Γερμανία Mεταφορα απο αεροδρομιο Weeze

irini LEPIDA

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλημέρα σας έχω κλείσει εισητήτια απο Θεσσαλονίκη πρός weeze και θα ήθελα να μου πείτε πόσο εύκολο θα είναι να πάμε στο αμστερνταμ.Η άφιξή μας θα είναι στις 11.15 νομίζω οπότε θα χρειαστεί να μείνουμε σε κάποιο ξενοδοχείο.
Αν έχει κάποιος αυτήν την εμπειρία και μπορούσε να με ενημερώσει θα του ήμουν υπόχρεη
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

irini LEPIDA

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση σας , έχω δεί τον πίνακα με τα δρομολόγια αλλά δεν
βολεύουν τα δρομολόγια.
Εχει μείνει καποιος στο Weeze ή θα ήταν καλύτερα να μείνουμε στο kevelaer
 

marianino

Member
Μηνύματα
276
Likes
83
Ταξίδι-Όνειρο
οποιοδήποτε!!
καλησπέρα θα καταχραστώ το τοπικ και θα κάνω μια ερώτηση. Με αφορμή τις χαμηλές τιμες της Ryanair εκλεισα ενα τριήμερο στην Γερμανια . το αεροπλανο προσγειωνεται Weeze ...γιε δώστε προτάσεις οι γνώστες των περιοχών πού να μέινουμε ? ποιές πόλεις αξίζει να επισκευτουμε σε 3 μέρες?
 

patsman

Member
Μηνύματα
198
Likes
527
Καλησπέρα! Υπάρχει κάποιος/α ενδιαφερόμενος/η για share ride από Άρνεμ και την ευρύτερη περιοχή προς το αεροδρόμιο του Weeze την περίοδο των Χριστουγέννων; Ή έστω για μοίρασμα των εξόδων του taxi?
 

Robert

Member
Μηνύματα
114
Likes
256
Αν γνωρίζει κανένας,μπορείς να διανυκτερεύσεις στο Weeze αν η πτήση σου φεύγει στις 06.00;Στο site τους λέει ότι το αεροδρόμιο κλείνει μεταξύ 00.00-03.30,όμως αλλού διαβάζω ότι αν πας πιο νωρίς,σε αφήνουν να μείνεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.680
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom