newbye

voyager

Member
Μηνύματα
7
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
:) ;)
Γεια χαρά σε όλους!!!

Πρώτα απ' όλα θέλω να δηλώσω ενθουσιασμένη που βρήκα αυτό το forum, την όμορφη αυτή ταξιδιωτική κοινότητα κι έτσι μπορώ να ανταλλάσσω με ανθρώπους λίγο ή πολύ-ταξιδεμένους ταξιδιωτικές εντυπώσεις, εμπειρίες, χρήσιμες πληροφορίες.
Επιπλέον, θα ήθελα να ευχαριστήσω (έστω και αρκετά καθυστερημένα -δεν είχα internet-) το φιλαράκι μου, τον skiouro82, καθώς και τα υπόλοιπα μέλη του forum για το ευγενικό καλωσόρισμά τους!
Τέλος, πληροφορίες σχετικά με την κάτωθι υπογεγραμμένη αναφέρουν πως της αρέσουν φυσικά τα ταξίδια, πως μέχρι τώρα έχει ταξιδέψει μόνο στην Ευρώπη, πως ο επόμενος στόχος είναι ένα ταξίδι σε κάποιο εξωτικό μέρος του πλανήτη και πως όνειρο, ευχή και απώτερος στόχος είναι να ταξιδέψει σε πολλές και διαφορετικές γωνιές της Γης για να γνωρίσει διαφορετικούς ανθρώπους, νοοτροπίες, πολιτισμούς.

Με μεγάλη χαρά γίνομαι μέλος της κοινότητας
του www.travelstories.gr!!!!
voyager
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
:welcome:αγαπημενη μου voyager και καλωσορισες και στο φορουμ αλλα και απο το ταξιδι σου στην ρωμη-φλωρεντια!σε βλεπω πηρες φορα και ποιος σε πιανει!:airplane:να προσεχεις τις παρεες σου...:hug:με μενα που εμπλεξες:haha:

και επειδη το θεμα της συγγραφης το εχεις:clap:(σε εδωσα κανονικοτατα)οποτε αισθανθεις ανετα ανυπομονουμε να διαβασουμε ιστοριουλα:D

:clap::clap::clap:

υ.γ.ειπες για εξωτικο ταξιδι και εδω εχουμε τους καλυτερους για να σε συμβουλεψουν!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.553
Likes
8.229
Επειδή ισχύει το δείξε μου τους φίλους σου να σου πώ ποιός είσαι, σε καλωσορίζουμε θερμά στο Travelstories!!!:)
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
αφου εισαι φιλη της skiuros εισαι εγγυηση :lol::clap:

καλως ωρισες και απο μενα
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.281
Μηνύματα
886.500
Μέλη
38.951
Νεότερο μέλος
Theodwraka

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom