NY με Alitalia από 363 Ε...

spyridaus

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
@dimitrak thanx..

** έχει βγεί και 268 ath-nyc-ath;; εγώ αυτό το 363 είναι το χαμηλότερο που έχω δεί , ανεξαρτήτως εταιρέιας..
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Ας πηγανα New York κι ας εκανα αλλαγη χρονου on air... μια ωραια εμπειρια κι αυτη :) Ουφ με τις προσφορες κουραστηκα...
 

DeMiNiO21r

Banned
Μηνύματα
25
Likes
2
δεν τα πήρα τότε γιατί έχω μικρό παιδάκι (6 μηνών) και δεν με βόλευαν καθόλου οι ημερομηνίες πώς θα γίνει να ξαναβγάλει τίποτα... ? ... χεχεχεεχ
 

kougis

Member
Μηνύματα
328
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εγώ πάντως τσίμπησα 2 εισητηριάκια με 363€ έκαστο!
Το θέμα είναι πως θα γεμίσω τις 22 μέρες στην Αμερική.
 

decryal

Member
Μηνύματα
28
Likes
17
εγω εκλεισα με 410 για δεκεμβρη λιγο πριν τις γιορτες με Α380 μεσω cdg δεν ειναι και ασχήμα
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
αν και έχει αναφερθεί κι εδώ:
http://www.travelstories.gr/%F0%F1%...%F6%EF%F1%E1-alitalia-25%25-4.html#post447257
η τιμή προκύπτει απο συνδυασμό 2 προσφορών.
η τωρινή προσφορά ξεκινα από 485 και αφορά ΚΑΙ την περίοδο των εορτών. σε συνδυασμό με τον κωδικό έκπτωσης στα 363!
Μπορειτε σας παρακαλω να με πληροφορησετε πώς μπορει να βρει κανεις αυτα τα εκπτωτικα κουπονια για τις αεροπορικες και πως λειτουργουν? Σας ευχαριστω
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
kipi said:
Μπορειτε σας παρακαλω να με πληροφορησετε πώς μπορει να βρει κανεις αυτα τα εκπτωτικα κουπονια για τις αεροπορικες και πως λειτουργουν? Σας ευχαριστω
εδω η συζητηση αφορα την Alitalia. οταν βγει νεα εκπτωση θα το πληροφορηθεις απο εδω, θα επισκεφθεις το σαιτ της εταιρειας και θα δεις πως χρηαιμοποιειται στην πραξη. θεωρητικα στη διαδικασια της κρατησης θα εχει; την ευκαιρια να βαλεις τον κωδικο και θα γινει νεα τιμολογηση της αρχικης τιμης. υπομονη ερχεται σε λιγο νεα εκπτωση...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.464
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom