ko samoui,koh phangan,bangkok τι πρεπει οπωσηποτε να κανω κ να δω

mallias

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Μπορεί να άργησες να απαντήσεις την πρώτη αλλά πλέον είσαι πολυβόλο χαχαχαχ.Για ξενοδοχείο ψάχνω οικονομικό(γύρω στα 30ε) αλλά δεν ξέρω σε ποια περιοχή να ψάξω...Κέντρο κοντά στους ναους(π.χ. rambuttri) αλλά δεν έχει τρένο,κοντά στην τσαιναταουν,κοντά στο ποτάμι? δεν μπορώ να βγάλω άκρη...Λέω να επισκεφτώ πλωτή αγορά,το παλάτι κ τους δίπλα ναούς,τσαιναταουν,καμιά αγορα???,βράδυ για ποτό skybar και κανένα ωραίο σοου(που?).Αρα μασαζ φουλ κ φαγητό στο δρόμο,απο κινητά τι γίνεται,πιάνουν εκεί?
 

kithira

Member
Μηνύματα
47
Likes
5
στα νησιά τα ξενοδοχεία μας βγήκαν πιο καλά και με λιγότερα λεφτά ,απλά το παρακάναμε στη μπαγκόκ γιατί που αλλού θα μείνεις σε ουρανοξύστη .μακάρι δηλαδή να πάμε όλοι μας και αλλού .το πρωινό ήταν τέλειο σε όλα ,στο παγκγναν άργησαν απλά να πάρουν μπρος και τις 2 πρώτες μέρες σέρβιραν απλά πρωινά .το κινητό μου wind κάρτα έπιασε μια φορά έστειλα μνμ οτι φτάσαμε καλά και τέλος ,δεν ξαναβρήκα κανένα σήμα.στο αεροδρόμιο μοιράζουν δωρεάν κάρτες δικές τους.με ποια σειρά θα πάτε είπαμε ?εμείς κοντά στο ξενοδοχείο mpagkok δεν βρήκαμε ανταλλακτήριο χρημάτων και δυστυχώς το σ/κ ηταν κλειστά,το ξενοδοχείο μας δεν έκανε ,εμείς πιστωτική δεν έχουμε πλέον αρα αν εσείς έχετε και ξέρετε να χειρίζεστε τα ατμ ανταλλακτήρια οπου τα βρείτε ,θα ειστέ οκ,αλλιώς απο το αεροδρόμιο .εκτός αν κάποιος εμπειρός μπορεί να σου δώσει κάποια συμβουλή .φαγητό το βράδυ στο σαμούι να τρως δίπλα στη θάλασσα 30 το ρυζακι και γυρω στα 200 τα υπολοιπα,220 η πιτσα που ετρωγέ ο mr.K.(απλα είναι υπέροχα γιάυτο το λέω)
 

kithira

Member
Μηνύματα
47
Likes
5
καλέ ξαναείδα δεν θα μείνετε κο σάμουι .και στο παγκναν εχει στην χανδριν ταβερνες διπλα στη θάλασσα και beach bar τι ημεομηνίες είπαμε? εχει και full moon party kai half moon εκεί αν θέλετε τέτοια .έχει μαϊμούδες που κόβουν βόλτες να κοιτάς στο δρόμο δεξιά και αριστερά .και εγώ που πήγα bottle μου άρεσε πολυ αλλα πάρε βαρκάκι απο χαδρίν για τις δυο διπλάνε ςπαραλίες μας είπαν τα καλύτερα ,δεν είχαμε σύμμαχο το καιρό .να πάρεις και αμμωνία η κατι ανάλογο για τσιμπήματα .να κανείς βολτά με το καραβάκι στα νησιά .
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom