Μεξικό MEXICO...ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ...ΝΕΦΡΟ ΒΑΖΩ ΕΓΩ!!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Εγώ λέω ότι ή κάποιος του πήρε τελικά το νεφρό ή τον έφαγαν οι κλίκες. Εξαφανισμένος μου φαίνεται...
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Αν καταλαβα καλα, η ερωτηση δεν ηταν "πως θα τα βρουμε 15 ατομα στο Μεξικο".
 
Μηνύματα
22
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΜΕΧΙCO
Ταξίδι-Όνειρο
NEW YORK
ρε παιδια θα με καψετε το μυαλο, τι σας νοιαζει ποσοι θα παμε , εσεις θα πατε??? και μακαρι να ερχοσασταν δηλαδη , να μεταφερουμε το ελληνικο ιδεωδες...πουλαω τα παντα για να κανω ταξιδια...απλα το μονο μου αγχος ειναι οτι θα μπου παρουν το νεφρο τζαμπα τα καρτελς... τεσπα αναμενω βοηθεια...το πρωτο ταξιδι που καναμε ημασταν 30, οι 15 εκαναν δικο τους γκρουπ και μεταλαμπαδευουν την ελληνικη σοφια ενω εμεις μονο την γλωσσα!!! ρε στα αληθεια , πηγε κανεις μεξικο ωστε να με βοηθησει πραγματικα!!!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.892
Likes
14.593
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
ειμαστε γκρουπακι σε λεω, διαδοση ελληνικης γλωσσας σε χωρες που ειναι συνεπεια αποικισμου!!!
Πλάκα με κάνεις !
Το πρώτο σκέλος το καταλλλαβαίνω, το δεύτερο δε το πιάνω.
Πώς διαδίσετε δηλαδή την ελληνική γλώσσα και δη τη θεσσαλονικιώτικη :D

Ιστορίες για Μεξικό θα βρεις εδώ :
http://www.travelstories.gr/glossary/17895-%EC%E5%EE%E9%EA%FC.html
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Πώς διαδίσετε δηλαδή την ελληνική γλώσσα και δη τη θεσσαλονικιώτικη
Ειναι παγκοσμιως...γνωστο οτι η η θεσσαλονικιωτικη γλωσσα ειναι η καλυτερη.....δεν πιανει μπαζα ουτε η ...αρνισια,ουτε η μοσχαρισια:haha::haha:!!
 
Μηνύματα
22
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΜΕΧΙCO
Ταξίδι-Όνειρο
NEW YORK
Πλάκα με κάνεις !
Το πρώτο σκέλος το καταλλλαβαίνω, το δεύτερο δε το πιάνω.
Πώς διαδίσετε δηλαδή την ελληνική γλώσσα και δη τη θεσσαλονικιώτικη :D

ρε τι θες να μαθεις τωρα , ειναι ψιλα γραμματα σε λεω, εμεις οι 15 που μειναμε σε αυτο το γκρουπακι δεν ξερουμε καμια αλλη ξενη γλωσσα περα απο την ελληνικη, οποτε θελοντας και μη την διαδιδουμε , αφου μονο ελληνικα μιλαμε με τους ξενους!!!!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.892
Likes
14.593
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
ρε τι θες να μαθεις τωρα , ειναι ψιλα γραμματα σε λεω, εμεις οι 15 που μειναμε σε αυτο το γκρουπακι δεν ξερουμε καμια αλλη ξενη γλωσσα περα απο την ελληνικη, οποτε θελοντας και μη την διαδιδουμε , αφου μονο ελληνικα μιλαμε με τους ξενους!!!!
Πω ρε φίλε, πλάκα με κάνεις; Ετσι μπράβο, σαν αληθινοί απόγονοι του Μεγάλου Αλεξάνδρου να διαδώσουμε την ελληνική γλώσσα.
Να πάτε και στα Σκόπια στους ντεμέκ Μακεδόνες να τους δείξετε.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Κατι θα καταλαβουμε και μεις και ας ειναι ψιλα γραμματα. Διαθετουμε και γυαλια μυωπικα αν ειναι να διαδοθει η ελληνικη γλωσσα.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Bill the great..εσυ και ο Αλεξανδρος θα μεινετε στην ιστορια σαν...great!!
Παντως εχεις χιουμορ...:D!
Αλλα οπως σου ειπε η Fenia θα διαβασεις τις ιστοριες πρωτα και μετα ελα με τις ερωτησεις.
 
Μηνύματα
22
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΜΕΧΙCO
Ταξίδι-Όνειρο
NEW YORK
ακουσε πως γινεται , τους λεω φιλε ενα νερο θελω στα ελληνικα, μου λεν que?
τους λεω νε-ρο...μετα σιγουρα θα με ρωτησουν απο που ειμαι στην γλωσσα ή και κατι αλλο να με ρωτησουν δεν με νοιαζει, θα πω ΕΛ-ΛΗ-ΝΑΣ...θα μου πουν τι ειναι αυτος ο βλακας που μπλεξαμε στην γλωσσα τους. θα τους ξαναπω ΝΕ-ΡΟ θα το κανω στην νοηματικη και σιγουρα θα εχουν μαθει δυο λεξεις . το ελληνας και το νερο...αυτα ειναι τα ψιλα γραμματα...
 
Μηνύματα
22
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΜΕΧΙCO
Ταξίδι-Όνειρο
NEW YORK
Bill the great..εσυ και ο Αλεξανδρος θα μεινετε στην ιστορια σαν...great!!
Παντως εχεις χιουμορ...:D!
Αλλα οπως σου ειπε η Fenia θα διαβασεις τις ιστοριες πρωτα και μετα ελα με τις ερωτησεις.
τις διαβασα ρε δε εχει και πολλα!!!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.283
Μηνύματα
886.586
Μέλη
38.952
Νεότερο μέλος
barkoulis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom