθερία Ελευθερίου με το τραγούδι Aphrodisian η Δώρα με το τραγούδι Baby I’ m Yours, το συγκρότημα Cassiopeia με το Killer Bee και οι Velvet Fire με το No Parking.

Μπορεί οι φήμες να ήθελαν την Μάριον Μιχελιδάκη στην παρουσίαση, όμως τελικά το ρόλο αυτό θα αναλάβουν η Μαρία Κοζάκου και ο Γιώργος Φραντζσεσκάκης.

Το τραγούδι που θα πάρει το εισιτήριο για το Μπακού θα προκύψει κατόπιν ψηφοφορίας από το κοινό και την κριτική επιτροπή, η ψήφος των οποίων θα μετρήσει εξίσου σε ποσοστό 50-50%.

Ο νικητής θα διαγωνιστεί στον πρώτο ημιτελικό της διοργάνωσης στις 22 Μαΐου, ενώ στις 26 Μαΐου είναι ο τελικός.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Αχ να πάω εγώ στο Μπακου που το έχω καημό ;
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Eυαγγελία στο Μπακού θα πας μόνο υπό τη δική μου σκηνοθετική επιμέλεια.
Επειδή είχε ποσταριστεί ένα τραγούδι του Ζέλικο Γιοκσίμοβιτς ενημερώνω ότι η συμμετοχή της Σερβίας είναι τελικό το ακόλουθο πολύ μελωδικό κομμάτι που ανακοινώθηκε το Σάββατο. Υπάρχει σε σερβική και αγγλική έκδοση
Ομολογώ ότι "οφείλει" να πάει καλά αν όχι και πρωτιά κατά την ταπεινή μου γνώμη


 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Ναι ναι αντεξα να δω τα ελληνικά βιντεοκλιπ και θα δηλώσω πως στηρίζω Dora Baby I' m yours, αν και η κοπελα θέλει δουλειά στην κίνηση
To no parking δεν παλεύεται.
Το Κiller bie και το aphrodisiac δεν είναι χαλια (για το επίπεδο του διαγωνισμού) και μεταξύ των δυο θα προτιμούσα το πρώτο.

Βέβαια δεν πρόκειται να παρακολουθήσω τον σημερινό τελικό
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ναι ναι αντεξα να δω τα ελληνικά βιντεοκλιπ και θα δηλώσω πως στηρίζω Dora Baby I' m yours, αν και η κοπελα θέλει δουλειά στην κίνηση
To no parking δεν παλεύεται.
Το Κiller bie και το aphrodisiac δεν είναι χαλια (για το επίπεδο του διαγωνισμού) και μεταξύ των δυο θα προτιμούσα το πρώτο.

Βέβαια δεν πρόκειται να παρακολουθήσω τον σημερινό τελικό
Καλα τωρα ετσι λενε ολοι, το βραδυ θα μας πεις τη γνωμη σου...
Γιατι κατι μου λεει οτι και φετο η τραγουδιστρια θα ειναι Κυπριακης καταγωγης ????
Περυσι το φαβορι ηταν η Νικι και το συγκροτημα ''κοκινα χαλια'' και ξαφνικα το αουτσαιντερ ο Λουκας κανει τη διαφορα, που σε αυτο βοηθησε και η Κυπριακη καταγωγη του
Ο.κ δεν μας κακοπηγε η 7η θεση , αλλα πολλα θα πεχτουν μεχρι το βραδυ.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Αντε να αρχισει για να δουμε.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Λοιπον η Ντορα θεα !!!
Κουκλαρα, με κινηση ωραια φωνη αλλα με αδιαφορο τραγουδι

Το killer bee δευτερο σαφως καλλιτερο τα κοριτσια πανεμορφα

Για το no parking αισχος !!!
Μια κακη απομιμηση της Λέιντι Γκαγκα μια επιτομη της κιτσαριας

Η Ελευθερια σαφως καλλιτερη επισης ομορφη, και με ενα πιο εξυπνο χορευτικο θα κανει τη διαφορα

Νομιζω οτι η επιλογη θα παχτει αναμεσα στο δευτερο και στο τελευταιο, με φαβορι την Ελευθερια
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Κατά πρώτον αίσχος που ήταν τα τραγούδια playback. Δηλαδή τι ψηφίσουμε τα καλύτερα χορευτικά;;;;
Η Ντόρα δεν μου άρεσε καθόλου, ούτε σαν κίνηση ούτε σαν τραγούδι
Oι κοπελιές απλά συμπαθητικές
Εμένα το no parking μου άρεσε (αλλά τη πάω τη gaga....)
Και νομίζω ότι θα βγεί η Ελευθερία. Είναι γλυκύτατη. παέι να γίνει ολίγον Παπαρίζου αλλά θέλει δουλειά στη κίνηση.

Εκ των πραγμάτων αναζητάμε ένα τραγούδι που θα περάσει στο τελικό κι εκεί να πλασαριστεί καλά γιατί για βραβείο ξεχάστε το. Κάτι η Ιταλία, η Σουηδία, η Σερβία, η Ισπανία, η Ισλανδία....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.244
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom