Hotel barcelona.

Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Γεια σας ειμαι καινουρια στο site και ειμαι πολυ ενθουσιασμενη.Θελω βοηθεια για διακοπες με παιδια ηλικιας 7-10 στη Βαρκελωνη.Ταξιδευω απο Κυπρο με vueling Αυγουστο με 3 παιδια και προσπαθω να βρω ξενοδοχειο αλλα μπερδευτικα.Εχετε καμια ιδεα που ειναι καλυτερα να μεινουμε;Βρηκα ενα το casa mila απο booking.Εχει παει κανεις;Ειναι κοντα στην εκλλησια της πικογενειας.Ειναι καλα;Στα 150-200 μπορω να δωσω την ημερα.Πως παμε port aventura απο Βαρκελωνη;
Με τοσα χρηματα την μερα παπαδες κανεις! Ειστε κ 5 ατομα θα μου πεις.... αλλα αυτην την εντυπωση εχω! Η βαρκελωνη πιστευω ειναι σουπερ για παιδια. Πανεμορφη πολη με πεζοδρομια τεραστια για περπατημα κ ειδα κ κοσμο να κανει πικ νικ σε αρκετά σημεια. Αρχισε να διαβαζεις τις ιστοριες για να δεις τι θα σου αρεσε να κανεις κ εδω ειμαστε!
 
Last edited:

panpan

Member
Μηνύματα
6.889
Likes
26.897
Άμα σηκώνει η τσέπη σου την τιμή,κλείστο χωρίς δεύτερη σκέψη.
 

Stella15

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Άμα σηκώνει η τσέπη σου την τιμή,κλείστο χωρίς δεύτερη σκέψη.
Η διαφορά είναι 100 Ευρώ και φαίνεται πολύ πιο ωραίο, (το HCC στα 400 και το Princess στα 500 για 3 βράδια). Γενικά δεν ξέρω γιατί αλλά είναι όλα τα ξενοδοχεία πανάκριβα. Δεν έχω βρει με κάτω από 100 ευρώ το βράδυ. Υπάρχει περίπτωση να είναι τόσο ακριβά επειδή ψάχνω από πολύ νωρίς;
 

MyKen

Member
Μηνύματα
16
Likes
2
παιδες για γαμηλιο ενα καλο ξενοδοχειο εκει γυρω στα 150 ευρω εχουμε?Η ειναι λιγα τα χρηματα?
 

MyKen

Member
Μηνύματα
16
Likes
2
@panpan μιας και σε πετυχα και οnline εχεις καμια προταση για ξενοδοχειο γυρω στα 150 ευρω σχετικα κεντρικα?Οτι εχω πετυχει στο booking με πρωινο (που το εχουμε στα standard) ξεφευγουν οι τιμες.στα 200+
 

MyKen

Member
Μηνύματα
16
Likes
2
Τέλη Μαρτιου..
Αν μπορεις δωσε μου μερικες επιλογες θα με διευκολυνες παρα παρα πολυ.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.472
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom