Lufthansa Lufthansa - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.306
Likes
8.239
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Κοιτάζω εδώ και μήηηηηνες μπας και τσιμπήσω καμμία προσφορά και δεν έχει βγάλει τίποτα καμμία από τον όμιλο και από Αθήνα βεβαίως βεβαίως.... Αυτές οι προσφορές από Βουδαπέστη για όλες και για όλους μου την δίνουν.... Αισθάνομαι γκρινιάρης από τα στρουμφάκια....
 

oasisAthens

Member
Μηνύματα
304
Likes
208
Καλησπέρα φίλοι μου μια ερώτηση. Έχω ένα εισητηρίο μετά επιστροφής το οποίο το ένα σκέλος του άλλαξε ώρα. Μου ήρθε λοιπόν ενημέρωση και με κάλεσε α) να το αποδεχτώ εαν με βολεύει, β) να το αλλάξω με άλλη πτήση γ) να το αφήσω ανοικτό. Τέλως πάντων εμένα με βόλευε και το αποδέχτηκα. Μου ήρθε mail επιβεβαίωσης και τα εισητηρία ξανά τυπωμένα με άλλη ώρα. Μπαίνω λοιπόν από το κινητό κοιτάω τα details της πτήσης και ενώ την επιστροφή μου την δείχνει confirmed, την πτήση που είχε αλλαγή στο status μου δείχνει canceled. Παίρνω τηλ και μου λένε όχι εμείς την βλέπουμε ισχύει κανονικά. Μπαίνω από το pc μου την δείχνει status confirmed. Ξαναμπαίνω από το κινητό status canceled. Το γυρνάω σε desktop version status confirmed. Τι σκ@τ@ παίζει? Μου λένε δεν έχω πρόβλημα.... Γενικώς από ότι συσκευή mobile δοκιμασαμου το βγάζει canceled.... Καμία ιδέα?
 
D

Delmem38110

Guest
Καλησπέρα φίλοι μου μια ερώτηση. Έχω ένα εισητηρίο μετά επιστροφής το οποίο το ένα σκέλος του άλλαξε ώρα. Μου ήρθε λοιπόν ενημέρωση και με κάλεσε α) να το αποδεχτώ εαν με βολεύει, β) να το αλλάξω με άλλη πτήση γ) να το αφήσω ανοικτό. Τέλως πάντων εμένα με βόλευε και το αποδέχτηκα. Μου ήρθε mail επιβεβαίωσης και τα εισητηρία ξανά τυπωμένα με άλλη ώρα. Μπαίνω λοιπόν από το κινητό κοιτάω τα details της πτήσης και ενώ την επιστροφή μου την δείχνει confirmed, την πτήση που είχε αλλαγή στο status μου δείχνει canceled. Παίρνω τηλ και μου λένε όχι εμείς την βλέπουμε ισχύει κανονικά. Μπαίνω από το pc μου την δείχνει status confirmed. Ξαναμπαίνω από το κινητό status canceled. Το γυρνάω σε desktop version status confirmed. Τι σκ@τ@ παίζει? Μου λένε δεν έχω πρόβλημα.... Γενικώς από ότι συσκευή mobile δοκιμασαμου το βγάζει canceled.... Καμία ιδέα?
κλείσε την εφαρμογή εντελώς και ξανά άνοιξε την ...
κάνε έξοδο πρώτα.
διαφορετικά
σβήσε ότι δεδομένα υπάρχουν σχετικά με την αιγαίου και την γκουγκγλ από τον πλοηγό σου.
τέλος αν δεν γίνει κάτι απεγκατέστησε εντελώς την εφαρμογή και τα δεδομένα της και ξανά βαλτην.
αν συνέχιζε, πετάς το τηλέφωνο και αγοράζεις καινούριο. τα έφαγε τα ψωμιά του.
 

oasisAthens

Member
Μηνύματα
304
Likes
208
κλείσε την εφαρμογή εντελώς και ξανά άνοιξε την ...
κάνε έξοδο πρώτα.
διαφορετικά
σβήσε ότι δεδομένα υπάρχουν σχετικά με την αιγαίου και την γκουγκγλ από τον πλοηγό σου.
τέλος αν δεν γίνει κάτι απεγκατέστησε εντελώς την εφαρμογή και τα δεδομένα της και ξανά βαλτην.
αν συνέχιζε, πετάς το τηλέφωνο και αγοράζεις καινούριο. τα έφαγε τα ψωμιά του.
Μα το θέμα είναι ότι δεν το βλέπω μέσω της εφαρμογής αυτό. Το βλέπω μέσω του site της εταιρείας απλώς σε mobile version. Και όχι μόνο από ένα κινητό από 3. Σε διαφορετικούς explorer.
 
D

Delmem38110

Guest
Μα το θέμα είναι ότι δεν το βλέπω μέσω της εφαρμογής αυτό. Το βλέπω μέσω του site της εταιρείας απλώς σε mobile version. Και όχι μόνο από ένα κινητό από 3. Σε διαφορετικούς explorer.
σβήσε ότι έχει σχέση με την αιγαίοι και την γκουγκλ από τον πλοηγό σου. επίσης τερμάτισε την εφαρμογή. του πλοηγού σου και ξανακάνε εκκίνηση.
 

oasisAthens

Member
Μηνύματα
304
Likes
208
Τι να πω.... 3 συσκευές το ίδιο αποτέλεσμα. Μπαίνω σαν desktip version όλα καλά. Μπαίνω κανονικά τίποτα.... Cancelled
 
Last edited:

fotast

Member
Μηνύματα
9.406
Likes
14.374

oasisAthens

Member
Μηνύματα
304
Likes
208
Και για το εφετινό καλοκαίρι παίζουν ακυρώσεις πτήσεων...Να προσέχουμε αν και τα λέει πολύ αόριστα..

Σε ακυρώσεις 34.000 πτήσεων προσανατολίζεται η Lufthansa τη φετινή θερινή σεζόν
Αρχίσαμε πάλι? Έχω πτήση για Νέα Υόρκη το καλοκαίρι ελπίζω να μην γίνει χαμός και πάνε όλα στον βρόντο....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.256
Μηνύματα
885.306
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom