Aegean Airlines GenAIRation Aegean

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.267
Δεν υπάρχει εκπτωτικός κωδικός 50% πουθενά στη σελίδα. Σε μας στείλανε ένα πρόμο μήνες πριν το οποίο αγνοήσαμε γιατί είχε περιορισμό.
Στη σελίδα έχει 4 κουπόνια. Ένα Wi-Fi δυο βαλίτσες και ένα κατοικίδιο.
Όποιος έχει κωδικό 50% και για δεύτερο άτομο που μπορεί να χρησιμοποιήσει εκτός σελίδας για νέους να μας το πει και πως τον βρήκε.

IMG_0380.jpeg
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Δεν υπάρχει εκπτωτικός κωδικός 50% πουθενά στη σελίδα.
Όποιος έχει κωδικό 50% και για δεύτερο άτομο που μπορεί να χρησιμοποιήσει εκτός σελίδας για νέους να μας το πει και πως τον βρήκε.
Οποιος ενδιαφερετε, τηλ στην Aegean.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.267
Οποιος ενδιαφερετε, τηλ στην Aegean.
Επειδή ενδιαφέρομαι και ξέρω, γι'αυτό το ξαναγράφω.
Η έκπτωση 50% (συν την μόνιμη 15%) δίνετε μια φορά. Είναι προσωπική, δεν προσθέτει δεύτερο άτομο, και μπορεί να γίνει ΜΟΝΟ από την εφαρμογή genairation. Αν ο νέος/α δεν είναι άνω των 18, δεν μπορεί να έχει τα προνόμια, ούτε να κάνει χρήση της εφαρμογής, ούτε καν να προχωρήσει σε κράτηση, ζητάνε ταυτοποίηση. Και δεν το λέω εγώ, μου το είπαν.
Αυτά.
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Ολοι οι γνωστοι μου περασαν το κουπονι στην αρχικη σελιδα και πηραν -50% για δυο ατομα.
Ενα πολυ ευχαριστο bug, οπως ολα τα αλλα των τσομπανηδων που τρεχουν τη σελιδα.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.267
Ολοι οι γνωστοι μου περασαν το κουπονι στην αρχικη σελιδα και πηραν -50% για δυο ατομα.
Ενα πολυ ευχαριστο bug, οπως ολα τα αλλα των τσομπανηδων που τρεχουν τη σελιδα.
Άμα το λένε οι γνωστοί σου ποιος ο λόγος να το αρνηθούμε.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Μαλιστα αρχικα ηταν χειροτερο, επετρεπε και πανω απο δυο ατομα. Εχει διορθωθει στα δυο max.
 

Μάγδα

Member
Μηνύματα
350
Likes
1.337
Επόμενο Ταξίδι
Κοπεγχάγη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εγώ δυστυχώς δεν γνώριζα ότι ήταν για πάνω από ένα άτομο το αρχικό -50% και έκανε η κόρη μου κράτηση μόνη της και οι υπόλοιποι ξεχωριστά. Αυτό έλεγε η λογική μου. Ότι το generation είναι προσωπικό.
 

Μάγδα

Member
Μηνύματα
350
Likes
1.337
Επόμενο Ταξίδι
Κοπεγχάγη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ενώ χρησιμοποιήσαμε κανονικά το ένα κουπόνι του generation για βαλίτσα σε ναύλο της μικρής που είχε γίνει στο παρελθόν σε ομαδική κράτηση, το δεύτερο δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω. Θέλω μάλιστα να το χρησιμοποίησω στην πτήση που είχε κλείσει με το 50% μέσω generation και μου λέει ελέγξτε το κουπόνι. Γιατί;
 

Μάγδα

Member
Μηνύματα
350
Likes
1.337
Επόμενο Ταξίδι
Κοπεγχάγη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ενώ χρησιμοποιήσαμε κανονικά το ένα κουπόνι του generation για βαλίτσα σε ναύλο της μικρής που είχε γίνει στο παρελθόν σε ομαδική κράτηση, το δεύτερο δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω. Θέλω μάλιστα να το χρησιμοποίησω στην πτήση που είχε κλείσει με το 50% μέσω generation και μου λέει ελέγξτε το κουπόνι. Γιατί;
Τελικά μίλησα στο chat στο messenger στο fb με υπάλληλο και μου είπε ότι μου πρόσθεσαν τη βαλίτσα χειροκίνητα και δεν μπορεί να φανεί στο εισιτήριο αλλά οι συνάδερφοί του αεροδρόμιο θα την δουν. Ελπίζω να ισχύει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom