Eurovision 2013

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Να πω και κατι αλλο πιο ταξιδιωτικου ενδιαφεροντος... Τα βιντεακια που επαιζαν πριν απο τα τραγουδια ηταν λιγο μαπα. Εγω ηθελα να δω λιγο Σουηδια. Συμβιβαστηκα βεβαια στην ιδεα πως θα αφορουσε το καθενα τη χωρα που τραγουδα μετα απ'αυτο. Αλλα δεν δειχναν καθολου απο τη χωρα, ολο κατι εικονες αποτο εσωτερικο κτιριων και αοριστα πλανα που θα μπορουσαν να υπαρχουν σε οποιαδηποτε μερος της Ευρωπης.

Επισης μου φανηκε γελοια η παρελαση αλλα Ολυμπιακοι Αγωνες στην εναρξη και γενικα οι Σουηδοι αυτο που ξερουν να κανουν πολυ καλα σε αλλες χωρες, στη χωρα τους το εκαναν καπως προχειρο.
Βεβαια καπου ειδα πως το κοστος της διοργανωσης τους στοιχισε 15εκ ευρω (50 φορες λιγοτερο απο αυτο που κοστισε στο Αζερμπαιτζαν).

Και ερωτω. Ξερει κανεις τι εσοδα ειχε η Ελλαδα απο το διορανωση του 2006; Γιατι αν μπορει να γινει κερδοφορος γιατι να μην τον διεκδικησεις... Εδω που τα λεμε ομως η Ελλαδα δεν εχει αναγκη απο τετοιου ειδους διοργανωσεις για να διαφημιστει, αφου εδω και 3 χρονια τουλαχιστον ακουγεται καθημερινα στις ειδησεις σε ολο τον κοσμο. Και κατα την αποψη μου αυτη η μαυρη εστω διαφημιση ειναι και αυτη που κρατα ζωντανο τον τουριστικο τομεα στην Ελλαδα.

Αλλα επειδη ξεφυγα απο το θεμα Eurovision να πω πως το Euphoria ειναι κομματαρα!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Βρε Τριπ για το euphoria τα ειπαμε περσι... Τωρα εχουμε νεο ασμα:rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom