Madonna σου ευχομαι πολλες τουμπες στο ΟΑΚΑ!!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

mariashaki

Member
Μηνύματα
54
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
οπου με βγαλει ο δρομος..
Ταξίδι-Όνειρο
λατινικη αμερικη
Το πιο αχωνευτο πλασμα στη showbiz εχει ονομα Μαντονα και ταλεντο μηδεν!Οσοι καψεροι ξοδεψατε τα λεφτα σας για να δειτε αυτο το τσιρκο(γιατι αποκλειεται να θεωρειται συναυλια)σας λυπαμαι!Η ψωναρα του αιωνα ερχεται στην Αθηνα για να τα κονομησει χοντρα και να μας εντυπωσιασει με τα ψευτοσκηνικα και τους εκατο χορευτες της!Ακουσα απο περιεργεια μια συναυλια της,μπας και καταλαβω τελοσπαντων τι σοι τραγουδιστρια ειναι,και το μονο που καταλαβα ειναι οτι πραγματικα ακομη και εγω εχω καλυτερη φωνη!Αθλια φωνητικα,λες και ακουγα την Αλεξανδρατου σε συνδυασμο με τη κορη της Δημητριου(Χριστε μου...!)ενα ματσο δευτερες φωνες απο πισω μπας και σωσουν τη τραγωδια που ξετυλιγοταν στα αυτια μου!!:shock:Το Like A Virgin ηταν το κερασακι στη τουρτα πιστευω!Πως εγινε αυτη τραγουδιστρια? Δεν τη θεωρω με τη καμια τη μεγαλυτερη σταρ του πλανητη γιατι υπαρχουν πολυ μα παρα πολυ καλυτεροι απο αυτη!Ολοι θα πανε στη συναυλια για το θεαμα,δεν λεω εντυπωσιακοτατο,αλλα υποτιθεται οτι πληρωνεις να δεις το τραγουδιστη και οχι το θεαμα!:roll:
Εκτος το οτι ειναι απαραδεκτη τραγουδιστρια,ειναι αντιπαθητικος χαρακτηρας καθως η θεοποιηση εχει και τις συνεπειες της!Ολη την ωρα πεταει και κατι μπουρδες για να εντυπωσιαζει αλλα μονο βλακειες μου φαινονται!:mad:Η μεγαλυτερη σταρ μου φαινεται η μεγαλυτερη ηλιθια του πλανητη!αυτος ο τιτλος της ταιριαζει καλυτερα!Αμ ,οι τιμες των εισιτηριων?Να πληρωσω 80 ευρω για να βλεπω με το τηλεσκοπιο μια αφωνη και 15 ατομα να χοροπηδουν σαν τις μαιμουδες πανω κατω!Ε οχι ευχαριστω δεν θα παρω!!:bleh:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ούτε εγώ είμαι τρελός φαν, αλλά θεωρώ τρομερά υπερβολικά αυτά που γράφεις.

Και μόνο το γεγονός ότι έχει καταφέρει και έχει μείνει τόσες δεκαετίες ακμαιότατη και μέσα στην επιτυχία, κάτι θάπρεπε να λέει. Και ο κόσμος όταν βλέπει κάτι που του αρέσει το ανταποδίδει. Αντίθετα όταν κάτι είναι "πυροτέχνημα" πάλι φαίνεται από τις αντιδράσεις του κόσμου ανά τα χρόνια.

Έτσι για να κάνουμε κουβέντα, για πες τα δικά σου γούστα πού κυμαίνονται.
 

mariashaki

Member
Μηνύματα
54
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
οπου με βγαλει ο δρομος..
Ταξίδι-Όνειρο
λατινικη αμερικη
Εχω μαθει να ξεχωριζω το τραγουδιστη απο το τιποτα!Δεν ειναι υπερβολικα ειναι δυστυχως η μαυρη αληθεια!Εχει εκατο ατομα να της γραφουν τραγουδια και να τη προμοταρουν ,ενα προιον που πουλαει ειναι!Οι Beatles,oι Rolling stones , Clash δεν λενε τιποτα?Απο τους συγχρονους ,αληθινη και αυθεντικη τραγουδιστρια ειναι η Σακιρα!
 

Markos

Member
Μηνύματα
132
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ταϊλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Τανζανία - Ζανζιβάρη
Είναι η άποψη σου και είναι σεβαστή...

Σίγουρα δεν είναι η φωνάρα αλλά η Madonna είναι σίγουρα σταρ.

Δεν είμαι ο μεγαλύτερος της fan, αλλά θα πάω να την δω για να έχω ο ίδιος άποψη.

Όσον αφορά την Shakira, σίγουρα είναι μεγάλο αστέρι και μου αρέσει πάρα πολύ, αλλά θα μπορούσε να μας ευχαριστήσει περισσότερο τραγουδώντας παραπάνω από 45-50 λεπτά που τραγούδησε πριν από δύο χρόνια στην Αθήνα...
 

mariashaki

Member
Μηνύματα
54
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
οπου με βγαλει ο δρομος..
Ταξίδι-Όνειρο
λατινικη αμερικη
Mηπως τη μπερδευεις με τη J.lo?Παντοτε μιαμιση ωρα τραγουδαει σε καθε περιοδεια της
 

Markos

Member
Μηνύματα
132
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ταϊλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Τανζανία - Ζανζιβάρη
Η Jennifer Lopez τραγούδησε το προηγούμενο Σάββατο στην Αθήνα (ήμουν μέσα και ήταν καταπληκτική) για 1.15 λεπτά. (ήταν να έρθει και πέρσυ, είχα πάρει εισητήρια και ακυρώθηκε)

Η Shakira τραγούδησε πριν 2 χρόνια (ήμουν πάλι μέσα και ήταν και αυτή καταπληκτική), αλλά μόνο για 45-50 λεπτά (έχω πάει σε αρκετές συναυλίες εντός και εκτός ελλάδος, αλλά ποτέκανείς δεν τραγούδησε για τόσο λίγο...)
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
σιγά την τρελή ποιότητα της Σακίρα ρε παιδιά..εντάξει είναι καλύτερη από τη Μαντόνα αλλά έλεος...
 

mariashaki

Member
Μηνύματα
54
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
οπου με βγαλει ο δρομος..
Ταξίδι-Όνειρο
λατινικη αμερικη
Καλα αμα δεν ξερεις ποια ειναι η Σακιρα και τι εχει κανει...
 

Markos

Member
Μηνύματα
132
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ταϊλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Τανζανία - Ζανζιβάρη
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
σιγά την τρελή ποιότητα της Σακίρα ρε παιδιά..εντάξει είναι καλύτερη από τη Μαντόνα αλλά έλεος...
Δεν νομίζω ότι αναφέρω κάτι στα λεγόμενα μου για την ποιότητα των συγκεκριμένων τραγουδιστριών...

Γιατί εκνευρίζεσαι λοιπόν???
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Να ρωτήσω εγώ κάτι ο αφελής; Υπάρχουν κάποια "αντικειμενικά" στάνταρ όσον αφορά τα μουσικά μας γούστα τα οποία "οφείλουμε" να ακολουθούμε σύμφωνα με οποιονδήποτε ειδήμων;

Διότι εμένα η μαντόνα μου αρέσει, οκ, δεν κόβω και φλέβες, αλλά είναι από τους λίγους που θα έδινα λεφτά να πάω να δω. Επίσης μου αρέσουν οι New Kids on The Block που θα πάω να δω στην Αγγλία, οι Enigma, ο Luis Armstrong, ο Duke Ellington και θεωρώ εκπληκτικό τραγουδιστή, χορευτή και άνθρωπο τον Michael Jackson. Αντίθετα η σακίρα δε μου λέει και πολλά. Άντε να ακούσω ένα τραγούδι μετά τη βαριέμαι.

Μήπως να βάλω κανένα πιστόλι στον κρόταφο να αυτοκτονήσω; Διότι με αυτά που μας λέτε εδώ, πρέπει να δίνουμε αναφορά στο ποιος μας αρέσει και ποιος όχι.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Καλα αμα δεν ξερεις ποια ειναι η Σακιρα και τι εχει κανει...
Θα μπορούσες να μας υπογραμμίσεις μόνο τα πιο σημαντικά γιατί κυκλοφορεί πολλή ασχετίλα εδώ μέσα...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.790
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom