Hotel barcelona.

Atster

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ωπ, έχεις δίκιο Παναγιώτη..!! Σ ευχαριστω για την απάντηση και μιας και μιλατε για ξενοδοχεία όποιος πάει Βαρκελώνη ας ρίξει μια ματιά στην αλυσίδα Praktik hotels... Ειναι σχετικα οικονομικα ανακαινισμενα το 2015 και ολα σε καλα κεντρικα σημεία! καλα ταξιδια σε ολους μας!
 

Boorboolithra

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Παιδιά την εναλλακτική διαμονή σε διαμέρισμα πως την βλέπετε? Έχω βρει τα παρακάτω,πειτε μου οι περιοχές που βρίσκονται λένε τίποτα ή θα φάμε πακέτο?
1)Carrer de Valencia
2)Carrer d'Aridau
3)carrer del bruc
4)carrer murillo
5)carrer de Pete IV
 

Boorboolithra

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Δυστυχώς δεν γράφουν νούμερα..
Τώρα που σε βρήκα εύκαιρο μπορείς να μου πεις γνώμη εάν ξέρεις για τα παρακάτω :
Hotel Lloret Ramblas
Hotel Santa Marta
Hotel BarcelonaGo
Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!

Διαθέτουμε μέχρι 100ευρω το δίκλινο Max.,Θέλουμε κάτι αξιοπρεπές και κεντρικό..οποτε σκούρα τα πράγματα..
 

Boorboolithra

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Ωχ και είναι αυτό που αρέσει λιγότερο.. :p
By the way με τα διαμερίσματα την πατησαμε! Οι τιμές που αναγραφοντουσαν ήταν τη μερα/το άτομο!! Συν οι χρεώσεις καθαρισμού και κάτι αλλά μικρά γράμματα.. Άστο ξέφευγε πολύ το ποσο!
Να σε ρωτήσω έχει θέμα η Βαρκελώνη με κατσαρίδες? Συνάντησα αρκετά feedback που έκαναν παράπονα για κατσαρίδες σε διαμερίσματα..
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.790
Να σε ρωτήσω έχει θέμα η Βαρκελώνη με κατσαρίδες? Συνάντησα αρκετά feedback που έκαναν παράπονα για κατσαρίδες σε διαμερίσματα..
Εκπλήσομαι.Ίσως στην παλιά πόλη.Δεν έχω δει κατσαρίδα τα τελευταία χρόνια.
 

xrysanthi

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Καλημέρα σε όλους! Είμαι καινούργια εδώ..! Έχω προγραμματίσει ένα ταξίδι στην Βαρκελώνη 7-11 Μαρτίου.. Εχω ανησυχήσει λίγο με όσα έχω διαβάσει περί θεμάτων ασφαλείας και κλοπών (αλλά και γενικά με ότι συμβαίνεισ τη Ευρώπη). Είχα επιλέξει για διαμονη το Hotel Condal http://www.hotelcondal.es/. Θα ήθελα να ρωτήσω κατά πόσο είναι ασφαλής και καλή επιλογή και δεύτερον, ποιοες είναι οι πιο ασφαλείς γειτονιές στη Βαρκελώνη ούτως ώστε να μη φοβάσαι να γυρίσεις στο ξενοδοχείο όταν σκοτεινιάσει;; Ευχαριστώ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom