Hotel barcelona.

MyKen

Member
Μηνύματα
16
Likes
2
σε ευχαριστω παρα πολυ φιλε Παναγιωτη.Ισως μπορουμε να ανεβουμε και λιγο ακομη στο budget απο 120-130.Καπου στα 150 ευρω υπολογιζαμε αλλα αν τα αξιζει μπορουμε να δωσουμε και 170-180.Μια φορα παμε ταξιδι του μελιτος.
Το πρωτο και το 3ο καλα μου φανηκαν θα τα κοιταξω .
Γιαυτα τι λες?
1
2
3


Το πρωτο σαν πιο οικονομικο με ενδιαφερει η γνωμη σου περισσοτερο.Αν και το 3ο νομιζω ειναι το καλυτερο αλλα ξεφευγουμε.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.889
Likes
26.890
1)Πολύ καλό.Τσιμπιμένη τιμή
2)Πολύ καλό.ποιο προσιτές τιμές.Πάω τακτικά για ποτό στο τελευταίο πάτομα
με θέα την Βαρκελώνη.
3)πολύ καλό.Τσιμπιμένο κι αυτό.
 

MyKen

Member
Μηνύματα
16
Likes
2
Καλημερα!
@panpan απο αυτα που μου ειπες πιο θεωρεις πιο καλο?
Απο φωτο μου αρεσε περισσοτερο το EXE και το Silken.Εχεις παει σε κανενα το πρωινο τους το ξερεις?
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.889
Likes
26.890
Και το Exe kai to Silken τα ξέρω.Στο Silken ήταν την προηγούμενη εβδομάδα
ο υπουργός Παππάς.Δεν μου έκανε παράπονο για το πρωινό του. :haha::haha:
Το ΕΧΕ είναι κεντρικότατο.
 

NikosMag

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Χαιρετω την ωραια παρεα σας και τον ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ Παναγιωτη που διαβασα ολες τις σελιδες και ειναι παντου και βοηθαει.
Μπραβο σου φιλε.
Παμε στις ερωτησεις μου τωρα μιας και μου εχουν βγει τα ματια να κοιταω φωτογραφιες.
Θα παω με την γυναικα μου 1-5 μεχρι 7-5 Βαρκελωνη.Θα ηθελα ενα ανετο ξενοδοχειο,μαλλον με πρωινο μιας και ειμαστε καλοφαγαδες.
Τιμη ας πουμε 170 ευρω τωρα αν ειναι 180 ή 150 οκ αλλα μην ξεφυγουμε πανω απο 180-190.Πιο κατω ας παμε.
Δεν θα εχουμε αυτοκινητο ουτε σκοπευουμε να νοικιασουμε κατι οποτε θα θελαμε κατι κεντρικα.
Γιατι οι τιμες εκτοξευονται τα Σουκου?Μιλαμε για διαφορες 100+!
Μερικα που ειδα.
Acta BCN 40,Eurostars Monumental,H10 Itaca,Sercotel Amister Art,Room Mate Carla,Room Mate Emma,Hotel Vueling Bcn by HC,Hotel Soho,Hotel Boutique Hostemplo,NH Barcelona Centro.
Οκ το ξερω οτι ειναι παρα πολλα αλλα σκευφτειτε συμφωνα με τα κριτηρια που εβαλα στο booking μου εβγαλε 14 σελιδες και αυτα ειναι επιλογη μονο απο τις πρωτες 4-5 αν ειναι δυνατον δηλαδη ποσα εχει!αντε να βγαλεις ακρη.
Απλα θα ηθελα αν καποιος ξερει καποια απο αυτα και το ποσο αξιζουν τα λεφτα τους,γιατι δεν τα λες και φτηνα και παλι σε κανενα δεν ειπα wow.
Σας ευχαριστω και συγγνωμη για το σεντονι μου.
Νικος
 
Last edited:

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
1.396
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Καλημερα!
@panpan απο αυτα που μου ειπες πιο θεωρεις πιο καλο?
Απο φωτο μου αρεσε περισσοτερο το EXE και το Silken.Εχεις παει σε κανενα το πρωινο τους το ξερεις?
sorry για το ασχετο ποστ αλλα για γαμηλιο θελετε σιγουρα Βαρκελωνη και οχι καπου αλλου;;;; Καλοπροαιρετα ρωταω... :rolleyes-80:Εχετε κλεισει εισιτηρια;
 

MyKen

Member
Μηνύματα
16
Likes
2
sorry για το ασχετο ποστ αλλα για γαμηλιο θελετε σιγουρα Βαρκελωνη και οχι καπου αλλου;;;; Καλοπροαιρετα ρωταω... :rolleyes-80:Εχετε κλεισει εισιτηρια;
Καλησπερα!!
Αμα θες περνα απο το τοπικ μου να μου πεις την γνωμη σου ,μιας και εδω ειμαστε λιγο offtopic!
Θα το εκτιμουσα! Σε ευχαριστω.

http://www.travelstories.gr/community/threads/Γαμηλιο-ταξιδι-μαλλον-Ισπανια.56586/
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.889
Likes
26.890
H 10 ,Eurostar,NH ,είναι καλά.Τα άλλα δεν τα ξέρω.
Όσοι είναι να κλείσετε ξενοδοχείο για τέλη Απριλίου έως και Μάιο
κάντε το γρήγορα γιατί αυτές οι τιμές που βλέπετε τώρα θα είναι ανάμνηση.
Το ξενοδοχείο το θέλετε για ένα ύπνο ,να είναι καθαρό και όσο το δυνατόν
κεντρικά.Μην το λιβανίζετε.Θα πληρώσετε ακριβά μετά.
Υπάρχει απίστευτη ζήτηση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.466
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom