KOYBA, ΜΑΪΑΜΙ Ή ΝΤΟΥΜΠΑΊ-ΜΑΛΔΙΒΕΣ...ΒΟΗΘΕΙΑ

Christos1982

Member
Μηνύματα
55
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Los Angeles- L.V - San Fr
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΛΑΣΚΑ
Ειμαστε 2 ζευγαρια και λεμε αρχες Σεπτεμβρη να παμε διακοπες....αλλα εχουμε μπερδευτει λιγο...πολλες επιλογες και εχουμε χασει την μπαλα...καταληξαμε λοιπον σε τρεις: Να παμε Κουβα....αλλα αξιζει ή θα δωσουμε ενα καρο λεφτα....και θα μας φαει η βρωμα...
Να παμε Μαϊαμι.....ή ειναι αλλη μια μεγαλουπολη;
Να συνδυασουμε μισες μερες Μαλδιβες και μισες Ντουμπαϊ; Βρηκαμε μια καλη προσφορα....
Ουτε εμεις δεν ξερουμε...καθε ενα εχει τα θετικα του και τα αρνητικα του....Αν εχετε την διαθεση....καθε αποψη ειναι ευπροσδεκτη....

Ευχαριστω εκ των προτερων....
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.677
Likes
12.542
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Να παμε Κουβα....αλλα αξιζει ή θα δωσουμε ενα καρο λεφτα....και θα μας φαει η βρωμα...
Αν αρχίζεις με τέτοιες σκέψεις για την Κούβα, άστο καλύτερα και σου δίνω και έξτρα δικαιολογία ότι ο καιρός μπορεί να μην είναι καλός.

Για τους υπόλοιπους προορισμούς, δεν ξέρω, δεν απαντώ.
Μήπως να έδινες περισσότερες πληροφορίες για το τι αναζητάτε στο ταξίδι σας για να σας βοηθήσει ο κόσμος?
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Ειμαστε 2 ζευγαρια και λεμε αρχες Σεπτεμβρη να παμε διακοπες....αλλα εχουμε μπερδευτει λιγο...πολλες επιλογες και εχουμε χασει την μπαλα...καταληξαμε λοιπον σε τρεις: Να παμε Κουβα....αλλα αξιζει ή θα δωσουμε ενα καρο λεφτα....και θα μας φαει η βρωμα...
Να παμε Μαϊαμι.....ή ειναι αλλη μια μεγαλουπολη;
Να συνδυασουμε μισες μερες Μαλδιβες και μισες Ντουμπαϊ; Βρηκαμε μια καλη προσφορα....
Ουτε εμεις δεν ξερουμε...καθε ενα εχει τα θετικα του και τα αρνητικα του....Αν εχετε την διαθεση....καθε αποψη ειναι ευπροσδεκτη....

Ευχαριστω εκ των προτερων....
Στο Ντουμπαι αδελφέ , στο Ντουμπάι ...:D
 

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
Ειμαστε 2 ζευγαρια και λεμε αρχες Σεπτεμβρη να παμε διακοπες....αλλα εχουμε μπερδευτει λιγο...πολλες επιλογες και εχουμε χασει την μπαλα...καταληξαμε λοιπον σε τρεις: Να παμε Κουβα....αλλα αξιζει ή θα δωσουμε ενα καρο λεφτα....και θα μας φαει η βρωμα...
Τι βρωμάει στην Κούβα???:roll:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Μην πας Κουβα αφου βρωμαει. Πηγαινε Ινδια.
 

Christos1982

Member
Μηνύματα
55
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Los Angeles- L.V - San Fr
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΛΑΣΚΑ
Αν αρχίζεις με τέτοιες σκέψεις για την Κούβα, άστο καλύτερα και σου δίνω και έξτρα δικαιολογία ότι ο καιρός μπορεί να μην είναι καλός.

Για τους υπόλοιπους προορισμούς, δεν ξέρω, δεν απαντώ.
Μήπως να έδινες περισσότερες πληροφορίες για το τι αναζητάτε στο ταξίδι σας για να σας βοηθήσει ο κόσμος?
Ηλιος-θαλασσα-κοσμος......απλα αυτο που θελω να πω ειναι αφου θα κανουμε τοσο μεγαλο ταξιδι να μην απογοητευτουμε στο τελος....Επειδη εχω γυρισει σχετικα την Ευρωπη λιγο πολυ ξερεις τι θα συναντησεις...αλλα Ασια και Αμερικη δεν εχω ταξιδεψει ποτε και εχω καποιους ενδοιασμους....
ΥΓ. Οταν αναφερομαι στη βρωμα για την Κουβα εννοω αυτη την παρακμη που βγαζει...και επιπελον ειδα καποια ξενοδοχεια 5 * που ηταν πραγματικα αθλια.....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.169
Likes
41.559
Ηλιος-θαλασσα-κοσμος......απλα αυτο που θελω να πω ειναι αφου θα κανουμε τοσο μεγαλο ταξιδι να μην απογοητευτουμε στο τελος....Επειδη εχω γυρισει σχετικα την Ευρωπη λιγο πολυ ξερεις τι θα συναντησεις...αλλα Ασια και Αμερικη δεν εχω ταξιδεψει ποτε και εχω καποιους ενδοιασμους....
ΥΓ. Οταν αναφερομαι στη βρωμα για την Κουβα εννοω αυτη την παρακμη που βγαζει...και επιπελον ειδα καποια ξενοδοχεια 5 * που ηταν πραγματικα αθλια.....
Ντουμπάι. Ήλιος, θάλασσα, κόσμος, χλίδα... ή Μύκονο. Πού να τρέχεις Κούβα τώρα...
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.922
Σιγά μην πας στην Κούβα... που να τρέχεις στους βρωμιάριδες... είναι πανάκριβα...

Ντουμπάι είναι το μέρος σου και μην το ψάχνεις παραπέρα... ιστορία, πολιτισμός, χλίδα και extra σκι σε super εμπορικό κέντρο, με αδελφές μουσουλμάνους...
 

dimiko

Member
Μηνύματα
62
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΖΑΜΑΪΚΑ
Για μένα το Μαιαμι είναι χάσιμο χρόνου & σπατάλη χωρις να δεις κατι ιδιαίτερο....Κούβα είναι αρκετά όμορφα και εχει πολύ καλες μονάδες δεν ξέρω γιατι λες οτι ήταν άθλια τα 5*, ποια λες;;; Συνδυασμός Μαλδίβες Ντουμπαι είναι μια χαρά αλλά το θέμα είναι τι τυπου ζευγάρια είστε...τι είναι αυτο που ζητάτε..επίσης υπάρχει και η Ταυλάνδη, Μπαλι, Μαλαισία, Σιγκαπούρη κλπ....
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.398
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ηλιος-θαλασσα-κοσμος......
Για μένα το Μαιαμι είναι χάσιμο χρόνου & σπατάλη χωρις να δεις κατι ιδιαίτερο....
για σένα..μια και απαντάς όμως σε συγκεκριμενο θεμα, το Miami είναι μακράν η καλύτερη επιλογή για το φίλο που ρωτά και υπερκαλύπτει τις ανάγκες του. τι καλύτερο από το Μαιάμι, τις παραλίες του και το φοβερό σόπινγκ? ούτε μουσεία ούτε ιστορία..
 

dimiko

Member
Μηνύματα
62
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΖΑΜΑΪΚΑ
το Miami είναι μακράν η καλύτερη επιλογή για το φίλο που ρωτά και υπερκαλύπτει τις ανάγκες του. τι καλύτερο από το Μαιάμι, τις παραλίες του και το φοβερό σόπινγκ?
Πως είσαι τόσο σίγουρος-η οτι καλύπτει της ανάγκες του, αφου δεν ειπε ο άνθρωπος τι ακριβώς ζητάει......όσο για τις παραλίες η Ελλάδα εχει καλύτερες!!! Οι Μαλδίβες πχ δεν εχουν ωραίες παραλίες;; Είναι τι θέλεις να κάνεις στις διακοπές σου...Για μένα το Μαιάμι το ξαναλέω ''για μενα'' δεν εχει τίποτα ομορφο...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.302
Μηνύματα
887.234
Μέλη
38.968
Νεότερο μέλος
παρις

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom