Hotel barcelona.

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.875
καλησπέρα,γνωρίζει κανείς σας απο προσωπική εμπειρία κάτι για το hostal orleans στη Βαρκελώνη?ευχαριστώ..
δεν έχω άποψη για κανένα Hostel.
 

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
158
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Έχω να προτείνω ανεπιφύλακτα και την περιοχή "πάνω" από την πλαθα καταλουνια! Την examle δηλαδή! Ή και ακόμα πιο πάνω, gracias!
Έμεινα σε ένα διαμέρισμα στην ραμπλας ντε καταλούνια και έπαθα την πλάκα μου! Ωραιότατος δρόμος με έναν μεγάλο πεζόδρομο με δέντρα στην μέση...
Γεμάτο μπιστρο-ταπατζηδο-καφετέριες.. Πολύ ωραίος κόσμος και πολύ κοντά στο κέντρο!
Μπορείς να δώσεις παραπάνω πληροφορίες για το διαμέρισμα?
Όνομα, τιμή, οδος?
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.496
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Μπορείς να δώσεις παραπάνω πληροφορίες για το διαμέρισμα?
Όνομα, τιμή, οδος?
Το διαμέρισμα είναι αυτό

Luxury and nice apartment situated in the best area of Barcelona

2 Bedroom Apt. / Condo Rental in Barcelona, Catalonia, Spain - BCN RAMBLA CATALUNYA COLONIAL

Μπορείς να δεις και φωτογραφίες και χάρτη.
Για μένα είναι σε ιδανική τοποθεσία, γενικά είναι φοβερό το διαμέρισμα!
Τιμή δεν ξέρω να σου πω, αλλά φαντάζομαι θα είναι ακριβό, το είχε κλείσει η αδελφή μου που έψαχνε κάτι ψιλολουξ αφού ήταν και το ανιψάκι μου μαζί!!
Εγώ είχα καταενθουσιαστεί πάντως. Ειδικά μετά από το χοστελάκι στην ραβαλ που είχα μείνει την προηγούμενη φορά μου φάνηκε παλάτι :bleh:

Έχω και δικές μου φωτό αν ενδιαφέρεσαι για λεπτομέρειες!
 

Nenaki_Rocks

Member
Μηνύματα
30
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πραγα
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλικη Πολυνησια
Με μια Α4 γενατη σημειωσεις για διαμονη στην βαρκελωνη νομιζω θα τα κατεφερω να βρω αυτο που ψαχνω!! Να ειστε ολοι καλα!!
Αν χρειαστω βοηθεια θα επανελθω...
 

theodora!

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,,,αύριο κιόλας!!
παιδιά sos!!!
Booking.com: Feel Good Apartments Laietana Gothic, Βαρκελώνη, Ισπανία - 36 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

Booking.com: Διαμέρισμα Bwh Park G

Booking.com: City-Stays Diagonal Magnolia Apartments, Βαρκελώνη, Ισπανία. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

έχετε ιδέα για καποιο απο αυτά??
μας άρεσε περισσότερο το δεύτερο και το τρίτο αλλά εχουμε ενδοιασμούς για την περιοχή!
επίσης αν γνωρίζετε κάποια άλλη διεύθυνση απο διαμερίσματα καλοδεχούμενη.
είμαστε 5 άτομα και ψάχνω κάτι σχετικά οικονομικό,και στο κέντρο, όχι πολυτέλειες απλά να είναι καθαρό!!
help me!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.432
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom