Hotel barcelona.

alex-angel

Member
Μηνύματα
154
Likes
43
δε ξερει κανεις τελικα για αυτο το ξενοδοχειο???? με προβληματιζει η τοποθεσια του μηπως δε βολευει
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Ενα οικοδομικό τετραγωνο διπλα εχει μετρό.Σε ενα τεταρτο εισαι στο κεντρο.
 
Μηνύματα
151
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Ταιβαν!
Ταξίδι-Όνειρο
Las Vegas
Παιδες καλησπερα, σαν συνεχεια του θεματος, ψαχνω δωματιο μεχρι 550€ συνολο για 5 βραδια θελω να ειναι το καλυτερο σε αυτη τη τιμη και οσο γινεται κοντα σε καποιο ΜΜΜ.

Εχετε να προτεινετε κατι?

Ευχαριστω εκ των προτερων!
 
Μηνύματα
151
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Ταιβαν!
Ταξίδι-Όνειρο
Las Vegas
Τα γνωριζω παιδες και τα δυο σαιτ απλα επειδη εσεις τα ξερετε καλυτερα, εννοουσα μηπως ειχατε καποια καρφι προταση να μου πειτε συγκεκριμενα πηγαινε σε αυτο ας πουμε, δινοντας μου 2-3 εναλλακτικες...

Μιλαμε για 3-8 Οκτωβριου
 

Ulysses

Member
Μηνύματα
114
Likes
174
Επόμενο Ταξίδι
Ζυρίχη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Μεξικό
Εχω φιλους και γνωστους που εχουν μεινει σε οχι τοσο κεντρικα ξενοδοχεια με τετοιες τιμες.

Εγω που θελω μονο κεντρο, εχω μεινει σε αυτα.
http://www.booking.com/hotel/es/hostal-mare-nostrum.html
μια χαρα ηταν και σε βολικη τοποθεσια, αν θες να μεινεις πανω στη Ραμπλας, καποιοι την κοροιδευουν...
Και σε αυτο, ακομα πιο οικονομικο, λιγο πιο κατω απο το προηγουμενο.
http://www.booking.com/hotel/es/hostal-benidorm.el.html
Δεν εχει πρωινο βεβαια, και αξιζουν μονο τα deluxe δωματια του.

Κοιταξα και αλλα που εχω παει, 4 αστερων, και μου τα εβγαλε πολυ ακριβα, ενω νομιζω τα θυμομουν στο οριο, τα βρισκω σχεδον διπλασια τωρα...
 

Mikeviii

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Εγω είχα μείνει πέρσι τον αυγουστο στο barcelona princess στη diagonal... Στα 90-100e είχα να διαλέξω μεταξύ μέτριου δωματίου στο κεντρο και χλιδα μοντέρνου ξενοδοχείου πιο έξω με πρόσβαση στο μετρο στα 200μ...επέλεξα το δευτερο αφου δεν με ενδιέφερε η νυχτερινή ζωή και είχα και την πισινουλα για καμία βουτιά!
 
Μηνύματα
151
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Ταιβαν!
Ταξίδι-Όνειρο
Las Vegas
Καλη φαση παντως το συγκεκριμενο φιλε!
Σας ευχαριστω και τους δυο...

Περιμενω και αλλες προτασεις :D
 

fofiko

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Εγώ πριν ενα μήνα επισκεύτηκα τη Βαρκελώνη και έμεινα στο Barcelo Sants. Δεν είναι στο κέντρο αλλά είναι ακριβώς πάνω από το σιδηροδρομικό σταθμό και το μετρό. Γύρω στα 100€ / μερα δίναμε για 2κλινο με πολυ καλό πρωινό. Έιναι πολύ καθαρό και ήσυχο ξενοδοχείο παρόλο το μεγεθός του. Μέσα στο site του εχει διάφορες προσφορές και σου παρέχουν μια επιπλέον εκπτωση 5% αν γίνεις μέλος στα ξενοδοχεία τους με μια απλή εγραφή απο το site τους.
 

veronikos

Member
Μηνύματα
42
Likes
55
Καλημέρα σε όλους!

Θα ήθελα τη βοήθεια σας!!

Θέλω ένα ξενοδοχείο στη Βαρκελώνη για οικογένεια (2 άτομα και ένα παιδάκι 6 ετών) .

Γνωρίζει κάποιος να μου προτείνει ?

Θα προτιμούσα το ξενοδοχείο να είναι στο κέντρο της Βαρκελώνης. Η περίοδος διαμονής θα είναι κατά το Μάιο.

Ευχαριστώ προκαταβολικά για όσους έχουν να προτείνουν κάτι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.973
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom