Μεξικό MEXICO...ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ...ΝΕΦΡΟ ΒΑΖΩ ΕΓΩ!!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

paefstra

Member
Μηνύματα
13.108
Likes
41.362
το πρωτο ταξιδι που καναμε ημασταν 30, οι 15 εκαναν δικο τους γκρουπ και μεταλαμπαδευουν την ελληνικη σοφια ενω εμεις μονο την γλωσσα!!!
Εμένα με αρέσει που είστε όχι μόνο μορφωμένα παιδιά αλλά και οργανωμένα. Οι άλλοι 15 της ελληνικής σοφίας που πάνε;
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.150
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
τις διαβασα ρε δε εχει και πολλα!!!

Oχι ρε στην κυρια karfitsa, αντε μη χεστουμε ελληνικα. Τι θες να μαθεις; Να σου πω τι θυμαμαι (αν κι εχουν περασει αρκετα χρονια). Παντως κι εγω με πολλα ατομα πηγα Μεξικο. Οχι 15 αλλα ενα βανακι το γιομιζαμε. Παρτε προσφορα απο πρακτορεια, στα γκρουπ 10+ κανουν σκοντο.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.889
Likes
26.897
Καρντάσι πιστεύω όλοι στο Μεξικό μετά το ταξίδι σας να πίνουν φραπεδιά.
Χαλαρά.Έχεις φάση.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.150
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Καρντάσι πιστεύω όλοι στο Μεξικό μετά το ταξίδι σας να πίνουν φραπεδιά.
Χαλαρά.Έχεις φάση.
panpan δεν πας κι εσυ μαζι τους να βοηθησεις λιγο στην επικοινωνια, ε;
 
Μηνύματα
22
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΜΕΧΙCO
Ταξίδι-Όνειρο
NEW YORK
Οι άνθρωποι μεταλαμπαδεύουν την ελληνική σοφία. Ποιος είπε ότι χρειάζεται να συνεννοηθούν κιόλας; Με λαμπάδες δεν γίνεται αυτό;;
πες τα ρε συ , τι νομιζαν οι φιλοι μου παραπανω , οτι θα μιλουσανε για επικουρο π, πλατωνα κι αριστοτελη... γι αυτο χωρισαμε , αυτοι πιστευαν οτι η σοφια ειναι ελληνικη , εγω τους ελεγα οτι την πηραν οι τουρκοι...τους λεω ρε φιλακια τι σας πηραζει να κανουμε στην αρχη γνωστη την ελληνικη γλωσσα που ειναι σιγουρα δικια μας και μετα μιλαμε για την σοφια...αυτοι κανανε το δικο τους
!!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.108
Likes
41.362
πες τα ρε συ , τι νομιζαν οι φιλοι μου παραπανω , οτι θα μιλουσανε για επικουρο π, πλατωνα κι αριστοτελη... γι αυτο χωρισαμε , αυτοι πιστευαν οτι η σοφια ειναι ελληνικη , εγω τους ελεγα οτι την πηραν οι τουρκοι...τους λεω ρε φιλακια τι σας πηραζει να κανουμε στην αρχη γνωστη την ελληνικη γλωσσα που ειναι σιγουρα δικια μας και μετα μιλαμε για την σοφια...αυτοι κανανε το δικο τους
!!!
Κρίμα, πάντως, θα ήσασταν πολύ δυνατή ομάδα. Η αλήθεια είναι ότι το ΝΕ-ΡΟ είναι πολύ ψαγμένο, μια πρώτη εισαγωγή στον Ηράκλειτο. Πώς το σκεφτήκατε;
 
Μηνύματα
22
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΜΕΧΙCO
Ταξίδι-Όνειρο
NEW YORK
panpan δεν πας κι εσυ μαζι τους να βοηθησεις λιγο στην επικοινωνια, ε;
τριπακια απο το ονομα πιστευω θα ταιριαξεις στην παρεα... ελα να μας σωσεις, αν μιλας εγγλεζικα και μπαινεις στο ζουμι ελα μαζι μας , οχι για εμας αλλα για την ελλαδα...ναι που για αυτην η βουλα πατουλιδου πηρε μεταλλιο ''για την ελλαδα ρε συνουσιαζωτο'' δεν κανει να βρισουμε κιολας!!
 
Μηνύματα
22
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΜΕΧΙCO
Ταξίδι-Όνειρο
NEW YORK
Oχι ρε στην κυρια karfitsa, αντε μη χεστουμε ελληνικα. Τι θες να μαθεις; Να σου πω τι θυμαμαι (αν κι εχουν περασει αρκετα χρονια). Παντως κι εγω με πολλα ατομα πηγα Μεξικο. Οχι 15 αλλα ενα βανακι το γιομιζαμε. Παρτε προσφορα απο πρακτορεια, στα γκρουπ 10+ κανουν σκοντο.
να σε πω ρε τριπακια , τριπακιας απο το εκδρομακιας φανταζομαι , δεν πιστευω να περνεις τιποτα κουμπια απο αυτα που θυμιζουν πανεπιστημιο του λονδινου??? ακουσε πως εχει περνω στην british kai στην kai mε λεν η πρωτη 960 και η δευτερη 836 Ε , λες απο πρακτορειο να τα βρουμε φθηνοτερα? charter paizei apo ellas? καλοκαιρι που παμε λες να μας φαει η βροχη? που ειχες παει? στο σιτι?αξιζει για κανενα 10ημερο, το citi?και βασικα αν αξιζει την χαμαλικα σαν χωρα!:clap::shock::haha::bleh::D:cool:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.471
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom