Γενικά help wanted!

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
μην κανεις κανενα εγκλημα και δεν φας μακαροναδα στο Macherroni και παγωτο San Crispino!:D
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.615
Likes
9.928
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
εννοειται οτι θα γραψω ιστορια!!και μαλιστα θα ναι η πρωτη μου!!
καλα οτι θα ειναι η πρωτη σου το καταλαβαμε .. να βαλεις και ολες τις πιπερατες λεπτομερειες για τις γυναικες του φορουμ :haha::haha::bleh::clap:
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
εννοειται οτι θα φαω τη μακαροναδα μου στο Macherroni και το παγωτο μου στο Crispino...σχεδον σε ολες τις ιστοριες που διαβασα εδω μεσα ειδα να αναφερουν τα δυο αυτα μερη!!!και φυσικα θα αναφερω οοολες τις πικαντικες λεπτομερειες στην ιστορια μου!!
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.615
Likes
9.928
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
εννοειται οτι θα φαω τη μακαροναδα μου στο Macherroni και το παγωτο μου στο Crispino...σχεδον σε ολες τις ιστοριες που διαβασα εδω μεσα ειδα να αναφερουν τα δυο αυτα μερη!!!και φυσικα θα αναφερω οοολες τις πικαντικες λεπτομερειες στην ιστορια μου!!
αυτο που πρεπει να αλλαξεις σιγουρα ειναι στο προφιλ σου "το επομενο ταξιδι¨" και να το μετονομασεις σε Romaaaa :D:clap::lol::clap::D:D
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
σωστη η παρατηρηση!!το διορθωσα!!:clap:
 

kakaoynakis

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
ερωτηση

Ειχα κλεισει εισιτήριο για 30 Νοεμβρίου με Ryan air για Λονδίνο μέσω πιστωτικής κάρτας .Τελικα λόγω εκτάκτων γεγονότων δεν θα μπορέσω να ταξιδέψω. Γνωρίζει κάποιος αν υπαρχει δυνατότητα για μεταβίβαστη η ακυρωση εισιτηρίου η απλα το τρώω κανονικα στην μάπα
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ειχα κλεισει εισιτήριο για 30 Νοεμβρίου με Ryan air για Λονδίνο μέσω πιστωτικής κάρτας .Τελικα λόγω εκτάκτων γεγονότων δεν θα μπορέσω να ταξιδέψω. Γνωρίζει κάποιος αν υπαρχει δυνατότητα για μεταβίβαστη η ακυρωση εισιτηρίου η απλα το τρώω κανονικα στην μάπα
Μεταβίβαση σε τρίτο δε μπορείς να κάνεις, με την έννοια ότι θα πληρώσεις κάποια χρήματα για τη μεταβίβαση ΣΥΝ τη διαφορά της σημερινής τιμής εισιτηρίου. Για ακύρωση ή μεταβίβαση σε άλλη ημερομηνία δες την πολιτική της ryan αλλά και πάλι νομίζω δεν κερδίζεις τίποτα.
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.818
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Μεταβίβαση σε τρίτο δε μπορείς να κάνεις, με την έννοια ότι θα πληρώσεις κάποια χρήματα για τη μεταβίβαση ΣΥΝ τη διαφορά της σημερινής τιμής εισιτηρίου. .
ΜΕταβίβαση βάσει κανονισμού δεν γίνεται.
Εαν το εισητήριο είναι προσφορα, παίρνεις πίσω τους φόρους μείον κάποιο ποσό σαν πέναλτυ. Το ποσό συνήθως είνα πολύ μικρό
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.280
Μηνύματα
886.292
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom